Jump to content
Dogomania

By zdążyć przed zimą- ratujmy Radysiaki- Buźka, Granulka, Lotka, Żelek, Rosa, Tosia, Lalka wszystkie w SWOICH DOMACH


kiyoshi

Recommended Posts

Dziś odbyła się wizyta przedadopcyjna dla Żelka. Przepraszam, że wcześniej nie napisałam, ale byłam trochę w stresie, bo wizytatorka zasugerowała mi, że ulica jest w części nieciekawa i trochę się martwiłam.

Na szczęście okazało się, że Państwo są z tej "normalnej" części :) (jakkolwiek to brzmi), porządni, świadomi, ogólnie wizytatorka spędziła z nimi prawie 2 godziny i wyszła bardzo zadowolona z przebieg wizyty:) Już dzwoniłam do Pana, naprawde ucieszył się ogromnie, powiedział, że juz wczoraj nie mógł spać w nocy z nerwów...

Żelek zameszka w Krakowie na Białym Prądniku. W domu jest Pan i Pana myśle że ok. 50 lat, dzieci już mają pełnoletnie, mieszkają sami na 4 piętrze w bloku z windą. Mieli sporo psów wcześniej, najdłużej owczarkę colli która żyła z nimi w tym mieszkaniu 13 lat. Synowa Państwa prowadzi jakiś hotelik pod Krakowem. I ja i wizytatorka nie znamy ...a ja zapomniałam nazwe, ale dopytam Pana jeszcze kiedyś. W każdym razie tam będzie Żelek odpoczywał gdyby Państwo musieli np. gdzieś wyjechać, no i synowa tez będzie podpowiadać jak rozwiązywać ewentualne problemy.

Sądze, że do końca tygodnia Żelek pojedzie na swoje, o ile po kastracji już jest ok.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Gabi79 napisał:

Wspaniałe wieści, bardzo się cieszę!!!

 

11 godzin temu, Poker napisał:

Super, oby tylko był szczęśliwy.

Dzieki dziewczyny

Co to za dom tak na pewno to dopiero zycie pokaze, zobaczymy za kilka miesiecy, lat

Oby bylo wszystko dobrze

Zelek powinien byc szczesliwy- gdy bedzie sam ze swoimi ludzmi bez suczek ;) moze troszke wyluzuje i sie uspokoi hormonalnie:)

Kasiu daj znac jak Panstwo zadzwonia kiedy po Zelka przyjada? Dzis postaram sie przygotowac umowe i wyslac Ci mailem

 

 

Szukamy teraz ludzi dla Rosy. Podmienilam wczoraj wyroznione ogloszenie Zelka na Rose na Katowice- oby ktos madry sie zainteresowal wreszcie

 

Mysle tez o zabraniu kolejnego pies z Radys. Czy deklarowicze zostaniecie ze mna?? 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dzieki dziewczynki!

Juz wiem ze Zelek jedzie do domu w poniedzialek

O Rose mialam przed chwila kolejny telefon i tym razem byl efekt wow! To z pewnoscia bylby idealny dom dla Rosy jesli tylko rodzina sie zdecyduje. Trzymajcie z calych sil kciuki

Dziekuje Wam za wsparcie! Bardzo bardzo - 23go jest transport z Radys w strone Szafirki, jesli tylko Patrycja upcha psiaka to zabierzemy do Szafirki- jeszcze nie wiem kogo, wiem tylko ze musimy wybrac sunie bo chwilowo ze wzgledu na zamojszczaki Hania samca nie moze przyjac

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, kiyoshi napisał:

TO ONA! Niewidzialna, na końcu świata, bez albumu, bez imienia, bez niczego...ma ok. 1,5 roku, waży ok. 7-8 kg. Boże:( dobrze, że Patrycja ją wypatrzyła...

Wyjedzie 23go. Jutro rano zadzwonie do Radys

 

Resized_20180118_145252.jpeg

Jak długo maleńka przebywa w schronisku?

Już niedługo koniec gehenny!!!

Link to comment
Share on other sites

tak dziewczyny...maleńka musi strasznie marznąć..ale ile tam jeszcze takich pośród 3000 całkiem zapomnianych:( w albumie przecież tylko 200 psów...a o 3000 nikt nie wie:(

1 godzinę temu, Gabi79 napisał:

Jak długo maleńka przebywa w schronisku?

Już niedługo koniec gehenny!!!

nie wiem Gabrysiu...obstawiam, że jest od niedawna, ale coś więcej może dowiem się jutro jak zadzwonie do Radys. Cały czas myśle- może ktoś jej szuka? może ktoś tęskni? ale jak ma ją znaleść??? skoro NIKT poza mną i Patrycją o niej nie wie????

 

Nie wiem czy to prawda, ale wydaje mi się, że ostatnio czytałam gdzies na fb, że Radysy biora psy od gmin za jednorazową opłatę 1400 zł. 

Link to comment
Share on other sites

Kochani, może ktoś dałby rade pomóc mi troszkę i zrobić np. bazarek transportowy? Będe potrzebowała dla nowej suni znowu ze 300 zł na transport:( to niestety największy wydatek z tego pomagania w Radysach:( nazwałam nową kudłatkę- Tosia, jakoś tak od razu pomyślałam jak ją zobaczyłam.

 

Na koncie Radysiaczków 75 zł z bazarku ciuszkowego:

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...