Jump to content
Dogomania

Czester nie żyje, zmarł niespodziewanie 13 grudnia 2020 roku, biegaj kochany po niebiańskich łąkach :(


Bgra

Recommended Posts

7 godzin temu, Bgra 605 989 789 napisał:

Dziękuję pięknie w imieniu Czesinka !:)

 

Pięknie dziękuję :)

Jedziemy ja się uda w tym tygodniu w odwiedziny do Czesia,pora zrobić dla niego zakupy.Już nie będzie tak dużo biegał po ogrodzie z gołą doopinką  to i więcej środków pielęgnacyjnych pójdzie.Ola.ma jak zawsze sponsoruje środki dezynfekcyjne,rękawiczki,skarpeta plaskatych resztę.Mam nadzieję,że trafimy na  dobrą pogodę to może jakiś spacerek.

 

Popatrzcie  co znalazła Aldonka :) Czesio jak żywy!

http://pl.euroanimal.eu/Cockapoo#Inne_rasy_nie_uznawane_przez_FCI

Autentycznie Czester jest bardzo,bardzo podobny do tej rasy a charakter się też zgadza.

Grafika:Cockapoo.jpg

Ja zakupując karmę nie pomyślałam o kopytkach dla Czesia,dopiero po czasie mnie oświeciło.Może uda się przy zamawianiu artykułów dokupić kopytek? w razie potrzeby to pieniążki są na zakupy w każdej chwili można z nich korzystać.

Link to comment
Share on other sites

28 minut temu, Anula napisał:

Autentycznie Czester jest bardzo,bardzo podobny do tej rasy a charakter się też zgadza.

Grafika:Cockapoo.jpg

Ja zakupując karmę nie pomyślałam o kopytkach dla Czesia,dopiero po czasie mnie oświeciło.Może uda się przy zamawianiu artykułów dokupić kopytek? w razie potrzeby to pieniążki są na zakupy w każdej chwili można z nich korzystać.

Ola,mo jakiś czas temu kupiła 100 sztuk,dla wszystkich współbraci Czesia,ale  z pewnością jeszcze się z nimi nie uporali,podpytam Aldonkę jak tam będziemy.

Wstawiam też ogłoszenie Czesia na dwie angielskie strony,jeszcze poszperam w wolnej chwili.Przeglądam hodowle cockapoo vel cockerpoo ,w Australii zwane także spoodle,tylko ta krzyżówka cocker spaniela i pudla nie została uznana przez światowe organizacje kynologiczne,Czesio nie ma tatuażu,nie miał chipa. Wygląda faktycznie jak przedstawiciel tej rasy.

Biję się z myślami,czy hodowca sprzedałby psa wg weta z wadą genetyczną ?Mój wet dalej twierdzi,że to po urazie. Czy wygląd Czesia to tylko przypadek?

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj jak zaplanowałyśmy udało się dojechać do Czesia.Jak zawsze wesoły i gotowy do zabawy,wymizniany,wytłamszony od Was wszystkich :) Wczoraj  też zajechała wetka żeby poszczepić bractwo,Czesio ani nie pisnął,za smaczki to pewnie dałby się zaczepić jeszcze kilka razy ;) Zawiozłyśmy z Ola,mo wszystko co potrzebne,żeby Cześ miał się dobrze i życie z nim było lżejsze,zaczyna się ta pora kiedy wszystkiego pójdzie więcej.Czesio obcięty,był wczoraj też u groomera,długi włos niestety nie dla niego,przed zima trochę zarośnie.

Ola,mo sprezentowała środki dezynfekcyjne,chusteczki nawilżane,rękawiczki i nowy kocyk :) Gratis także transport.Ja skromnie z 1,5 kg ciasteczek.

Koszt groomera-gratis

Koszt Skarpety:

szczepienia 70 zł

chusteczki nawilżane 6 op 23,37 zł

pampersy 4x23,99 =95,96 +3x26,99=80,97 razem 176,93 zł

proszek do prania 39,99 zł

Transport ponad 100 km gratis Ola.mo :) dzięki!!!!

 

Zamówię jeszcze pampasy.

13,2.jpg

13,3.jpg

13,1.jpg

13.jpg

133.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, b-b napisał:

Wielka szkoda,że choroby Czesterka nie da się wyleczyć.

Wspaniale,że trafia na swej drodze na WSPANIAŁYCH LUDZI !

Do ludzi ma szczęście :)

Czesio wpadł dzisiaj do nas  pięknie podziękować za to,że dzięki Wam  ponad rok może cieszyć się spokojnym życiem,ma cudowny dom tymczasowy,może cudem znajdzie stały :)

14,5.jpg

14,1.jpg

14,2.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.10.2018 o 19:17, Bgra 605 989 789 napisał:

Dziewczyny zrobiły zbiórkę kasy pomiędzy sobą i zrobiły świetną niespodziankę :) zakupiły Ozonator,już u mnie,nierozpakowany ląduje u Czesia :) Organizujemy transport :) 

 

43763461_2207890642576280_6338328176397123584_n.jpg

A jakie zadanie będzie spełniał ozonator?

Nadeszły wpłaty za X - b-b;helli;jaguska.Ślicznie dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.10.2018 o 12:16, Anula napisał:

A jakie zadanie będzie spełniał ozonator?

Nadeszły wpłaty za X - b-b;helli;jaguska.Ślicznie dziękuję.

Dziękuję serdecznie :) :) :)

Dla dt Czesia najważniejsze to skuteczne usuwanie zapachu,Czesio teraz będzie więcej czasu spędzał na kanapach,przy jego szaleńczych zabawach zdarza mu się przesunąć pampers i nie tylko kocyk ubrudzi.To urządzenie jest sprawdzone przez Kasię , ma je w domu,stosuje z powodzeniem zgodnie z instrukcją.

" Poprzez umieszczenie w wodzie rurki z dyfuzorem ozonatora usuwamy bakterie, wirusy, pleśń, grzyby, pestycydy, azotany, fungicydy, antybiotyki, hormony, mikroorganizmy, zanieczyszczenia metaliczne z warzyw, owoców, mięs, ryb, owoców morza, ryżu, grochu, fasoli, kasz gruboziarnistych, oliwy z oliwek. Dezynfekujemy również zastawę stołową, sztućce, deski do krojenia. Ozonujemy również wodę z kranu do picia czy do kąpieli (działa korzystnie poprzez: dotlenie skóry, odprężenia organizmu, wspomaga walkę z cellulitem, chorobami grzybowymi skóry, trądzikiem).

Urządzenie to służy nam również do ozonowania pomieszczeń (zalecany do pomieszczeń o wymiarach 5 - 37 m2): pokoi, kuchni, łazienek, sanitariatów, garaży, piwnic itp.- skutecznie je dezynfekuje i usuwa wszelkie zapachy jak dym papierosowy, stęchlizny, zapach moczu, zwierząt domowych. Ozonujemy również szafy ubraniowe, garderoby, szafki z obuwiem, pomieszczenia dla zwierząt, samochody osobowe, środki transportu "

 

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, jaguska napisał:

Oprócz ozonatora, chciałabym jeszcze polecić (z własnego doświadczenia) ten preparat, używam go -do wszystkiego- , od zamgławiania, poprzez mycie a nawet spryskanie delikwenta ;) http://www.probioemy-sklep.pl/bioklean-soft-butelka-1-litr-p-36.html

Dzięki serdeczne :) zapisuję !

Czesiowi na razie musi wystarczyć co ma,Czesiowej pupencji dobrze robi olejek goździkowy :) pachnie jak ciasteczko :)

Nasza Tekla ma jeszcze przed sobą kontrolę u okulisty,pewne nowe krople,kasa leci jak woda.

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Bgra 605 989 789 napisał:

Dziękuję serdecznie :) :) :)

Dla dt Czesia najważniejsze to skuteczne usuwanie zapachu,Czesio teraz będzie więcej czasu spędzał na kanapach,przy jego szaleńczych zabawach zdarza mu się przesunąć pampers i nie tylko kocyk ubrudzi.To urządzenie jest sprawdzone przez Kasię , ma je w domu,stosuje z powodzeniem zgodnie z instrukcją.

" Poprzez umieszczenie w wodzie rurki z dyfuzorem ozonatora usuwamy bakterie, wirusy, pleśń, grzyby, pestycydy, azotany, fungicydy, antybiotyki, hormony, mikroorganizmy, zanieczyszczenia metaliczne z warzyw, owoców, mięs, ryb, owoców morza, ryżu, grochu, fasoli, kasz gruboziarnistych, oliwy z oliwek. Dezynfekujemy również zastawę stołową, sztućce, deski do krojenia. Ozonujemy również wodę z kranu do picia czy do kąpieli (działa korzystnie poprzez: dotlenie skóry, odprężenia organizmu, wspomaga walkę z cellulitem, chorobami grzybowymi skóry, trądzikiem).

Urządzenie to służy nam również do ozonowania pomieszczeń (zalecany do pomieszczeń o wymiarach 5 - 37 m2): pokoi, kuchni, łazienek, sanitariatów, garaży, piwnic itp.- skutecznie je dezynfekuje i usuwa wszelkie zapachy jak dym papierosowy, stęchlizny, zapach moczu, zwierząt domowych. Ozonujemy również szafy ubraniowe, garderoby, szafki z obuwiem, pomieszczenia dla zwierząt, samochody osobowe, środki transportu "

 

Dziękuję za informację.My mamy ozonator ale stosujemy go w akwarium,stąd moje pytanie było.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Bgra 605 989 789 napisał:

U Czesiulka wszystko ok :) ma co jeść,ma wszystko co mu do życia potrzebne,swoją najukochańszą  Aldonkę,aż nie wiem co więcej pisać :) 

W tym zdaniu wszystko napisałaś co można o szczęściu psa w nieszczęściu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Bgra 605 989 789 napisał:

U Czesiulka wszystko ok :) ma co jeść,ma wszystko co mu do życia potrzebne,swoją najukochańszą  Aldonkę,aż nie wiem co więcej pisać :) 

Cieszy...BARDZO CIESZY  to,że mały ma opiekunkę:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Głaski zostawiam dla Czesia, a jego opiekunom cieplutkie pozdrowienia :) Na razie pogada rozpieszcza, Czesterek może cieszyć się wolną pupinką.

Dziękuję,pozdrowienia zostaną przekazane Aldonce :) za latem nie przepadam,ale z powodu Czesia chciałoby się,żeby trwało cały rok :)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...