Jump to content
Dogomania

Isia-przesympatyczna sunia od 18.11.17 już w swoim DS.


Anula

Recommended Posts

6 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Oj cudeńko!!! Hania długo się nie nacieszy malutką!! Czekam na zdjęcia po SPA, to dopiero będzie zjawisko k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,002_Rk_orig

Isia za bardzo nie jest skołtuniona ani brudna,jedynie śmierdziuszek była.Być może już wywietrzała.W SPA to raczej tylko kąpiel i wyczesanie malutkiej.Jest drobną sunią.Trzeba ją podtuczyć.

Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, Tola napisał:

Dotarłam i ja do kolejnej zamojskiej piękności z podziękowaniami dla Anuli i Bogusik za kolejne uratowane psie życiehttp://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,031_hC_orig.gif

Tak jak zawsze Zea pokryje koszt karmy - czekamy na info z hoteliku;)

Tola,bardzo dziękuję za pomoc w postaci karmy.Jesteście Kochani.Hania napisała,że jeszcze została karma po Emi i Toniku a więc na razie spoko.

Link to comment
Share on other sites

33 minuty temu, wiolhelm170 napisał:

Nie chce robić konkurencji Isi,ale jeśli ta pani wolałaby samca może zaproponować jej Misia z mojego wątku?to mały piesek, waży 9 kg.Mam nadzieję, że nie macie za złe że się wtracam. 

Pani Grażynka szuka pieska ok. 5 kg (max 7 kg) raczej z krótką sierścią, lub do strzyżenia (psiego fryzjera ma po sąsiedzku). Także 9 kg to będzie dla niej za dużo.

Taka waga pieska jest ważna dla Pani Grażynki ponieważ łatwo maluszka podnieść itd.

Jeśli Isia tam pojedzie to super, jeśli dziewczyny jednak sie nie zdecydujecie to poszuakm Pani Grażynie jakieś maleństwo bo chciałabym żeby jakaś bida znalazła tam dom...

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, kiyoshi napisał:

Pani Grażynka szuka pieska ok. 5 kg (max 7 kg) raczej z krótką sierścią, lub do strzyżenia (psiego fryzjera ma po sąsiedzku). Także 9 kg to będzie dla niej za dużo.

Taka waga pieska jest ważna dla Pani Grażynki ponieważ łatwo maluszka podnieść itd.

Jeśli Isia tam pojedzie to super, jeśli dziewczyny jednak sie nie zdecydujecie to poszuakm Pani Grażynie jakieś maleństwo bo chciałabym żeby jakaś bida znalazła tam dom...

Jeżeli Pani szuka małego pieska maliznę to Isia do takich nie należy.Jest mała ale nie malutka.Trudno mi określić wagę może waży 9kg.Mój pekinek waży 8kg a jest bardzo małym psem.

Isia ma przepiękną dłuższą sierść a więc dla fanów psiaków o dłuższej sierści,którzy kochają czesać i zachwycać się jej wyglądem.

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Anula napisał:

Tola,bardzo dziękuję za pomoc w postaci karmy.Jesteście Kochani.Hania napisała,że jeszcze została karma po Emi i Toniku a więc na razie spoko.

Ok. To jak tylko szafirka  uzupełni zapasy to czekamy na fakturę;)

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Tola napisał:

Bardzo ładne zdjęcia, Isia uśmiechnięta, szczęśliwa, domek powinien znalezc się bardzo szybko.

Ponieważ karma jeszcze jest to pokryjemy koszt tej wizyty u weta - prosimy więc Hanię o fakturę na hotelowanie na 45 zł.

Tola,ja dziś zrobiłam przelew za weta i SPA do Hani.No chyba,że Hania zachowa te pieniążki ode mnie do następnego rozliczenia.Ale nasza Hania musi się wypowiedzieć.

Link to comment
Share on other sites

Otóż Isia ma 31 cm. Lubi koty i dzieci, wszystko lubi co jest w stanie ją pogłaskać, albo do czego można się przytulić :) Na zdjęciu szczekała sobie.

Co do rozliczenia, to nie ma problemu, mogę wystawić fakturę na ZEA, a pieniążki od Anuli zachować na później.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, szafirka napisał:

Otóż Isia ma 31 cm. Lubi koty i dzieci, wszystko lubi co jest w stanie ją pogłaskać, albo do czego można się przytulić :) Na zdjęciu szczekała sobie.

Co do rozliczenia, to nie ma problemu, mogę wystawić fakturę na ZEA, a pieniążki od Anuli zachować na później.

Haniu to w takim razie wyślij fakturę do Fundacji ZEA. 45,00zł pozostanie u Ciebie do rozliczenia.

Miałam zapytanie na OLX o Isię. Pokierowałam Panią aby skontaktowała się z Tobą.

Dobry wieczór, 
Chciałabym się jak najwięcej dowiedzieć na temat suczki Isi. 
Mieszkam z rodziną we Wrocławiu w niedużym mieszkaniu z ogrodem. Mieliśmy przez 14 lat psa ale niedawno odszedł, był chory. Bardzo to przeżyłam, chciałabym teraz komuś pomóc i zapełnić pustkę w sercu. 
Mam pytanie jak jest z higieną u tego pieska, bo pracuję zawodowo i piesek musiałby być w domu zamknięty do czasu powrotu z pracy - nikogo nie ma w tym czasie w domu. 
Mam też pytanie o stosunek pieska do małych dzieci, w domu jest ich dwoje 6 lat i 1,5 roku. To jest bardzo ważne dla mnie, bo nie mogę ryzykować. Nasz piesek uwielbiał dzieci a one kochały go równie mocno. 
Dokąd trzeba pojechać po pieska ? Do Nowej Soli czy gdzieś bliżej, może niedaleko Wrocławia, byłoby idealnie ?
Pozdrawiam, 
Agnieszka

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.10.2017 o 22:57, Anula napisał:

Tola,ja dziś zrobiłam przelew za weta i SPA do Hani.No chyba,że Hania zachowa te pieniążki ode mnie do następnego rozliczenia.Ale nasza Hania musi się wypowiedzieć.

 

Dnia 18.10.2017 o 17:01, szafirka napisał:

Otóż Isia ma 31 cm. Lubi koty i dzieci, wszystko lubi co jest w stanie ją pogłaskać, albo do czego można się przytulić :) Na zdjęciu szczekała sobie.

Co do rozliczenia, to nie ma problemu, mogę wystawić fakturę na ZEA, a pieniążki od Anuli zachować na później.

Ja wiem, ze faktura za weta opłacona, dlatego poprosiłam o fakturę na taką kwotę za hotelowanie - czyli Anula i Bogusik zapłacą mniej za hotelowanie o te 45 zł

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Tola napisał:

 

Ja wiem, ze faktura za weta opłacona, dlatego poprosiłam o fakturę na taką kwotę za hotelowanie - czyli Anula i Bogusik zapłacą mniej za hotelowanie o te 45 zł

Dziękujemy Tola.W następnym miesiącu zapłacimy Hani mniej za hotelik.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.10.2017 o 07:27, Tianku napisał:

Ciekawe czy Pani się odezwie Isia chyba by się sprawdziła w domku z dzieciakami :)

Raczej nie odezwała się.Hania by napisała.

Muszę chyba poprosić kogoś o pomoc w ogłoszeniach na innych portalach.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...