Jump to content
Dogomania

Czester nie żyje, zmarł niespodziewanie 13 grudnia 2020 roku, biegaj kochany po niebiańskich łąkach :(


Bgra

Recommended Posts

Czesio po badaniu,już doszedł do siebie po narkozie,na razie nie chce jeść,pewnie go nudzi :( Wynik zostanie przesłany @ w poniedziałek,Aldona ma tylko płytkę.

W planach wizyta u ortopedy w Klinice Teodorowskich w Orzeszu,tam też wykonują kolonoskopie.

Aldona zauważyła,że Czesio czasami powłóczy prawą nóżką :( 

Kilka zdjęć...Czesia z Aldonką.

 

czes1.jpg

czes2.jpg

czes3.jpg

czes4.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Trzymam kciuki za diagnozę - abyśmy już wiedzieli co dolega Czesiowi, bo to klucz do tego, aby mu pomóc.
Kochani, a skoro on czasami powłóczy łapką to czy czasem to wszystko nie jest dodatkowo na tle neurologicznym? Tak mi jakoś przeszło przez myśl teraz, może niesłusznie - nie pamiętam też czy pod tym kątem było to sprawdzane. A może łapka to odrębna sprawa i faktycznie ortopeda pomoże - trzymam kciuki i podziwiam za wytrwałość BBgra oraz panią Aldonę. Opieka nad takim psiakiem nie jest łatwa. Podziwiam wszystkich zapieluchowanych.

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, Poker napisał:

Ale Czesterkowi trafiła się pańcia, jak modelka. Cudna z nich parka.

Prawda :)

6 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Trzymam kciuki za diagnozę - abyśmy już wiedzieli co dolega Czesiowi, bo to klucz do tego, aby mu pomóc.
Kochani, a skoro on czasami powłóczy łapką to czy czasem to wszystko nie jest dodatkowo na tle neurologicznym? Tak mi jakoś przeszło przez myśl teraz, może niesłusznie - nie pamiętam też czy pod tym kątem było to sprawdzane. A może łapka to odrębna sprawa i faktycznie ortopeda pomoże - trzymam kciuki i podziwiam za wytrwałość BBgra oraz panią Aldonę. Opieka nad takim psiakiem nie jest łatwa. Podziwiam wszystkich zapieluchowanych.

Nie mogę się doczekać wyniku.Cały czas boję się,ze mu tylne łapki siądą :( Teraz jak Aldonka mówi o łapce ,nie mogę o tym przestać myśleć.

Aldona to anioł :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Bgra 605 989 789 napisał:

 

Nie mogę się doczekać wyniku.Cały czas boję się,ze mu tylne łapki siądą :( Teraz jak Aldonka mówi o łapce ,nie mogę o tym przestać myśleć.

Aldona to anioł :)

Bożenko, Loluś też czasami utyka  na jedną tylną łapkę,  nie martw się na zapas, będzie dobrze :), ale przebadać trzeba.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, b-b napisał:

Biedny maluch....dobrze,że chociaż wspaniałe opiekunki mu się trafiają.

On jest szczęśliwy,ma swoją Aldonkę,współbraci gromadę,nie wiem czy pisałam ile Aldona ma psów ;) wczoraj przyjechała jeszcze czwórka szczeniąt,ale te pójdą do domków szybciutko. Na szczęście Czesiowi wcale nie przeszkadzają wszystkie procedury jakie trzeba przy nim wykonać :) Jest cierpliwy,ufny.

 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, anica napisał:

Ciepłe myśli dla Czesterka zostawiam i czekamy na wyniki zakochany.gif

p Aldona , piękna kobieta z piękną duszą!  ma chłopak szczęście! :)

Mam wynik :(

Aldona pobiegnie do swojego weta,ja w pon dzwonię umawiać konsultację.

 

rezonans czester.jpg

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, anica napisał:

Z zapartym tchem wczytuję się w opis... i zabij nie pojmę!  medyka nam trza!...a my możemy zaciskać!  żeby dobrze ,odczytałokok.gif

Marmosia zna lekarza,który opisał badanie,podpyta co dalej  Jego zdaniem.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Onaa napisał:

Zaglądam wieczorkiem do słodkiego maluszka.

Czesio pokochał z wzajemnością malusieńką sunię z tej czwórki szczeniaków na dt,mała nie ma szans,żeby pomyliła  Czesia z innymi psami. Biega za Czesiem,ten bardzo zadowolony,opiekuńczy,normalnie tatuńcio :) podgryza delikatnie,no jak nie on :) Niestety mała już za chwilę zamieszka w innym ,stałym domku,oj będzie tęsknił :(

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, Bgra 605 989 789 napisał:

Biega za Czesiem,ten bardzo zadowolony,opiekuńczy,normalnie tatuńcio :) podgryza delikatnie,no jak nie on :) Niestety mała już za chwilę zamieszka w innym ,stałym domku,oj będzie tęsknił :(

I kto by pomyślał, że Czeku, który sam wymaga opieki, będzie tak opiekuńczy wobec innej istotki. Biedaczysko zapewne będzie tęsknił za sunią,l a i ona za nim pewnie też.

Link to comment
Share on other sites

52 minuty temu, elik napisał:

I kto by pomyślał, że Czeku, który sam wymaga opieki, będzie tak opiekuńczy wobec innej istotki. Biedaczysko zapewne będzie tęsknił za sunią,l a i ona za nim pewnie też.

To dla nas też była niespodzianka :) to taka jego pierwsza psia ojcowska miłość :) pewnie będzie jej szukał przez jakiś czas ...

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, Bgra 605 989 789 napisał:

To dla nas też była niespodzianka :) to taka jego pierwsza psia ojcowska miłość :) pewnie będzie jej szukał przez jakiś czas ...

Z pewnością.  Mój Binguś był smutny przez jakiś czas po każdej adopcji suni, która była u nas na BDT.

Link to comment
Share on other sites

Nadeszły deklaracje stałe za VII od MikAga;uxmal;tomcug.Ślicznie dziękujemy za pomoc.

Z opisu wynika,że to jest niewykształcenie kości krzyżowej.Martwi mnie ta torbiel.Czy przez tą torbiel Czesio nie trzyma kupy,czy przez to niewykształcenie kości? Ciekawe.

Teraz musimy poczekać na sensowne odczytanie wyniku i co dalej to już nie wiem?

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

Z pewnością.  Mój Binguś był smutny przez jakiś czas po każdej adopcji suni, która była u nas na BDT.

Moje chyba przyzwyczajone ;) fajnie,że matkę odzyskały dla siebie ;)

1 godzinę temu, Anula napisał:

Nadeszły deklaracje stałe za VII od MikAga;uxmal;tomcug.Ślicznie dziękujemy za pomoc.

Z opisu wynika,że to jest niewykształcenie kości krzyżowej.Martwi mnie ta torbiel.Czy przez tą torbiel Czesio nie trzyma kupy,czy przez to niewykształcenie kości? Ciekawe.

Teraz musimy poczekać na sensowne odczytanie wyniku i co dalej to już nie wiem?

Dziękujemy za pomoc :)

Wiem tyle,że nie można nic z tym zrobić,dbać o psa,unikać infekcji,jak znajdzie się ktoś, kto chciałby operować to będzie to zwykły naciągacz,trawa umawianie na kons,żeby mieć zalecenia na papierze.

Link to comment
Share on other sites

23 minuty temu, Bgra 605 989 789 napisał:

Moje chyba przyzwyczajone ;) fajnie,że matkę odzyskały dla siebie ;)

Dziękujemy za pomoc :)

Wiem tyle,że nie można nic z tym zrobić,dbać o psa,unikać infekcji,jak znajdzie się ktoś, kto chciałby operować to będzie to zwykły naciągacz,trawa umawianie na kons,żeby mieć zalecenia na papierze.

Dzięki Bożenko za informacje.

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, b-b napisał:

Zagladam, czytam nowe wiadomosci...i nie wiem vco napisać bo wszyscy chyba liczyli, ze uda sie jakoś pomóc chłopakowi. 

Cudów nie ma ,niestety :(

Dzisiaj telefon w sprawie Czesia...ja w sprawie tego psa co to go pani ogłasza,chcemy go dać na prezent...aaa pampersy ?..no to fajnie ,słodko to musi wyglądać ...

Ci co dzwonią patrzą tylko na zdjęcia.

Może kiedyś zadzwoni ten ktoś na kogo czekamy :)

Link to comment
Share on other sites

17 godzin temu, Bgra 605 989 789 napisał:

Cudów nie ma ,niestety :(

Dzisiaj telefon w sprawie Czesia...ja w sprawie tego psa co to go pani ogłasza,chcemy go dać na prezent...aaa pampersy ?..no to fajnie ,słodko to musi wyglądać ...

Ci co dzwonią patrzą tylko na zdjęcia.

Może kiedyś zadzwoni ten ktoś na kogo czekamy :)

Ja wierzę ...w cuda! Bożenko musimy mocno wierzyć ,że i Czesterkowi się przydarzy :) ... ludzie już chyba przestali mnie zadziwiać!! :(     psa... żywe stworzenie, na prezent????    

... też nie wiem co napisać... chyba, tylko ,że ... pomimo tej diagnozy, nadal mam nadzieję ,że znajdzie się ktoś kto Czesterka pokocha!  takiego jakim jest! :)

Link to comment
Share on other sites

Nie ustaję w ogłaszaniu Czesterka.Przeniosłam z pierwszej strony ogłaszanie malucha.Comiesiąc zmieniam miasta.

Czester ma ogromną oglądalność i obserwowanie ale nic z tego nie wynika.

12.Wyróżnienie OLX zrobione przez Anula: 29.03.18-17,81zł(Katowice);01.05.18-17,81zł(Opole);03.06.18(Kraków)-17,81zł;09.07.18-17,81zł(Wrocław)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...