Jump to content
Dogomania

Czester nie żyje, zmarł niespodziewanie 13 grudnia 2020 roku, biegaj kochany po niebiańskich łąkach :(


Bgra

Recommended Posts

Nie jestem do końca przekonana, skoro zwyrole wieszają psy, ucinają im łapy i inne części ciała, walą siekierami w głowę, ciągają za samochodem, to i w domorosłego chirurga można się zabawić, jak ten koleś co eksperymentował sobie na kotach. Mnie już nic nie zdziwi. Świat jest zły.

Link to comment
Share on other sites

Kto ma siłę i ochotę to niech przeczyta 20 stronicowy wątek Filipka.Wychodzi na to,że operował go wet schroniskowy ale musiał to zrobić dobrze bo cewkę moczową miał wyprowadzoną z tyłu na zewnątrz.Trzeba było jedynie uważać aby nie stać za nim bo można by było być obsikanym.Oczywiście to nie jest to samo schorzenie co u Czesterka no ale?

http://www.dogomania.com/forum/topic/97569-filipek-w-kochającym-ds-dziękujemy/

Link to comment
Share on other sites

Odbyt jak odbyt.Na pierwszym zdjęciu trochę zieje. Fatalnie ,że nie można zdobyć jego wcześniejszej dokumentacji.  Naprawdę nie ma jak do niej dotrzeć? Gdzieś musi być ślad operacji. Ktoś musi wiedzieć gdzie był operowany.

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, Poker napisał:

Odbyt jak odbyt.Na pierwszym zdjęciu trochę zieje. Fatalnie ,że nie można zdobyć jego wcześniejszej dokumentacji.  Naprawdę nie ma jak do niej dotrzeć? Gdzieś musi być ślad operacji. Ktoś musi wiedzieć gdzie był operowany.

Odszukałam nr tel do dr Miry do której Czesio trafił w październiku.Potwierdziła to co wiedziałam wcześniej,pies trafił do lecznicy/przytuliska już w takim stanie,wygojony.

Nie wiemy nic, gdzie Czester mieszkał,gdzie i kto go porzucił,może wywalił z auta i szukaj teraz weta ,który ten zabieg wykonał.

Link to comment
Share on other sites

Czytam wątek Czesterka od początku. 

Bardzo mu kibicuję. 

Co do uzyskania informacji o zabiegu Czesterka to mozna zrobić tak, jak ja zrobiłam w dwóch przypadkach

Kiedy znalazłam pekinczyka bez oczka zrobiłam zdjęcie i wysłałam do wszystkich gabinetów wet w mieście. Zadzwonił doktor, który operował psiaka i tym sposobem piesek wrócił do domu.

W przypadku Nutelki, którą zabrałam ze schroniska nie udało mi się namierzyć właściciela. Wysłałam zdjęcia do gabinetów wet wszystkich okolicznych miejscowosci i miast. Dostawalam odpowiedzi, ze to nie ich pacjentka..Ale tu okazało się, ze Nutelka najprawdopodobniej łapkę straciła, bo większość wetów mówiła, ze tak się nie operuje..

Operacja Czesterka nie jest zabiegiem standardowym. Wiadomo gdzie psiak został znaleziony. Może wysłać zdjęcia do bliższych miejsca znalezienia psiaka gabinetów z prośbą o pomoc? Może ktoś coś wie, albo słyszał...lekarze rozmawiają o takich trudnych przypadkach..

Ja pisałam, że znalazłam, że chcę psu pomóc itd... 

Tak mi się tylko nasunęło...

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.05.2018 o 12:06, Anula napisał:

Bożenko,nie napisałaś czy obroża jest zakupiona od Skarpety,czy mam zwrócić za nią z pieniążków z Dogo.Bardzo proszę pisz jasno aby było wiadome.

Aniu to tylko informacja co zostało zakupione :) Tak jak było ustalone dogo za jedzenie,reszta koszt skarpety :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.05.2018 o 20:29, Poker napisał:

Ciekawe co u chłopaka słychać.

Czesio ma sie dobrze,niczego mu nie brakuje,miłości i wszystkiego co mu do życia potrzeba ma tyle,że tylko pozazdrościć .Aldona to bardzo ciepła osoba.

Za chwile musze mu zrobic zakupy,pampasy,pampersy i takie tam ;)

Poprosze o nowe foty. Z Aldoną ustalimy gdzie robimy mu kolonoskopie,czy na Śląsku ? brak dokumentacji nie może być przeszkodą.

Nie dodzwoniłam do Pani,która znalazła Czestera,napisała sms,ma to samo zdanie co ja ,podrzucony,bo taka ilość ogłoszeń w różnych mediach musiałaby dać rezultat,w końcu Lubin to nie metropolia.

ale Aldona ma doświadczenie w tej kwestii.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...