Jump to content
Dogomania

Brzydkie zmiany skórne


Rafalfz

Recommended Posts

Witam, mam nadzieje ze znajdzie sie tutaj ktos kto mi pomoże bo juz opadam z sił. Pisze w sprawie mojego owczarka niemieckiego dlugowlosego, psiak ma ok 2 lat.  Od okolo 6 miesiecy zaczeły wystepowac u niego dziwne zmiany skórne. Jestesmy juz u 3 weterynarza i nadal nic, o pieniadzach nie wspomne.  Byl leczony tabletkami, smarowany, a nawet dostawal zastrzyki sterydowe wszystkie rzeczy byly wyprane i odkażone mial stosowane diety, unikalismy wszelkich wejsc do wody, jest myty mydlem szarym. Raz twierdzili ze to swierzb  raz ze cos innego a obecny stwierdzil ze to od pcheł, szczerze wątpię. Zmiany maja rozne oblicze  raz sa lagodniejsze i sa po prostu czerwone a raz takie jak nizej. Te akurat sa w wiekszosci na brzuchu i okolicach lap, na grzbiecie rownież cos ma lecz bardziej to przypomina zaschniete strupy. Psiak czasami sie tam drapie lub gryzie choć w miare rzadko. Bardzo prosze o pomoc! :(

20171004_132340b6334.jpg20171004_132253695b3.jpg
 

Link to comment
Share on other sites

Znajdz weta.który pobierze tzw.zeskrobinę,obejrzy pod mikroskopem,lub wysle do badania,Wtedy bedzie mozna powiedziec co to za zmiany.

6 miesięcy bezskutecznego leczenia,to dramat - dla psa I Twojego portfela.Znajdz jakiś najbliższy, większy ośrodek (klinike dla zwierząt),a w nim weta zajmujacego sie dermatologią.

Na pdstawie zdjęc trudno 'gdybać' co to moze byc za schorzenie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...