Jump to content
Dogomania

Foksik z Radys przekroczył granicę w drodze do DS :)


Sara2011

Recommended Posts

Foksik Asterix. Mieszka w Radysach. Już go ktoś miał adoptować i zrezygnował. I tak chłopczyk został na przysłowiowym lodzie.

Chciałabym go zabrać w ten weekend ale nie ma za co.  Czy ktoś zlituje się i pomoże  ?

Potrzeba na wszystko: transport, hotel, SPA, kastrację, szczepienia itp. Czy tym razem się uda?

 

EDIT : W związku z tym, że Asterix pojechał do domu stałego i przez tę błędną informację, że jest do wzięcia, otrzymałam zdjecia innego foksia do wzięcia. Nie ma go w galerii psów z Radys, więc tym bardziej nie ma szans na szybkie opuszczenie schronu.

Foksik nie ma imienia, nic o nim nie wiem oprócz tego że ma ok. 2 lat. Postanowiłam go zabrać, skoro ten wątek miał być dla foksika, więc niech będzie dla foksika.

8ngheap58bil.jpg

94u68pwcyabx.jpg

Link to comment
Share on other sites

Deklaracje stałe:

  • 50zł-Aldona Mijalska :X,XI
  • 10zł-Marta Krupa: X,XI
  • 50zł -Anna Hender:X,XI
  • 10zł -Anula : X,XI

...........................................................

Deklaracje jednorazowe:

  • 55zł-Anka Szklanka  /wpłacone
  • 20zł-Marta Krupa  /wpłacone
  • 50zł-Jo37 /wpłacone
  • 20zł -Patrycja96 /wpłacone
  • 20zł -seramarias /wpłacone
  • 50zł -Bogusik /wpłacone
  • 20zł -nesiowata /wpłacone
  • 10zł -Tianku /wpłacone
  • 50zł -Aldona Mijalska /wpłacone

..............................................................

Wpłaty na konto:

  • 55zł -Anka Szklanka /18.10.2017/jednorazowa
  • 30zł-Marta Krupa /20.10.2017 /stała +jednorazowa
  • 20zł-seramarias /23.10.2017/jednorazowa
  • 10zł-Anula/23.10.2017/stała X
  • 50zł-Bogusik /23.10.2017/jednorazowa
  • 50zł-Anna Hender /24.10.2017/stała
  • 10zł -Tianku/24.10.2017/jednorazowa
  • 20zł -Patrycja96/25.10.2017/jednorazowa
  • 20zł -nesiowata/25.10.2017/jednorazowa
  • 180zł -bazarek transportowy kiyoshi /25.10.2017
  • 50zł - Jo37/26.10.2017 /jednorazowa
  • 100zł -Aldona Mijalska /26.10.2017 /stała + jednorazowa
  • 10zł -Anula/02.11.2017/stała XI
  • 200zł -spadek po Lemi
  • 50zł -Anna Hender /06.11.2017/stała XI
  • 30zł -Joanna Zaborowska /07.11.2017/jednorazowa
  • 80zł -Monika Frąckiewicz /09.11.2017/SPA
  • 10zł -Marta Krupa /10.11.2017/stała XI
  • 200zł -Aga Agula /13.11.2017/jednorazowa
  • 170zł -Aldona Mijalska /14.11.2017/stała + jednorazowa

Razem wpłaty: 1345zł

.....................................................................................

Wydatki:

  • 130zł -transport Radysy-hotelik
  • 90zł-hotelik za X
  • 225zł -kastracja, czipowanie, odpchlenie, szczepienie na zakaźne
  • 75zł -SPA
  • 130zł -hotel za XI(od 1 do 13-tego)
  • 80 zł -transport Nowa Sól-Swiebodzin
  • 39zł -rejestracja czipa
  • 576zł-przeksięgowanie na konto Dandysa

Razem wydatki: 1345zł

..........................................................................................

Stan konta (wpłaty-wydatki) : 0zł

 

Wydarzenie Dandysa gdzie zostały przeksięgowane środki pozostałe po foksiu czyli 576zł.

https://www.facebook.com/events/383265418796584/?active_tab=discussion

 

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Tianku napisał:

a gdzie Chłopak ewentualnie miałby jechać?

Chciałam zabrać foksika do szafirki ale dzisiaj okazało się ze wyjechał ze schronu pomimo rezerwacji i jeszcze wczorajszego zapewnienia przez Panią w Radysach ze jest do wzięcia.

9 godzin temu, zachary napisał:

Sara2011, a zrobiłaś mu wydarzenie na FB? Może tam będzie więcej miłośników szorsciakow....

Zrobiłam ale jakoś chętnych na deklaracje brak. Dzisiaj jedna Pani która wspiera Lemoniadę zaoferowała 50 zł stałej deklaracji i to wszystko jeśli chodzi o deklaracje które mam.

9 godzin temu, Jo37 napisał:

Foksik dostanie jednorazowo 50,00 zł ode mnie na dobry początek.

Bardzo dziękuję Jo37 .

1 godzinę temu, seramarias napisał:

Chłopak cudo :) Widać, że bardzo wystraszony, dziwne, że jeszcze w schronie i nikt go nie chciał.  Troszkę pracy, kosmetyki i domki będą się o niego bić. 

Wlaśnie to samo pmyslalam, ze SPA i bedzie cudo. No ale dzisiaj wyjechał. Oby do dobrego domu.

 

Zastanawiam się czy zabrać inną maliznę na miejsce foksika i czy wtedy deklaracje byłyby aktualne. Podobno w Radysach jest jeszcze jeden foksik ale nie ma go na stronie. Jutro mam obiecane zdjęcie tego foksika. Może wtedy jego by zabrać? A jak nie to inną maliznę, idzie zima, każdy tam potrzebuje pomocy.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Saruś jeśli możesz to zabierz innego. Mamy wspólny transport za baaaardzo okazyjną cenę...a tak psiaki umierają każdego dnia:( i gdy zacznie sie zima będzie umierać jeszcze więcej:(

Jakos poradzimy z tym wszystkim...Deklaracji na dogo jak na lekarstwo na Radysaiaki:( niestety...ale może inny forumowicze jednak ulitują się...W Radysach jest 3500 psów, brak jakiegokolwiek wolontariatu na miejscu, btrak jakiejkolwiek fundacji na miejscu. Tam jest naprawde źle...i te wszystkie 3500 psów pragnie ŻYĆ!

Link to comment
Share on other sites

10 zł stałej dla psiaka którego zdecydujesz się zabrać 

macie rację że psy z Radys jakoś nie mają na dogo przebicia :( sama dopiero od niedawna na fb podglądam stronę  psów z Radys ale z drugiej strony tyle tego psiego nieszczęścia wszędzie :( 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tianku napisał:

10 zł stałej dla psiaka którego zdecydujesz się zabrać 

macie rację że psy z Radys jakoś nie mają na dogo przebicia :( sama dopiero od niedawna na fb podglądam stronę  psów z Radys ale z drugiej strony tyle tego psiego nieszczęścia wszędzie :( 

 

1 godzinę temu, Jo37 napisał:

Oczywiście moja deklaracja przechodzi na psa, którego wybierzesz.

Bardzo Wam kochane dziękuję  <3

Link to comment
Share on other sites

W związku z tym, że Asterix pojechał do domu stałego i przez tę błędną informację, że jest do wzięcia, otrzymałam zdjecia innego foksia do wzięcia. Nie ma go w galerii psów z Radys, więc tym bardziej nie ma szans na szybkie opuszczenie schronu.

Foksik nie ma imienia, nic o nim nie wiem oprócz tego że ma ok. 2 lat. Postanowiłam go zabrać, skoro ten wątek miał być dla foksika, więc niech będzie dla foksika.

8ngheap58bil.jpg

94u68pwcyabx.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...