Jump to content
Dogomania

By zdążyć przed zimą- ratujmy Radysiaki- Buźka, Granulka, Lotka, Żelek, Rosa, Tosia, Lalka wszystkie w SWOICH DOMACH


kiyoshi

Recommended Posts

31 minut temu, annabarbara napisał:

Dziękuję:) ja bardziej facebookowa, tu trafiłam przypadkiem i co ja pacze - akcja na psy z Radys;)

Juz ustawiłam zlecenie i poszła pierwsza wpłata.

to jakiś cud chyba...bo dzięki temu 'przypadkowi' będą mogła lepiej zabezpieczyć Bużke, nie martwiąc sie aż tak mocno o 'jutro'

Na fb bardzo dużo dzieje się dla Radysiaków, ale i tu jest potrzebna pomoc. Każdy pies który wyjedzie to przecież- w sensie praktycznie dosłownym- uratowane życie..

Link to comment
Share on other sites

31 minut temu, janka@ napisał:

Dzień dobry, wiadomo już coś więcej, jak podróż i jak się czuje psinka?

Ja wiem, bo jestem w temacie, bo z Buźką jedzie do szafirki także mój foksik pudlowaty :). W związku z pewnymi zaistniałymi okolicznościami psiaki dojadą do szafirki dopiero jutro a do jutra pozostaną u koleżanki, która je wiozła z Radys. Buźka podobno przekochana, malutka, strasznie się cieszy, na dworze tarza się z radości w trawie, podobno jest przesłodka ).

Link to comment
Share on other sites

Bużka odebrana.  Tak jak Sara napisała, dopiero jutro wieczorem dotrze do szafirków...dzisiajszą noc spędzi razem z foksikiem u Pani od transportu...

Bużka jest malutka ok. 6 kg na oko, słodziutka, wielka z niej przylepka, łagodna, trochę szalona, z brzuszkiem wszystko ok na szczęscie:)

A tu kilka zdjęć z dzisiaj:)

59eb8b9faeeba_buka13.jpg.dddc594e0d5ce98519ee99829bec4663.jpg

59eb8b9e92812_buka11.jpg.c7144eba8b31637f26d32244280ee238.jpg

59eb8b9f65a48_buka12.jpg.65b6b49c8dd7f32e8f8b6b52b31ee035.jpg

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Foksik ma swój wątek:) założyła go Sara Sara

Psiaczki dziś przenoszą sie do szafirki. Doszło do dużego nieporozumienia z transportem, ale niestety przy tak długiej trasie i 15 zwierzakach do rozwiezienia, takie rzeczy sie zdażają. Na szczęscie wszystko szczęsliwie zakończone, już dograne ostatecznie i nasza parka wieczorem będzie w docelowym miejscu u szafirki. A dziś Bużka prezentuje się tak:)

buzia1.thumb.jpg.85e5ed641b729dbd99f7ba497c2b7757.jpgbuzia2.thumb.jpg.eab1d3759d3072f156d8fb105b9f7f7a.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Hania dziś napisała mi, że rano malutka przywitała ją jak najlepszą przyjaciółkę:) i od razu chciała się wtulać:)

Ciesze się z takich wieści:)

 

Haniu- szafirko- zapraszam Cie tu do nas na wątek:)

 

Za transport całość zapłaciłam 130 zł (w sumie 260 ale do podziału z Foksikiem)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Poker napisał:

Buźka jest śliczna. Taki jeszcze trochę nieopierzony maluch.Pewnie ma dużo martwej sierści.

Pewnie ,że szkoda ogonka ,ale ona i tak pewnie kręci z radości całą doopką co jest bardzo słodkie.

dzięki ża zajrzałaś do Buźki:)

trudno powiedziec co się stało z ogonkiem, ale tak jak piszesz- ona i tak potrafi sie cieszyć i być urocza:)

2 listopada ruszam z jej ogłoszeniami. W sobote wyjeżdżam do rodziców na 1 listopada, więc jeszcze te kilka dni chce odwlec odbieranie telefonów...bo sądze, że będa...mam nadzieje, szybko jakieś sensowne.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...