Jump to content
Dogomania

Mam na imię Abra i już mam dom. Moje nowe życie zaczęło się 16 października. Zamojska sunia szuka domu a my szukamy nawet najmniejszych deklaracji.


Jo37

Recommended Posts

Abrę tradycyjnie przed wyjazdem wykąpałam, schła sobie w domu przez noc i była bardzo grzeczna i cichutka:) Kąpiel i czesanie też zniosła dzielnie.

Pani przekazała na transport 50 zł i obiecała dosłać na konto jeszcze 100 zł. Poczekam aż ta wpłata dojdzie i wtedy zrobię rozliczenie końcowe.

Suńka załapała się jeszcze na szczepienie p. wściekliźnie, bo 14.12 traciło ważność. Koszt to 20 zł + 2 zł dojazd weta (25 zł na 12 szczepionych psów):

https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/bc5f6b9e8e2ca725

 

Bardzo się cieszę, że Abra tak szybko znalazła dom. Tak powinno być: dwa miesiące max i do domu:)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Jo37 napisał:

Abra zadowolona, buziaki rozdaje. Pilnuje misek i ostrzega kotkę jak ta podejdzie za blisko.

mój Kazanisko też broni miski przed Maurycym, ostrzega, jak za blisko podejdzie....ale nigdy nie rzucił się na niego z zębami. Maurycy mądry, wie, że nie ma co z wielkopsem zaczynać....Natomiast wodę z miski Kazankowej Maurycy może pić spokojnie...jedzenie to świętość!!!

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.12.2017 o 13:04, Tyś(ka) napisał:

Czy po Abrze został jakiś dług?

Czekałam z rozliczeniem na obiecaną wpłatę przez DS (100 zł), ale nie mam na razie tej wpłaty, więc rozliczenie robię, a jak wpłata dojdzie, to będzie dla kolejnej biedy:

 

Stan konta na 15 listopad wynosił -501 zł

+51 zł Jo37

+450 zł Fundacja ZEA

+50 zł DS

-360 zł hotelowanie 16.11-15.12

-22 zł szczepienie p. wściekliźnie wraz z dojazdem weta

-250 zł transport do DS

Pozostałość po hotelowaniu Abry wynosi -582 zł.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...