Jump to content
Dogomania

Wystawy żadkich ras psów


BaśkaNero

Recommended Posts

A rodowód ma gdzie zarejestrowany?Skontaktuj sie z oddzialem Związku,dostaniesz cały regulamin.Pod warunkiem,ze nalezysz do ZKwP.Jak jest z innymi stowarzyszeniami,nie wiem.

p.s - Nero chyba az tyle nie pali...?Ma niezły zapas fajek...

Link to comment
Share on other sites

Skąd dorwałaś blackmoutha? Z tego co wiem, w polsce nie ma żadnych hodowli. W dodatku rasa nie jest rozpoznawana przez FCI ani jej amerykańskiego.... partnera?..., AKC. Jeśli chcesz wystawiać psa, to najlepiej.......... w jego ojczyźnie, pod patronatem UKC (United Kennel Club) ;)

ponoć bardzo dobre psy użytkowe; jeśli będziesz go układać do jakiejś służby, to napisz jak ci poszło, bo aż jestem ciekawy jak się w praktyce te amerykańskie cuda sprawdzają.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.10.2017 o 16:14, dwbem napisał:

No fakt, poczytałam bardzo rzadka rasa tylko ja nie jestem zwolenniczką tworzenia różnych nowych ras, lepiej nie psuć a poprawiać już istniejące bo i tak jest ich bardzo dużo.

Ale to nie jest nowa rasa, psy tego typu hodowali już Celtowie przed naszą erą.

Link to comment
Share on other sites

Mają, jest uznana przez UKC, bo to amerykańska rasa. Po prostu w Polsce jest mało znana. Każdy region na świecie ma swoją historię kynologii, swoje "rodzime" rasy psów oraz takie, które są bardziej lub mniej popularne w danym kraju. O naszym gończym polskim podejrzewam, że w stanach mało kto słyszał ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...