Jump to content
Dogomania

Foksik z Radys przekroczył granicę w drodze do DS :)


Sara2011

Recommended Posts

W związku z tym, że na koncie foksia pozostała kwota 576zł a foksiu już jej nie potrzebuje, postanowiłam przekazać tę kwotę na kolejnego radysiaka Dandysa. Konto foksia zeruję a kwotę tę zapisuję w poście finansowym na wydarzeniu Dandysa ( w przypiętym poście). Dandysowi nie zakładałam wydarzenia na Dogo ale na FB dlatego podaję linka do wydarzenia, tam w przypiętym poście finansowym można sprawdzić przekazaną kwotę. Zapraszam wszystkich na wydarzenie Dandysa :).
https://www.facebook.com/events/383265418796584/?active_tab=discussion

23517722_395845367501149_787399114625388
Link to comment
Share on other sites

Załóż Dandysowi wątek na dogo bo jeżeli jakiś mod się pojawi to dostaniesz bana.

Fundusze zbierane na dogo mogą być przekazywane tylko na psa, który ma swój wątek.

Bazarku też, zgodnie z regulaminem, nie będziesz mogła zrobić.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.11.2017 o 01:33, Jo37 napisał:

Załóż Dandysowi wątek na dogo bo jeżeli jakiś mod się pojawi to dostaniesz bana.

Fundusze zbierane na dogo mogą być przekazywane tylko na psa, który ma swój wątek.

Bazarku też, zgodnie z regulaminem, nie będziesz mogła zrobić.

 

1 godzinę temu, Bogusik napisał:

Jo37 ma rację i postępujesz nie zgodnie z regulaminem.Byłam zaskoczona,że sama podjęłaś taką decyzję,a przecież wpłaty na Foksika były nie tylko z fb ale również od dogomaniaków....

Macie rację dziewczyny. Dzięki za uwage. Zalożę mu dzisiaj wątek na Dogo. Wczoraj padl mi dysk od laptopa, potracilam wszystkie hasla, wszystkie dane, wszystkie zdjecia rowniez hasło do Dogo, juz myslalam ze nie odzyskam a nie pamietalam tego hasla ale udalo mi sie dzisiaj znalezc stary pendrive na ktory zgralam kiedys hasla. Potem zalozę wątek Dandysowi.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...