Jump to content
Dogomania

Czester nie żyje, zmarł niespodziewanie 13 grudnia 2020 roku, biegaj kochany po niebiańskich łąkach :(


Bgra

Recommended Posts

Weekendowy obchódoczko.gif   we Wrocławiu ...znowu zaczyna słoneczko grzać!  ale do 8rano było rześko ;) nadrabiam zaległości, bardzo się cieszę ,że wyniki wyszły dobre! Czesio jest prze-kochany i tyle w nim radości! Dziękujemy p Aldonce :)

@Anulato ja mocno zaciskam za te Wrocławskie ogłoszenia! może.. może?  z radością ,odwiedziła bym Czesterka, może udało by mi się! i obdarował by mnie takim, soczystym lizaniem po buziokok.gif

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.08.2018 o 00:34, b-b napisał:

Czes maluchu może u ciebie było dzisiaj troszkę chłodniej?

Dobrze ,że wyniki dobre. Trzymaj tak dalej chłopaku!:)

Wygląda na to,że na razie nie będą mnie ciągali po wetach ;) dobrze,że w ogrodzie drzewa,krzewy,basen,doopinka ogolona,muchy nie latają bo olejek goździkowy działa cuda :)

Dnia 10.08.2018 o 21:10, Anula napisał:

Opłaciłam(wyróżnienie) OLX na Wrocław dla Czesia do 10.09.18.

Dziękuję bardzo,chociaż czy ja chcę się gdzieś wyprowadzać ;) oj gdyby Aldonka nie miała jeszcze dziewiątki psów i gdybym był tańszy w utrzymaniu z pewnością by mnie nie oddała !

Dnia 11.08.2018 o 13:49, anica napisał:

Weekendowy obchódoczko.gif   we Wrocławiu ...znowu zaczyna słoneczko grzać!  ale do 8rano było rześko ;) nadrabiam zaległości, bardzo się cieszę ,że wyniki wyszły dobre! Czesio jest prze-kochany i tyle w nim radości! Dziękujemy p Aldonce :)

@Anulato ja mocno zaciskam za te Wrocławskie ogłoszenia! może.. może?  z radością ,odwiedziła bym Czesterka, może udało by mi się! i obdarował by mnie takim, soczystym lizaniem po buziokok.gif

Powiem nieskromnie ,że świetny ze mnie pies ;) Alodnie za wszystko codziennie sam dziękuję buziakami :)

Ciociu zapraszam,czym chata bogata :) w wakacje Aldona ma więcej czasu,zacznie się szkoła trzeba będzie się przyzwyczaić,że nie ma Jej na każde nasze zawołanie :) Porzucasz piłeczki ? tylko wiesz,ja zawodnik niezmordowany :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 22.08.2018 o 10:34, anica napisał:

Zaglądam z serdecznościami do Czesterkabuzki.gif

Wszystko u mnie ok :) poprosiłem Aldonkę o sesję zdjęciową :)

Dnia 22.08.2018 o 11:33, b-b napisał:

I ja głaski i całuski zostawiam :)

Oj to Czesio lubi najbardziej :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.08.2018 o 18:45, Anula napisał:

Nadeszła stała deklaracja - 28.08.18 za IX od tomcug.Ślicznie dziękuję.

Dziękuję serdecznie :)

Dnia 5.09.2018 o 20:30, Anula napisał:

03.09 i 04.09.18 nadeszły deklaracje stałe za IX dla Czesterka od uxmal i MikAga.Ślicznie dziękuję.

Dziękuję Wam serdecznie :)

 

Mam na dnie karmy ,na kilka dni wystarczy ;(  pięknie się uśmiecham prosząc o zamówienie :

Royal Canin gastro Intestinal Gi 25

i puszki mokrej ,to już obojętnie,bo to tylko do leków.

to tak na szybciutko tyle,wrócę z nowymi zdjęciami  i powiem co u mnie nowego ;)

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...