Jump to content
Dogomania

Dino w DS


DORA1020

Recommended Posts

Psiak pojawil sie na ulicach Szczebrzeszyna kilka dni temu.

Jest śerdni,chyba młody,lubi dzieci,za człowiekiem chodzi krok w krok,jest posłuszny,toleruje koty.

Inne psiaki równiez,ale łagodne psiaki,z takim,ktory by na niego warczał mogły być kłopoty.

Jest juz bardzo zmęczony tułaczka.Dużo śpi /pod krzakami/ ale teraz ciągle pada deszcz,wiec psiak ciągle mokry.

Nie chciałabym,zeby trafił do zamojskiego schronu,z wiadomych względów.

Bardzo polubił go 12letni chłopak,nawet założył mu obroże,zeby nie zabrali go do schronu.Ale rodzice nie zgodzili się na psiaka,wiec juz znowu chodzi bez obroży.

Psiak kocha ludzi i jest posłuszny.

Szukam dla niego hoteliku,u Murki na razie nie ma miejsc,a psiak nie moze czekać.

DSC03736.JPG.2bc2b1b0619caa4ec41248d9154dcf9c.JPG

Dinus jedzie do hoteliku u Murki

Jesli ktos chce pomoc psiakowi prosze o wpłaty na konto hoteliku

bardzo dziekuje:)

Hotelik u Murki
Alior Bank
66 2490 0005 0000 4500 9421 4126

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Sytuacja jest taka ,ze zglosilam Dino do gminy,poniewaz moj maly agresor zaatakowal Dino i malo brakowalo a doszlo by do nieszczescia.

Dino nie trafi do schroniska/tak obiecala pani z gminy/

Bedzie w klatce na terenie lecznicy przez 2 tygodnie.Zostanie wykastrowany i zaszczepiony.

Po 2 tygodniach musze go zabrac,inaczej gmina odda go do schroniska,a mnie obciazy kwota 2 tys.zl za umioeszczeniem go w schronisku.

Poniewaz gmina placąc taka kwote/2 tys.zl za schron/ ma z glowy szczepienie,kastracje.i "opieke"

A tak musi za to zaplaccić,i dodatkowo za opieka /wyprowadzanie na spacery/ i nie bedzie pozniej placila dodatkowo,o czym zostalam uprzedzona.

Mam 2 tygodnie

i bardzo sie boje,ze zostane z tym sama

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, DORA1020 napisał:

Rozmawialm rowniez z jakas pania,ktora ma hotelik pod Lublinem

kwota do zaplaty 40zl doba,jak powiedzialam,ze pies z ulicy,to obnizyla kwote do 30zl  za dobe

To 900zł miesięcznie, nikt nie da rady z taką kwotą. Ja pogadam z jednym hotelem jeszcze, to ok 300zł. 

Psiak jest zadbany, ładny, na pewno nikomu sie nie zgubił?

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Olena84 napisał:

To 900zł miesięcznie, nikt nie da rady z taką kwotą. Ja pogadam z jednym hotelem jeszcze, to ok 300zł. 

Psiak jest zadbany, ładny, na pewno nikomu sie nie zgubił?

Napewno Olena,w Bodaczowie jest rasowy,piekny psiak,prawie zaglodzony na śmierć,Krystyna Pomaranska szuka dla nie pomocy.

Tutaj ludzie Dino  lubia,on biega za kazdym,kto sie chociaz odezwie do niego,to bardzo mily psiak.Ale psiak na ulicy niestety:(

 

Link to comment
Share on other sites

To moze w Otwocku by go przyjeli.

W poniedzialek ktos przyjezdza po zaglodzonego psiaka ze wsi k/Szczebrzeszyna.I beda jechali przez Warszawe,moze by zabrali Dino do Otwocka.

Pozniej Krystyna ma mi dac znac.Dino transport by mial gratis.Ale juz go gmina nie wykastruje na swoj koszt.

Chyba,ze bede probowala sie z nimi dogadac,zeby zaplacili za kastracje wetowi z Otwocka.

Ale do tej pory psiakowi nie udzielili pomocy,jutro sobota,niedziela,wiec rowniez nie.I Dino dalej na ulicy:(

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, bakusiowa napisał:

Nie możesz zostać z kwotą 2 tysiące do zapłaty. Trzeba działać szybko.

Jest hotel Raszka u Emiś w powiecie będzińskim woj.śląskie. Myślę też o hoteliku gdzie jest Grześ od Olena84 tj.powiat otwocki.

Może ktoś coś  jeszcze doradzi.

Prawdopodobnie bedzie tez jechala sunia od Murki do Gliwic/nie wiem czy to nadal aktualne/

wiec moze na Sląsk tez moglby pojechac

o ile w tych hotelikach sa wolne miejsca i przyjma go.

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, DORA1020 napisał:

Psiak by pojechal do hoteliku....jeszcze nie wiadomo jakiego???....ja bede za niego odpowiedzialna,Dino nie ma zadnych deklaracji

 

nie wiem czy podolam:(

jest transport w niedziele rano do Warszawy,dziewczyna zabralaby psiaka,tylko nie wiem dokad

To ja daję pierwszą deklarację stałą-40 zł. 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...