Jump to content
Dogomania

DWIE MALUTKIE, PUCHATE KULKI ZE SCHRONISKA,JEDNA BEZ OCZKA JUŻ W SWOICH DOMKACH STAŁYCH!!! BĄDŹCIE SZCZĘŚLIWE!!


Recommended Posts

                        serduchooo7.gif   22.10.2017r malutka Abi bez oczka pojechała do swojego cudownego domu w Piasecznie!! serduchooo7.gif

                            20171026_094058.jpg20171022_172211.jpg

 

                                                            serduchooo7.gif  4.11.2017r Mała Mi pojechała do swojego domku w Warszawie!!! serduchooo7.gif

                                                                                        20171104_201400.jpg

 

O tych maluchach pisałam na wątku zamojskim. Myślałyśmy z Tolą jak pomóc...

Pani Monika zgodziła się wziąć malutkie sunie na BDT. Po raz kolejny serdecznie dziękuję Pani Monice i Dorotce!! k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,61_QX_orig.

Malutkie sunie przywiozłam dzisiaj do siebie, wieczorkiem powędrują już do Pani Moniki. Suczki są PRZECUDOWNE!!! I jak to dzieciaczki, rozrabiają okrutnie!! 

Śmierdziały koszmarnie więc je wykąpałam. Jedzą z prędkością światła!!! Jutro zaliczymy weta, sprawdzimy co z tym oczkiem...

IMG_20171008_133503_resized_20171008_013752201.jpgIMG_20171008_133513_resized_20171008_013740177.jpg

IMG_20171008_133633_resized_20171008_013726859.jpgIMG_20171008_133118_resized_20171008_013821918.jpg

Zapraszam serdecznie, każda aktywność na wątku mile widziana!!! 

 

Link to comment
Share on other sites

Stan konta suczek: 

         - 63,50 zł (paragon wstawiony na str 2 wątku)

Wpłaty:

            77,19 (kwota pozostała po adopcji Inki)

          - 63,50 zł

Stan konta: 13,69 zł na dzień 22.10.2017r

                                                                                           

Wpłaty: 

                     56,00 zł (bazarek b-b)   

                    260,00 zł (bazarek imienny Havanka) 

Stan konta: 329,69 zł na dzień 26.10.2017r      

                      -  18,71 zł (zakup karmy, paragon na stronie 12 wątku)                    

Stan konta: 310,98 zł na dzień 27.10.2017r . Pozostałą po adopcji kwotę przeznaczono na potrzeby mamusi suczek, Tosi: 

 

 Stan konta: 0 zł na dzień 08.11.2017r

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Bogusik napisał:

Melduję sie Asiu na wątku cudownych okruszków! :) Bardzo się cieszę,że udało się je zabrać ze schroniska bo one też leżały mi na serduchu...:)

Witaj Bogusiu!! Małe są przekochane!! Bardzo otwarte, proludzkie, nic tylko brać i kochać!! Maja zupełnie różne charaktery!   

Czarna jest trochę mniejsza, mniej puchata. Z charakteru  ostrożniejsza, spokojniejsza, ale nie da sobie w kasze napluć!! Bardzo czujna..

Natomiast ta ruda, to wulkan energii. Skradła moje serce natychmiast!!! Jest bardzo otwarta, no po prostu CUDO!!!!

Link to comment
Share on other sites

Jestem na zaproszenie.Jak to dobrze,ze otrzymały pomoc bo przecież schronisko to nie było dla nich.A jeszcze do tego gdyby były zaadoptowane do budy to masakra jakaś by była.Znajdą migiem domki.Są cudownej urody.Koniecznie trzeba zbadać oczko u dobrego weta,okulisty,to jest priorytetem bo być może nadaje się do leczenia i jest do wyleczenia.

Link to comment
Share on other sites

22 minuty temu, Havanka napisał:

Moje maleństwa kochane już bezpieczne !!! Kamień z serca mi spadł ! Oczywiście, pomogę z bazarkiem dla nich, bo na pewno kasa będzie potrzebna.

Witaj Havanko!! Kasa na pewno sie przyda do diagnozy tej suni bez oczka. Ta czarna wydaje się zupełnie zdrowa. Ale zazdrośnica jest niesamowita!! Wszystko zabiera tej rudej, chociaż mniejsza...

Link to comment
Share on other sites

22 minuty temu, Anula napisał:

Jestem na zaproszenie.Jak to dobrze,ze otrzymały pomoc bo przecież schronisko to nie było dla nich.A jeszcze do tego gdyby były zaadoptowane do budy to masakra jakaś by była.Znajdą migiem domki.Są cudownej urody.Koniecznie trzeba zbadać oczko u dobrego weta,okulisty,to jest priorytetem bo być może nadaje się do leczenia i jest do wyleczenia.

Witaj Anulka! Sunieczki trafią na salony, już my się o to postaramy!! A diagnozować na pewno bedziemy, nie ma innej opcji. Na razie rozbrykane, radosne i przede wszystkim ŚLICZNE!!!

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Havanka napisał:

Dobrze, ze nie tęsknią za swoją mamą, ale ona pewnie ich szuka.

Pewnie tak....Wiem, że już malutkie nie karmiła, cycuchy zasuszone. dziewczynki coś tam próbowały ssać, ale matka warczała i uciekała. Maluchy pięknie jedzą i suchą i mokrą karmę, piją wodę. Wspaniale się bawią, chociaż ta czarna, mniejsza dokucza tej bez oczka....Dobrze, ze są we dwie....

 

Link to comment
Share on other sites

49 minut temu, Figunia napisał:

Jakie groźne minki, jejku, ja tam bym się tej rudaski bała..

 

Oj tak, malutka "najeżona" ! Aż strach się bać !

Suczki mają już ciepłe lokum i pełne brzuszki. Jutro zaliczą weta. Wciąż jednak są bezimienne. Zapraszam Was na wątek:

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...