Jump to content
Dogomania

By zdążyć przed zimą- ratujmy Radysiaki- Buźka, Granulka, Lotka, Żelek, Rosa, Tosia, Lalka wszystkie w SWOICH DOMACH


kiyoshi

Recommended Posts

Lotka to baaaardzo pozytywna dziewczynka. Całą sobą cieszy się z kontaktu z człowiekiem, z tego, że ktoś ją głaszcze, że w ogóle jest. Czasami nie można przejść, bo skacze bez przerwy na nogi zwracając na siebie uwagę. Taki pieszczoch za kratami Radys? nieeee :)

Lotka była u weta, jest zdrowa, więc zrobię w najbliższych dniach zdjęcia i niech świat ją zobaczy.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, Tianku napisał:

wpadam w odwiedziny do Lotki :) trzymam kciuki za ogłoszenia

tak mnie choróbsko jakieś dorwało że leżałam plackiem dopiero nadrabiam zaległości na wątkach :)

Bardzo dziekuje ze zajrzalas

U Lotki wszystko dobrze- narobilam ogloszen w wekend- wejsc duzo i pobran telefonu tez ale na razie chwtnych brak

Rosa tez ma sie dobrze, jeszcze troche smarka ale sadze ze w przyszly wekend zaczne jej szukac domu, w tygodniu jeszcze Kasia ma podjechac z nia do wera na kontrole

Poza tymzaczal sie przedswiateczny wysyp niechcianych psow.Znalazlysmy wczoraj w rowie maluszka przerazonego, pare dni temu przywieziony wychudzona mix goldenke plys stare psy i przytulisko pelne!! A zgloszony jeszcze ONek ktory krazy po wsi- do odlowienia

Dzis po przyjsciu do pracy moje kolezanki zglosily mi kolejne dwa psy- jeden podrzucony na posesje, drugi wyrzucony na targu

I do tegodwa psy po niedzielnej interwencji na lancuchu, wychudzone, jeden spi na ziemii w stajni drugi w rozlatujacej sie budzie- Pani ma poprawic warunki ale pewnie nic nie zrobi i beda do odebrania

Rece opadaja:(

 

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, agat21 napisał:

Jestem i ja po przerwie. Dramat z tymi świętami. Jak ja ich nie lubię już od wielu lat. Zamiast stawać się lepszymi niektórzy "ludzie" pokazują najgorsze swoje cechy. Ile psiaków jest w stanie pomieścić przytulisko? :(

Agatko u nas tylko 5 kojcow wiec max 5 psow, nawet nie mamy jak ich laczyc bo boksy nie sa duze:( w tym momencie mamy komplet i wlasciwie tylko 1 psa ktory jest adopcyjny

Poza nim 15letni dziadek z lancucha ktorego udalo sie wyleczyc z krwawej biegunki i zaropialych uszu a teraz przezywa druga mlodosc:)

Roksanka nasza od 7 lat w przytulisku

i dwie mlode sunie z lancucha lub kojca totalnie nie wychowane, nie wybiegane za to piekne wiec moze to sprawi ze ktos pokocha i podejmie sie ulozenia od podstaw:(

 

O Lotke Radysianke tez nie ma telefonow:(

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, agat21 napisał:

Zadzwoni telefon, na pewno po Loteczkę. Ona jest urocza. Tylko musi minąć ten "magiczny" czas..

Który psiak jest adopcyjny z przytuliska? 

Dzisiaj napisała do mnie Pani zainteresowana Lotką- wzięłaby ją ale jak nie będzie niszczyć w ogrodzie ani uciekać, bo miała już szczeniaka i musiała oddać bo ciągle się podkopywał i uciekał...Odpisałam jej- możęcie sobie wyobrazić co

A u nas najbardziej adopcyjny teraz Lisek- jest ładniejszy niż na zdjęciu i ma dobry charakter

 

20171210_113304.thumb.jpg.934f2d665dcf50d0b223e1a58659f27e.jpg

Jest jeszcze ta śliczna Megi- obstawiamy że szczeniak (jutro wet ją obejrzy), bardzo potrzebuje domu, jest totalnie nie ogarnięta a u nas nic jej nie pomożemy:( (mix goldena)

20171209_150119.thumb.jpg.5954b7436b14741261a66f8f5675773d.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, agat21 napisał:

Lisek i za tymi kratami wygląda ślicznie. Dobry charakter to znaczy, że zgadza się z innymi psami, czy jest ułożony?

Suńka rzeczywiście miodzio :)

Babie od szczeniaka, którego musiała oddać szkoda odpowiadać, ciekawe, czy coś zrozumiała .. :/

Agatko- Liska mamy od niedzieli...wleciał nam pod koła gdy jechałyśmy na interwencje do dwóch psiaków z łańcucha... koczował w polach! bardzo przerażony....bał się do nas podejść ale jak zaufał to już była inna bajka. W samochodzie położył się u mnie na kolanach, grzeczniutko, w kojcu tez spokojny chociaż smutny, do człowieka rewelacyjny- bardzo łagodny, taki typowy domowy, ułożony piesek, na pewno nie potrafi chodzić na smyczy.... Raczej zgodny z innymi psami, ale to trzeba potwierdzić- dziś i w sobote będe u nich więc zbiore więcej obserwacji. Jeśli znasz kogoś kto mógłby malucha przygarnąć nawet na tymczas to błagam o pomoc!

Link to comment
Share on other sites

28 minut temu, agat21 napisał:

Jasne :)  będę pytać, chociaż nie jest łatwo. Muszę przeszukać bazę dalszych znajomych, bo bliżsi zapsieni lub bez mozliwości / chęci wzięcia zwierza. 

dzięki:)

20171213_112749.thumb.jpg.7e0064fe1a43d0fa3ef154eb32a487a3.jpg

 

 

A LOTKA dostała 20 zł od K. i M. (fb) DZIĘKUJE <3

 

i 20 zł (XII i I) od SYBIL :) <3

milosc-ruchomy-obrazek-0188.gif

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...