Jump to content
Dogomania

Dino w DS


DORA1020

Recommended Posts

19 godzin temu, DORA1020 napisał:

Ale tutaj nie chodzi tylko o koszt,ale i o transport,ja  nie mam auta i zawsze z tego powodu nie moge w pełni pomoc zwierzakom.

Jutro rano pójde do gminy i zapytam.

Bo tutaj jest tak,ze jeden poglaska,a drugi przegoni,widze,ze Dino juz sie boi,wiec napewno ktos go przeganiał.

Ale trzeba poczekać niestety do jutra.

Ja mam ten sam problem. Nie jestem zmotoryzowana bo nie nadaję się żeby kierować samochodem. Ciężko jest znaleźć kogoś jak potrzeba. Dopóki syn mieszkał w Skierniewicach nie było problemu.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, DORA1020 napisał:

Wszystko ok,bardzo dziekuje za ogloszenie:)

Za kilka dni mozna zmienic pierwsze zdjecia na drugie

a moze jeszcze ktos zrobilby na Wrocław?

tylko musialabym poszukac jeszcze kilka innych zdjec

ale bakusiowa i ja juz nie mozemy,bo mi usuneli jak zrobilam na Krakow i Warszawe.

mogę zrobić na Wrocław

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, agat21 napisał:

Czy ten  awaryjny dt jest w Szczebrzeszynie czy trzeba psiaka przewieźć do niego? To ten dt postawił warunek w postaci kastracji i szczepień? Jaki to jest koszt? 

Trzeba przewiezc do niego.Ale byc moze zrobi to gospodarka komunalna

rozmawialam dzisiaj z pania z gminy,mowilam,ze nie mam transportu,zeby Dino tam zawiezc,a ze oni chca sie go jak najszybciej pozbyc/wiadomo-koszty/

to pani powiedziala,ze transport sie znajdzie na koszt gminy

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj zaprowadzilam razem z sasiadka Dino do lecznicy.

Jutro ma byc kastrowany,a w srode kazali go zabierac

ten dt to awaryjny,tylko na chwile

rozmawialam dzisiaj z Murka i ma cos sie zwolnic pod koniec tego tygodnia lub w nastepnym

i Dinuś pojechalby do Murki

ten dt to awaryjny,kobieta pracuje,ma małe dzieci,a Dino to taki towarzyski psiak i bardzo chce do ludzi,mysle,ze samotnosc to nie dla niego

ale jak na razie nie znalazłam innego rozwiązania

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, agat21 napisał:

Bardzo dużo zrobiłaś, żeby pomóc psiakowi. Jak będzie już u Murki, puszczę i ja grosz dla niego.

Bardzo dziekuje aga21 :)

kazdy grosik na wage złota,chyba  jutro zawioze Dinusia do awaryjnego DT

coraz wiecej osób,które chca pomoc psiakowi

bardzo dziekuje:) napewno polizałby Wasze łapki:)

Jest kolejna stala ---Pani /przepraszam,nie zapytałam o imie/ z Katowic---20zł

Pani jest na dogo,chociaż nie zarejestrowana i pomaga psiakom:)

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, teresaa118 napisał:

poprosze o konto, ciotki, zabijcie mnie, oddaje juz prawie cala emeryture na psiaki!

hehe, ja kiedyś obliczyłam moją pomoc i wyszedł mi samochód, a dużo nie potrzeba, 300zł miesięcznie przez 10 lat i robi się kwota (choć wydaje sie znaaacznie więcej:(), tylko nie oszukujmy się, nikt by tak na samochód nie odkładał a poszło na psiaki i nie żałuje 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Olena84 napisał:

hehe, ja kiedyś obliczyłam moją pomoc i wyszedł mi samochód, a dużo nie potrzeba, 300zł miesięcznie przez 10 lat i robi się kwota (choć wydaje sie znaaacznie więcej:(), tylko nie oszukujmy się, nikt by tak na samochód nie odkładał a poszło na psiaki i nie żałuje 

 

12 minut temu, teresaa118 napisał:

poprosze o konto, ciotki, zabijcie mnie, oddaje juz prawie cala emeryture na psiaki!

U mnie podobnie. Czasami boje się to wszystko podliczyć. I ....... też nie żałuję :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

28 minut temu, Olena84 napisał:

Dora Ty wspierasz jeszcze tą panią Krystynę co pomaga psiakom a sama ledwo wiąże koniec z końcem? Jeśli to samo konto będzie, to wyślę i coś dla niej. 

Tak,ona ma jeszcze gorzej,bo jezdzi jeszcze  na interwencje.Ostatnio byly z ala123 u starszego pana,ktory ma bardzo dobre serce,ale ze wzgledu wieku i stanu zdrowia nie moze juz pomoc kotkom//a tak ok  20 kotow,wszystkie biedne,glodne,chore,2  maluszki zabraly.Wszystkie wymagaja pomocy.

To bardzo ciezka praca,czasami juz nie daje rady:(

Watek moj,Krystyny,watek Pikusia w BDT /ale karme trzeba kupowac/Dinusia i jeszcze bazarek:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...