Jump to content
Dogomania

Czester nie żyje, zmarł niespodziewanie 13 grudnia 2020 roku, biegaj kochany po niebiańskich łąkach :(


Bgra

Recommended Posts

54 minuty temu, anica napisał:

Jak tylko Magda się odezwie, dopytam o jakiego dr Nowaka chodziło?  ale jeśli Anulka , poleca 'tego'  dr Nowaka to jestem przekonana ,że to jest dobry specjalista :)

Bożenko, szybko działaszokok.gif

Dzisiaj bez problemu,za pierwszym razem się dodzwoniłam.Można się spokojnie dogadać,"siostra" bo tak się Pani z którą rozmawiałam mówi po Polsku.Jutro oddzwoni do mnie po rozmowie z lek z którym pisałam na fb,przekaże lek  co mówiłam i najprawdopodobniej poda termin wizyty.

Też zbieram opinie o tej lecznicy,jak na razie bardzo pozytywne,głównie beznadziejne przypadki przed amputacją łap,tam mieli wiele do zapropnowania.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Można też podpytać w Fundacji dla Szczeniąt JUDYTA o dobrego specjalistę, bo pani Gosia baaaardzo często ma niepełnoSPRYTNE psiaczki... i zjadła zęby na wetach. Np. jeden jej podopieczny, pobity Fijo ostatecznie trafił do wetów do Portugalii.

Może też Fundacja mogłaby pokazać Czesterka na swoim profilu? Może w ten sposób znajdzie się dla niego drugi, zamienny DT?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, Tyś(ka) napisał:

Można też podpytać w Fundacji dla Szczeniąt JUDYTA o dobrego specjalistę, bo pani Gosia baaaardzo często ma niepełnoSPRYTNE psiaczki... i zjadła zęby na wetach. Np. jeden jej podopieczny, pobity Fijo ostatecznie trafił do wetów do Portugalii.

Może też Fundacja mogłaby pokazać Czesterka na swoim profilu? Może w ten sposób znajdzie się dla niego drugi, zamienny DT?

Dziękuję :) idę popatrzeć...

Link to comment
Share on other sites

Do dr.Nowaka w Bohuminie woziłam na konsultacje i leczenie naszą  Fizię która jest w dt. u tamb.

Swoim profesjonalizmem zrobił na nas b.dobre wrażenie. Oglądał też Lolusia  i Jego rtg;-).Tu już oczywiście nic nie mógł pomóc, pogratulował tylko gałganowi szczęścia, bo przecież milimetry dzieliły go od utraty władzy w tylnich łapkach.

Dr.Nowak przyjmuje też w Bielsku-B ,w wyznaczonych terminach, w przychodni    Roch-Vet.;http://roch-vet.pl/

O tyle jest to wygodniejsze, że nie potrzebny jest psi paszport. Niby Bohumin od granicy dzieli niewielka odległość, ale licho nie śpi...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Mamy też w Mikołowie,blisko ,klinikę Teodorowscy,koszt koloniskopii około 600 zł,tam też i w Orzeszu można zrobić i Tk i Rezenans.

Na razie zbieram informacje,do Mikołowa co tu dużo mówić rzut beretem.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.05.2018 o 11:26, Bgra 605 989 789 napisał:

Dzisiaj bez problemu,za pierwszym razem się dodzwoniłam.Można się spokojnie dogadać,"siostra" bo tak się Pani z którą rozmawiałam mówi po Polsku.Jutro oddzwoni do mnie po rozmowie z lek z którym pisałam na fb,przekaże lek  co mówiłam i najprawdopodobniej poda termin wizyty.

Też zbieram opinie o tej lecznicy,jak na razie bardzo pozytywne,głównie beznadziejne przypadki przed amputacją łap,tam mieli wiele do zapropnowania.

 

Ulv ma również jak najbardziej pozytywną opinię!  i wyjaśniło się ,że to ten sam dr Nowak!  przyjmuje w dwóch gabinetach Bohumin, Czechy i  Roch Vet w Bielsku glupek.gif  coś musi być w tym że ma tyle dobrych opinii w całej Polsce :)   rozumiem Bożenko ,odległość ma znaczenie! doświadczyłam już tego na sobie! i...  jednak biorę pod uwagę odległość i 'całokształt'   fajnie jak lekarz idzie na układ.... obejrzenie wszystkich dotychczasowych badań, wyników i dopiero jak sobie wyrobi  'jakieś' zdanie proponuje przyjazd z psem.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, anica napisał:

Ulv ma również jak najbardziej pozytywną opinię!  i wyjaśniło się ,że to ten sam dr Nowak!  przyjmuje w dwóch gabinetach Bohumin, Czechy i  Roch Vet w Bielsku glupek.gif  coś musi być w tym że ma tyle dobrych opinii w całej Polsce :)   rozumiem Bożenko ,odległość ma znaczenie! doświadczyłam już tego na sobie! i...  jednak biorę pod uwagę odległość i 'całokształt'   fajnie jak lekarz idzie na układ.... obejrzenie wszystkich dotychczasowych badań, wyników i dopiero jak sobie wyrobi  'jakieś' zdanie proponuje przyjazd z psem.

Masz rację,w pełni się zgadzam :) 

Co kilka dni telefon dzwoni w sprawie Czesia,nikt z dzwoniących nie zadał sobie trudu przecztania treści ogłoszenia,ci co przeczytali nie dzwonią :(

Link to comment
Share on other sites

Czesio nam się rozpanoszył trochę ;) nawet cierpliwy Tadeuszek chowa się przed nim po krzakach ;) Aldona pieski ma raczej starsze,Czesio młodziak zachęca innych do zabaw podgryzając po nóżkach.Biega golutki,często korzysta z kąpieli w baseniku,dodatkowo chyba sprawdza nam się szampon antysmrodkowy,bo smrodek tylko czuć jak zrobi kupala :) Kupki robi regularnie,po jedzeniu jak się wypróżni trzy godz czysty .Jak są goście po przywitaniu i obskakaniu wszystkich na czas ich wizyty musi być zapięty na 10m smycz,o dziwo bardzo dobrze to toleruje,stąd wniosek Aldony,że musiał być kiedyś wiązany.Czesio nie gubi włosa,włos gęsty,wygląda jak misiaczek,wyszczotkowany, aż szkoda ciąć :( Niestety przy jego problemach jest to niewygodne,więc szykuje się do groomera,Aldona musi się nauczyć cięcia całego Czesia. Podczas remontu zaczął zachowywać się tak,że zwątpiliśmy w jego kastrację ;) Kilku męzczyzn na posesji,głośna praca i chyba się chłopina zdenerwował fest,używał wszystko i wszystkich.Aldona jedzie z Czesiem do weta.

Z ustaleniem konsulatacji jeszcze moment,u nas koszt w Mikolowie/Orzeszu RM jednego odcinka kręgosłupa to koszt 1100 zł,jak uda się zrobić taniej bo jest taka mała szansa to od rezonansu zaczniemy i potem jezeli będzie trzeba kolonoskopia.

Z racji ,że Czesio "oszczędza" to skarpeta zakupi na razie tylko proszek do prania kocy,kocykocyków,kocyków,poduszek Czesia.Posłania są zabezpieczone to ich prać codziennie nie trzeba .

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

31 minut temu, elik napisał:

Ale z niego radosny psiak :) Serce rośnie patrząc na jego roześmiany pycholek :)

Tak wpatrzony w swoją Aldonkę :) Taka z niego mądrala,chciałby rządzić a dzisiaj zwiewał przed szczeniorkiem,który ze swoją opiekunką wpadł w gości haha.

Za piłeczkami może latać cały czas,narasza się o aportowani,chyba mu wyrzutnię do piłek kupię ;)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 30.05.2018 o 15:28, Bgra 605 989 789 napisał:

 

Z ustaleniem konsulatacji jeszcze moment,u nas koszt w Mikolowie/Orzeszu RM jednego odcinka kręgosłupa to koszt 1100 zł,jak uda się zrobić taniej bo jest taka mała szansa to od rezonansu zaczniemy i potem jezeli będzie trzeba kolonoskopia.

Z racji ,że Czesio "oszczędza" to skarpeta zakupi na razie tylko proszek do prania kocy,kocykocyków,kocyków,poduszek Czesia.Posłania są zabezpieczone to ich prać codziennie nie trzeba .

Koszty badań to spory wydatek ale bez tego się raczej nie obejdzie.Tak sobie pomyślałam,że gdybyś Bożenko robiła bazarek na Fb to mogłabym wstawić czy przesłać Tobie zdjęcia i opisy fantów,które są bardzo fajne ale nie ma na nie tu chętnych.Wiem,że na Fb ludzie o wiele chętniej licytują i jest ich więcej niż tu na dogo...

Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, Bogusik napisał:

Koszty badań to spory wydatek ale bez tego się raczej nie obejdzie.Tak sobie pomyślałam,że gdybyś Bożenko robiła bazarek na Fb to mogłabym wstawić czy przesłać Tobie zdjęcia i opisy fantów,które są bardzo fajne ale nie ma na nie tu chętnych.Wiem,że na Fb ludzie o wiele chętniej licytują i jest ich więcej niż tu na dogo...

Musimy to zrobić,czekam na cenę rezonansu,decydent.na urlopie,zobaczymy.

W skarpecie fanty stoją,sama już nie wiem na ile je poprzeceniać,mam pół sypialni przysłanych fantów już nie wiem co z nimi zrobić :( wakacje się zbliżają ? Takiego zastoju jeszcze nie było.

Aniu jak chcesz wstaw w grupę bazarkową z opisem,że fant poleci od Ciebie,druga opcja to kramik,też na fb,może tam? Jak chcesz kochana to wkleję linki na mesengera.

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, Bgra 605 989 789 napisał:

Musimy to zrobić,czekam na cenę rezonansu,decydent.na urlopie,zobaczymy.

W skarpecie fanty stoją,sama już nie wiem na ile je poprzeceniać,mam pół sypialni przysłanych fantów już nie wiem co z nimi zrobić :( wakacje się zbliżają ? Takiego zastoju jeszcze nie było.

Aniu jak chcesz wstaw w grupę bazarkową z opisem,że fant poleci od Ciebie,druga opcja to kramik,też na fb,może tam? Jak chcesz kochana to wkleję linki na mesengera.

Bożenko może akurat coś się uda sprzedać więc prześlij mi te linki.Kochana tylko nie Anuli a mi,czyli Bogusi :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...