Jump to content
Dogomania

Czester nie żyje, zmarł niespodziewanie 13 grudnia 2020 roku, biegaj kochany po niebiańskich łąkach :(


Bgra

Recommended Posts

5 godzin temu, anica napisał:

Ja wierzę ...w cuda! Bożenko musimy mocno wierzyć ,że i Czesterkowi się przydarzy :) ... ludzie już chyba przestali mnie zadziwiać!! :(     psa... żywe stworzenie, na prezent????    

... też nie wiem co napisać... chyba, tylko ,że ... pomimo tej diagnozy, nadal mam nadzieję ,że znajdzie się ktoś kto Czesterka pokocha!  takiego jakim jest! :)

Musimy mieć taką nadzieję :)

2 godziny temu, Anula napisał:

Nie ustaję w ogłaszaniu Czesterka.Przeniosłam z pierwszej strony ogłaszanie malucha.Comiesiąc zmieniam miasta.

Czester ma ogromną oglądalność i obserwowanie ale nic z tego nie wynika.

12.Wyróżnienie OLX zrobione przez Anula: 29.03.18-17,81zł(Katowice);01.05.18-17,81zł(Opole);03.06.18(Kraków)-17,81zł;09.07.18-17,81zł(Wrocław)

Dziękuję Aniu ! Ci co się wczytują boją się kosztów i pracy,a ci co dzwonią to szkoda wspominać :(

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

Trzymam kciuki i podziwiam za tak troskliwą opiekę Czesiową. Gdyby wiedział, jakie miał ogromne szczęście, że spotkał Was na swojej drodze...

Miał szczęście to prawda,sporo z Nas jest jego dobrymi duszami :)

Mamy dla Czesia zbiórkę na zrzutce,Skarpeta ciężko przędzie,ale damy radę :) na weta i transport kasa jest.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Bgra 605 989 789 napisał:

Mamy ustalony termin konsultacji na 10:00 19 lipca w Klinice Niedzielski.

Przed nami kawałek drogi,godzina drogi po Czesia i trzy do Kliniki.

Niedzielski ma sporą wiedzę,zobaczymy jaką postawi diagnozę.Jest chirurgiem.Mojemu psiakowi operował kręgosłup kilka lat temu.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Anula napisał:

Niedzielski ma sporą wiedzę,zobaczymy jaką postawi diagnozę.Jest chirurgiem.Mojemu psiakowi operował kręgosłup kilka lat temu.

Lolusia też konsultował. Nawet nie tak dawno wpadła mi w ręce karta informacyjna tej wizyty.

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Anula napisał:

Ja też na to bardzo liczę,przede wszystkim na Niedzielskiego doświadczenie chociaż raczej takiego przypadku nie miał jak nasz Czesio.

zobaczymy...

3 godziny temu, togaa napisał:

Lolusia też konsultował. Nawet nie tak dawno wpadła mi w ręce karta informacyjna tej wizyty.

Czesio to taki rudy Loluś :)

dzisiaj zauważyłam małą  sunię w typie pekina,z niedowładem tyłu :( wielkości kota,nie mam szans na utrzymanie :( jeszcze mają nadzieję,że znajdzie się jego opiekun,ale jak taka bida wielkości kota mogła zwiać..ciągnąc za sobą tylne nóżki :( .

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Bgra 605 989 789 napisał:

Dziewczyny z gr Shih tzu zrobiły Czesiowi wydarzenie bazarkowe ,są w trakcie wrzucania fantów.

Ludzie są cudowni !Świat jest piękny ! I nieważne ile zbiorą,ważne,że nie przechodzą obojętnie .

I to jest właśnie to co najbardziej kocham - bezinteresowna pomoc.

Bożenko podziękuj im bardzo za wspaniałe serca.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, Bgra 605 989 789 napisał:

dzisiaj zauważyłam małą  sunię w typie pekina,z niedowładem tyłu :( wielkości kota,nie mam szans na utrzymanie :( jeszcze mają nadzieję,że znajdzie się jego opiekun,ale jak taka bida wielkości kota mogła zwiać..ciągnąc za sobą tylne nóżki :( .

Taka sama sunia, tez z niedowładem tyłu i też pekinka (z przodozgryzem w dodatku) została znaleziona w Biłgoraju... widziałam ogłoszenie na FB. Mała sunia na razie wciąż na ulicy. :( coraz więcej psów z niedowładami.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Anula napisał:

I to jest właśnie to co najbardziej kocham - bezinteresowna pomoc.

Bożenko podziękuj im bardzo za wspaniałe serca.

Ilonkę znam :) fajna dziewczyna :)

50 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Taka sama sunia, tez z niedowładem tyłu i też pekinka (z przodozgryzem w dodatku) została znaleziona w Biłgoraju... widziałam ogłoszenie na FB. Mała sunia na razie wciąż na ulicy. :( coraz więcej psów z niedowładami.

To właśnie ta sunia :( 

Link to comment
Share on other sites

Czesio i jego  ulubienica :) mała już w swoim domku,trochę chyba oboje potęsknią.

Czesio zawsze ma przywiązany krótki sznurek do szelek,tak po domowemu,jak chce uciekać ,dalej się bawić a tu pora na jakiś rękoczyn ;)

34.jpg

33.jpg

23.jpg

12.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj byłam na zakupach dla Czesia...proszek do prania kocyków,odświeżacz powietrza,raciczka do pogryzania i piłeczki do tenisa,dużo piłeczek bo to pierwsze,które kupiliśmy Czesiowi.Od moich dziewczyn wiozę w prezencie nówki szeleczki ( oby pasowały) i jeszcze w darze od Roberta chusteczki nawilżające kilka paczek i rękawiczki jednorazowe.Muszę poszukać w necie kopytek dla Czesia do pogryzania :) Pani w zoologu ma zamówić,zobaczymy jaka będzie różnica w cenie ;)

Link to comment
Share on other sites

Jutro nasz Czesterek jedzie do Wrocławia na konsultację do Kliniki.Trzymajmy kciuki aby iskierka nadziei wynikła z wizyty.

Bożenko jeżeli będziecie jechać autostradą to czeka Was przejechanie na drugą stronę Wrocławia.

A obrazek Czesia przepiękny.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Anula napisał:

Jutro nasz Czesterek jedzie do Wrocławia na konsultację do Kliniki.Trzymajmy kciuki aby iskierka nadziei wynikła z wizyty.

Bożenko jeżeli będziecie jechać autostradą to czeka Was przejechanie na drugą stronę Wrocławia.

A obrazek Czesia przepiękny.

Trasa znana kierowcy,marmosia ciut podpowiedziała,chyba damy radę :) marmosia leczy tam swoją Siusinkę.

Aldona ma nowy telefon ,więc szaleje :) ale w planach malowanie obrazu Czesia :) 

1 godzinę temu, Onaa napisał:

Trzymam kciuki za wizytę. Miziaczki dla uroczego Czesterka :).

Dziękuję :)

Czesio ma nową tymczaskę Izabelkę,znowu zapałał miłością,tylko ona jest za maleńka na jego zabawy ;) coś bardzo lubi takie malusie wypierdki :)

izabelka.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...