Jump to content
Dogomania

DWIE MALUTKIE, PUCHATE KULKI ZE SCHRONISKA,JEDNA BEZ OCZKA JUŻ W SWOICH DOMKACH STAŁYCH!!! BĄDŹCIE SZCZĘŚLIWE!!


Recommended Posts

1 godzinę temu, b-b napisał:

ok☺

b-b kochana wstrzymaj się na razie z tym wyróżnieniem! Odezwał się bardzo obiecujący domek dla naszej Abi/Migotki. Bardzo prozwierzęcy, z panią rozmawiałam prawie godzinę. 

W przypadku Abusi jestem trzy razy bardziej ostra w procedurach, ona musi mieć mega super domek!!! 

 

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

b-b kochana wstrzymaj się na razie z tym wyróżnieniem! Odezwał się bardzo obiecujący domek dla naszej Abi/Migotki. Bardzo prozwierzęcy, z panią rozmawiałam prawie godzinę. 

W przypadku Abusi jestem trzy razy bardziej ostra w procedurach, ona musi mieć mega super domek!!! 

 

Wspaniale!

Bądź baaaaardzo ostra! :)

W takim razie zostawiam obietnicę na...może mamuśkę dziewczynek?

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, b-b napisał:

Wspaniale!

Bądź baaaaardzo ostra! :)

Przestraszyłam domek, ale państwo do mnie napisali ok północy, że są zdecydowani i proszą o wizytę!!!

 

2 minuty temu, b-b napisał:

W takim razie zostawiam obietnicę na...może mamuśkę dziewczynek?

 Dobrze. Już nie mogę się doczekać, kiedy ją zabierzemy....Odchuchamy, odkarmimy, porobimy ekstra super zdjęcia i znajdziemy bardzo dobry domek. Oby już nigdy nikt jej nie skrzywdził....

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

Wizyta dla malutkiej Abi dzisiaj!!! Proszę o kciuki!!! Znalezione obrazy dla zapytania gify emotikony kciuki

 

1 godzinę temu, Alaskan malamutte napisał:

Domek dla małej Mi też się doprasza o wizytę!!! Jo37 ma pracowitą niedzielę!!!

Oby domki okazały się godnymi tych skarbów :D

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

27 minut temu, Jo37 napisał:

Będziemy mieli kolejną prawie warszawiankę. Abi zamieszka w Piasecznie. Będzie miała koleżankę - czarną kotkę i starszego kolegę

mix labradora.

Super ! Nie będzie się nudziła. Nasza mała warszawianka !

A ja miałam pytanie; czy Abi toleruje koty?Podobny obraz

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

39 minut temu, Havanka napisał:

Super ! Nie będzie się nudziła. Nasza mała warszawianka !

Jestem taka szczęśliwa!!! Nie myliłam się, domek mega cudny!! Znalezione obrazy dla zapytania gify emotikony tańczy

Państwo szykują wyprawkę. Dogrywamy sprawę transportu. Czekam jeszcze na wynik drugiej wizyty i być może uda się tak, że obie suczki pojadą jednego dnia!!

Kciuki teraz za Małą Mi!!!

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Jestem taka szczęśliwa!!! Nie myliłam się, domek mega cudny!! Znalezione obrazy dla zapytania gify emotikony tańczy

Państwo szykują wyprawkę. Dogrywamy sprawę transportu. Czekam jeszcze na wynik drugiej wizyty i być może uda się tak, że obie suczki pojadą jednego dnia!!

Kciuki teraz za Małą Mi!!!

Z ilu osób składa sie przyszła rodzina rudaski? Czy Jo37 zrobi też wizytę dla Małej Mi? Byłoby bardzo ekonomicznie dostarczyć maluszki jednym transportem.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Havanka napisał:

Z ilu osób składa sie przyszła rodzina rudaski? Czy Jo37 zrobi też wizytę dla Małej Mi? Byłoby bardzo ekonomicznie dostarczyć maluszki jednym transportem.

Pani mieszka z panem, dorosła córka chyba w Bydgoszczy, ale przyjeżdża w odwiedziny z uratowaną koteczką. Państwo mobilni, aktywni, często wyjeżdżają w góry. Niestety, ich piesek nie daje już rady, wtedy zajmuje się nim mama państwa. 

Tak Havanko, wizytę dla małej Mi też robi Jo37. Mam do niej ogromne zaufanie!! Ciekawa jestem wyniku wizyty, wtedy napiszę troszkę więcej o domku. 

Ale tutaj tak się nie stresuję. Jest tyle zapytań o malutką kokietkę, że można wybierać i przebierać..k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,28_pn_orig.

 

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Pani mieszka z panem, dorosła córka chyba w Bydgoszczy, ale przyjeżdża w odwiedziny z uratowaną koteczką. Państwo mobilni, aktywni, często wyjeżdżają w góry. Niestety, ich piesek nie daje już rady, wtedy zajmuje się nim mama państwa. 

Tak Havanko, wizytę dla małej Mi też robi Jo37. Mam do niej ogromne zaufanie!! Ciekawa jestem wyniku wizyty, wtedy napiszę troszkę więcej o domku. 

Ale tutaj tak się nie stresuję. Jest tyle zapytań o malutką kokietkę, że można wybierać i przebierać..k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,28_pn_orig.

 

Już czuję sympatię do tej rodziny. Z opisu domek naprawdę super ! To teraz czekamy na wynik wizyty dla drugiego brzdąca.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Alaskan malamutte napisał:

Mam obiecane zdjęcia i relacje na bieżąco!! Będziemy więc mogli śledzić, na jaką piękność wyrośnie nasza ukochana Abi /Migotka k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,28_pn_orig.

Tyle dobrych wieści w jednym dniu ! Też bardzo sie cieszę, ze będą relacje z domu maluszka !

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Wiem o wszystkim na bieżąco i bardzo,  bardzo się cieszę, ze malutkie dziewczynki będą miały takie wspaniale domyhttp://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,009_aO_orig.gif

A tutaj rzeczywiście się dzieje!!!

Havanka uwinęła się błyskawicznie z głoszeniami, Jo37 też ma dzisiaj pracowity dzień i na pewno wybierze najlepsze  z domów, podobnie Alaskan, która biega tylko z telefonem i rozmawia , bo wciąż są zapytania;)

Ale i wszyscy tutaj  przyczynili się do szczęścia malusich pięknotek, bo jesteście kochani z nami i z maluszkami , zaglądacie tutaj, pytacie, trzymacie kciuki no i wciąż wysyłacie cieplutkie myśli - to wszystko procentuje!!!

Malusie dziewczynki już zawsze będą zaopiekowane i kochanehttp://pu.i.wp.pl/k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,009_aO_orig.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...