Jump to content
Dogomania

Czester nie żyje, zmarł niespodziewanie 13 grudnia 2020 roku, biegaj kochany po niebiańskich łąkach :(


Bgra

Recommended Posts

30 minut temu, Bgra napisał:

Szkoda,że nie zadzwoniła do mnie z inf dotyczącą namiarów na osobę z którą maluch był na konsultacji :( Dzisiaj nie mogłam się dodzwonić.Pani Mira to wetka.osoba która wstępnie była po rozmowie z P.Norbertem z F.Centaurus ,kilka dni temu dzwoniłam do P Norberta i uzyskałam odpowiedź,że nie wesprą groszem psa.

Więc mamy jasność,musimy liczyć na siebie.Mogę zrobić zrzutkę ,czy jakieś inne pomagam.pl ,tylko Anulka musisz wpłacić 1 zł .Robić to już teraz?

Wątpię też w tą diagnostykę o której mówiła wetka we Wrocławiu.

Więc wydatki  rysują się spore: sterylizacja,diagnostyka bo jak go tak zostawić...

 

Nie rozumiem po co ta Pani dzwoniła do mnie i zakomunikowała ,że Pan Norbert czeka na telefon ode mnie:(

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.10.2017 o 22:21, Bgra napisał:

Szkoda,że nie zadzwoniła do mnie z inf dotyczącą namiarów na osobę z którą maluch był na konsultacji :( Dzisiaj nie mogłam się dodzwonić.Pani Mira to wetka.osoba która wstępnie była po rozmowie z P.Norbertem z F.Centaurus ,kilka dni temu dzwoniłam do P Norberta i uzyskałam odpowiedź,że nie wesprą groszem psa.

Więc mamy jasność,musimy liczyć na siebie.Mogę zrobić zrzutkę ,czy jakieś inne pomagam.pl ,tylko Anulka musisz wpłacić 1 zł .Robić to już teraz?

Wątpię też w tą diagnostykę o której mówiła wetka we Wrocławiu.

Więc wydatki  rysują się spore: sterylizacja,diagnostyka bo jak go tak zostawić...

 

A gdzie mam przelać 1,00zł do Ciebie,czy gdzie?

Natomiast jeżeli chodzi o diagnostykę to chyba wetka miała wiedzę,że był diagnozowany we Wrocławiu tylko brakuje kart informacyjnych o przeprowadzonych badaniach.Przecież sobie z palca nie wyssała tego.Tylko ciekawe kto go zawoził na te badania jeżeli one faktycznie były we Wrocławiu.Mogło być tak,że Pani,która była z Czesterem u Sekuły tylko poinformowała ją,że Czester był zdiagnozowany we Wrocławiu a nie dopowiedziała,że w Piotrowicach .Ta wieś jest blisko Wrocławia koło Kątów Wrocławskich.Natomiast jeżeli faktycznie Czester jednak nie był poddany RTG ;TK to nie można polegać na diagnozie Sekuły bo on tylko stwierdził jakieś braki kości obmacując go.

Dnia 12.10.2017 o 22:45, Bogusik napisał:

Myślę,że Anula się ze mną zgodzi,że na pewno będą potrzebne pieniądze na diagnostykę,którą chyba trzeba będzie przeprowadzić od podstaw.Na hotelik postaramy się uzbierać bazarkami ale wszystko co związane będzie z kosztami wet. zrzuta na pewno się przyda.

Aneta pierwszą wizytę zrobi u swojego weta i zobaczymy,jakie będą z jego strony sugestie co do badań

O ile wiem to Czester ma być kastrowany w poniedziałek.Może przed kastracją wet oglądnie malucha i zleci jakieś badania.Dzisiaj ma być SPA.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Anulko do Zrzutki to 1zł musi iść z konta na które będzie zbierana kasa,więc sama nie mogę tego wpłacić,potrzebuję jeszcze Twój adres,puść mi na priv :)

Jak ogarnę to dzisiaj to podam gdzie wpłacić i wszystko co trzeba.

Rozmawiałam dzisiaj z wetką i mam nr tel do pani która była z małym u lekarza,jak tylko się czegoś dowiem napiszę.Może jest w pracy i nie odbiera.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Bgra napisał:

Anulko do Zrzutki to 1zł musi iść z konta na które będzie zbierana kasa,więc sama nie mogę tego wpłacić,potrzebuję jeszcze Twój adres,puść mi na priv :)

Jak ogarnę to dzisiaj to podam gdzie wpłacić i wszystko co trzeba.

Rozmawiałam dzisiaj z wetką i mam nr tel do pani która była z małym u lekarza,jak tylko się czegoś dowiem napiszę.Może jest w pracy i nie odbiera.

Oooooo, to Centaurus wyślizgnął się z pomocy? Szkoda. Do dziś wierzyłam w ich pomoc zwierzętom.

 

Link to comment
Share on other sites

No to nam się psistojniak wyłonił,że szok ! :)

tak Diabełku ,niestety,jeszcze muszę zerknąć,które miejsce w rankingu zbiórki 1% zajął Centaurus,bo wspomniał tylko...Toz zebrał grubo ponad 3 miliony zł

Pani Katarzyna odsłuchała moją wiadomość,jest za granicą i obiecała do mnie zadzwonić jutro z inf dotyczącymi diagnostyki psistojniaka.

 

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Anula napisał:

Bożenko ja tego nie ogarniam.Sadziłam,że Ty to poprowadzisz.

Spokojnie Anulko,tylko przelej 1 zł,resztą się zajmiemy ,ok :) nie mogę tego zrobić  mojego konta bo kasa szła by na nie ;) a ma iść na Twoje słońce :)

Mamy 125 zł,więc mam nadzieję,że cokolwiek się uzbiera.

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Bgra napisał:

Spokojnie Anulko,tylko przelej 1 zł,resztą się zajmiemy ,ok :) nie mogę tego zrobić  mojego konta bo kasa szła by na nie ;) a ma iść na Twoje słońce :)

Mamy 125 zł,więc mam nadzieję,że cokolwiek się uzbiera.

Jak możesz to wytłumacz Anuli krok po kroku jak zrobić ten przelew.Szkoda kasy,która w tak krótkim czasie się już uzbierała

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, Bgra napisał:

Spokojnie Anulko,tylko przelej 1 zł,resztą się zajmiemy ,ok :) nie mogę tego zrobić  mojego konta bo kasa szła by na nie ;) a ma iść na Twoje słońce :)

Mamy 125 zł,więc mam nadzieję,że cokolwiek się uzbiera.

Bożenko,ja nie proponowałam zrzuty czy coś innego bo do tego nie nadaję się.To Ty zaproponowałaś tą formę pomocy.Na FB jestem zalogowana ale to też przez przypadek.Nie umiem się poruszać na FB.Nie wiedziałam nawet że zrzuta jest na FB.Z tego co mi wysłałaś nic nie rozumiem,czy mam się tam logować czy co.Dla mnie to jest czarna magia i nie ogarnę tego jak wcześnie napisałam.

I jeszcze coś,niech kasa idzie w takim razie na Twoje konto a Ty przelejesz na moje.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Anula napisał:

Bożenko,ja nie proponowałam zrzuty czy coś innego bo do tego nie nadaję się.To Ty zaproponowałaś tą formę pomocy.Na FB jestem zalogowana ale to też przez przypadek.Nie umiem się poruszać na FB.Nie wiedziałam nawet że zrzuta jest na FB.Z tego co mi wysłałaś nic nie rozumiem,czy mam się tam logować czy co.Dla mnie to jest czarna magia i nie ogarnę tego jak wcześnie napisałam.

To nie ma związku Anulko z Fb,tylko wrzuciłam wszystko co dotyczy tej zbiórki na mesengera. Tam tylko trzeba wpłacić 1 zł i nic więcej,reszta zrobiona to już działa :)

Zostawmy to do jutra,zadzwonię kochana.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...