Jump to content
Dogomania

Dino w DS


DORA1020

Recommended Posts

37 minut temu, konfirm31 napisał:

Poproszę o nr konta na pw :). 

 

19 minut temu, teresaa118 napisał:

poprosze o konto, ciotki, zabijcie mnie, oddaje juz prawie cala emeryture na psiaki!

Bardzo prosze o wpłacanie deklaracji dla Dinusia bezposrednio  do hoteliku u Murki z zaznaczeniem,ze dla Dino,stała lub jednorazowa.

Bardzo dziekuje:)

Oprocz obrozki,lanuszka i koca.

Link to comment
Share on other sites

Dino miał szczęście, bo po pierwsze zwalnia się miejsce, a po drugie pierwsza osoba z kolejki zgodziła się odstąpić miejsce (przez ten zastój w adopcjach wiosenno-letni zrobiła się mała lista oczekujących na miejsce; już się bardzo skurczyła na szczęście, bo w końcu adopcje ruszyły).

Podaję nr konta hoteliku:

 

Hotelik u Murki
Alior Bank
66 2490 0005 0000 4500 9421 4126

 

Ja mam jeszcze po Kajtku ponad 50 zł.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, bakusiowa napisał:

Nie mogę się doczekać kiedy Dinuś znajdzie się u Murki.

Ja rowniez.....dzwonilam dzisiaj do gminy,chcialam zapytac o Dinusia,ale pani jest na urlpoie do 26go,jutro pojde i zapytam inna

bo nie wiem czy oplaca sie wiezc psiaka do dt,zadzwonie jutro do Murki,bo mowiła,ze moze w paitek zwolni sie miejsce

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Olena84 napisał:

już w lecznicy?

Tak,juz od wtorku w lecznicy.

Zostal zaszczepiony  i odrobaczony.Kastrowany bedzie dopiero w poniedziałek.

Niestety jest w nieduzym kojcu przy lecznicy:(

Bardzo mi szkoda Dinusia,biegał sobie po miasteczku,a teraz w tym kojcu.

Ale jeszcze tylko kilka dni.Nie opłaca sie go wieżć do awaryjnego DT,poniewaz prawdopodobnie we wtorek Murek przyjedzie po Dinusia.

Link to comment
Share on other sites

Trzeba pozapraszać cioteczki w imieniu Dinusia. Cały tydzień zszedł i nic nie zrobiłam. U mnie jest tak, że najgorzej jest zabrać się za wysyłanie zaproszeń. Jak już zacznę to rozkręcam się i idzie. Wezmę się w weekend za to.

Dopiero umieściłam  jednego kota u znajomej na dt żeby na spokojnie szukać domu to pojawiła się niesamowicie biedna trikolorka. Straszna bida. Do tego ma jakiś dziwny ogonek w dwóch miejscach. Może pies ją ugryzł. Nie wiadomo. Trzeba złapać i jechać do weta.Jak będa zdjęcia i określony wiek nasza wolontariuszka z fundacji ma poszukać dt. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...