Jump to content
Dogomania

Roki-kudłatek już w Hoteliku u szafirki.Rokuś już w swoim super DS w Wałbrzychu.


Anula

Recommended Posts

Rokuś może się pakować i ruszać do swojego stałego domku :) Wizyta wypadła bardzo dobrze.Okazało się,że 7 lat temu Lucynka robiła również wizytę u Państwa gdy chcieli adoptować sunię ze schroniska.Powiadomiłam o naszej decyzji domek i Hanię.Prawdo podobnie pojadą po Rokusia do Hoteliku jutro ale to mają już ustalić między sobą

Lucynko jeszcze raz kochana dziękuję za przeprowadzenie wizyty :)

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, szafirka napisał:

Jutro przed południem Państwo przyjadą po Rokusia.

Zrobiłam Rokusiowi ogłoszenie na OLX z 4 zdjęciami pierwszymi z wątku i już piękny ma domek.Szkoda mi było wyróżnienia bo po Emi jest ważne do 28.10.17.

No cóż niech piękny Roki wyrusza do swojego domku.Widocznie był pisany jemu.

Teraz chyba zastąpię Rokusia w OLX na Isię z tym,że Isia jeszcze nie ma dobrych zdjęć i nie jest po SPA.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Sara2011 napisał:

Pani wpatrzona w Rokusia, super <3. Gratualcje dla Was -Anula i Bogusik, kolejne życie uratowane.

No tak masz rację,życie uratowane i tylko to się liczy.Tak sobie myśle ile jeszcze tych psów czeka na ratunek.To jest matnia i chyba nigdy się z niej nie wyjdzie.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z p.Wiolettą i podróż minęła bez problemów.Zapoznanie z kotkiem nie wypadło rewelacyjnie ale też bez rozlewu krwi.Rokuś wypił sporo wody,zjadł i na spacerku zrobił wszystko co trzeba.Teraz właśnie był sprawiedliwy podział czyli Rokuś na kolankach u Pańcia a kotecek u Pańci :) Wysłałam maila i będa zdjęcia.Jutro wieczorkiem dzwonię po kolejna ture wiadomości po przebytej nocy i drugim dniu pobytu Rokusia w swoim domku

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, Bogusik napisał:

Rozmawiałam z p.Wiolettą i podróż minęła bez problemów.Zapoznanie z kotkiem nie wypadło rewelacyjnie ale też bez rozlewu krwi.Rokuś wypił sporo wody,zjadł i na spacerku zrobił wszystko co trzeba.Teraz właśnie był sprawiedliwy podział czyli Rokuś na kolankach u Pańcia a kotecek u Pańci :) Wysłałam maila i będa zdjęcia.Jutro wieczorkiem dzwonię po kolejna ture wiadomości po przebytej nocy i drugim dniu pobytu Rokusia w swoim domku

Zwierzaki muszą się poznać i potrzeba na to czasu.Zapewne kotek będzie większość dnia spędzał na meblu,na górze i obserwował Rokusia a Roki jego. 

Link to comment
Share on other sites

27 minut temu, Anula napisał:

Zwierzaki muszą się poznać i potrzeba na to czasu.Zapewne kotek będzie większość dnia spędzał na meblu,na górze i obserwował Rokusia a Roki jego. 

Kotek - Laki bardzo zgodnie żył z poprzednią sunią ale jest zazdrosny o Pańciostwo.Puki co to miski są umieszczone wyżej a dla Rokusia niżej

Link to comment
Share on other sites

Rokuś przespał noc trochę wędrując i zmieniając miejsca z legowiska na fotel lub kanapę.Z kicią nadal średnio i raczej oboje się siebie boją i traktują jak intruza ale nie jest  źle.W końcu z czasem, jakoś się muszą dogadać.Kilka zdjęć z dzisiaj :)

IMG_20171016_090020.jpg.fbfdb07bdcbb1af09d2d17273fb44843.jpg

IMG_20171016_085944.jpg.216f9ad8685dd8baa40b835995e770f2.jpg

IMG_20171016_172654.jpg.5fdd665df56b022ca6a50df4bbaa28ec.jpg

 

I śliczna kicia-Laki :)

IMG_20171016_090045.jpg.843cb80dd964be76f0ae9bf2098ce1c9.jpg

IMG_20171016_113645.jpg.69c2f20146899170c864e2c1a832ae95.jpg

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Anula napisał:

No tak,tak jak pisałam kicia Laki na wysokościach urzęduje.

Roki nie ma adresówki.Czy zawsze tak musimy walczyć o nią? Hania raczej przypięła adresówkę.

 

3 minuty temu, ewu napisał:

Roki pięknie wygląda. Anulko upomnijcie się o tę adresówkę. Ja też wiecznie walczę o szelki , adresatki. Wyposażam , przypinam a i tak domki mają "swoje zwyczaje".

Napisałam obszernego maila o adresatce  i przypomniałam także o rejestracji czipa w SAFE ANIMAL.Teraz dostałam zdjęcie, z wpisu do bazy i zapewnienie,że adresatka też jest.Zobaczymy na kolejnych zdjęciach bo jak inaczej sprawdzić....Wszystko zawsze mówię dwa razy w prowadzonych rozmowach i zapewnieniach,że tak będzie ale same wiecie jak z tym jest....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...