Jump to content
Dogomania

Roki-kudłatek już w Hoteliku u szafirki.Rokuś już w swoim super DS w Wałbrzychu.


Anula

Recommended Posts

21 minut temu, Bogusik napisał:

 

Napisałam obszernego maila o adresatce  i przypomniałam także o rejestracji czipa w SAFE ANIMAL.Teraz dostałam zdjęcie, z wpisu do bazy i zapewnienie,że adresatka też jest.Zobaczymy na kolejnych zdjęciach bo jak inaczej sprawdzić....Wszystko zawsze mówię dwa razy w prowadzonych rozmowach i zapewnieniach,że tak będzie ale same wiecie jak z tym jest...

Bogusiu Nadziejka miała szelki, obrożę , adresatkę i podwójną smycz.  Po dwóch tygodniach szelki poszły w odstawkę a smycz pomimo naszego gadania zastąpiła flexi.

4 miesiące usiłujemy złapać sunię:( 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Bogusik napisał:

 

Napisałam obszernego maila o adresatce  i przypomniałam także o rejestracji czipa w SAFE ANIMAL.Teraz dostałam zdjęcie, z wpisu do bazy i zapewnienie,że adresatka też jest.Zobaczymy na kolejnych zdjęciach bo jak inaczej sprawdzić....Wszystko zawsze mówię dwa razy w prowadzonych rozmowach i zapewnieniach,że tak będzie ale same wiecie jak z tym jest....

Dzięki Bogusik.Wiem,że o tym mówisz przy każdym wyadoptowanym psiaku.No ale jak zobaczyłam na obroży brak adresówki to nie będę przytaczać moich słów tutaj.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj rozmawiałam z p.Wioletą i musieli we wtorek jechać z nim do weta bo coś pokaszliwał.Okazało się,że ma zapalenie krtani.Dostał antybiotyk w zastrzyku i w poniedziałek trzeci zastrzyk i kontrola.Po za tym lekkim pokasływaniu nie było żadnych innych oznak,bo jadł i bawił się jak zawsze ale postanowili jednak aby zobaczył go lekarz.Ocenia Rokusia na nie wiecej jak 2-3 lata.Z kotką już mniej wojują i raczej nie wchodzą sobie w drogę.Rokuś choć jest nie wielki to wszędzie jest go pełno i uwielbia zabawę piłeczkami i jazdę autem.Pan więc stara się go zabierać wszędzie gdzie może, a Rokuś jest prze szczęśliwy.Adresatka grawerowana jest i zamówione 2 ubranka na jesień i zimę.Je gotowane jedzonko i suchą karmę.Bardzo się cieszę,że Rokuś ma tak dobry domek :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...