Jump to content
Dogomania

Czester nie żyje, zmarł niespodziewanie 13 grudnia 2020 roku, biegaj kochany po niebiańskich łąkach :(


Bgra

Recommended Posts

Kolejny termin za chwilę a ja nie mogę się dodzwonić do Aldony...dzisiaj miała dzwonić,dostałam tylko krótką wiadomość na messengera,że ma problem z siecią,że ma remont w domu o którym wcześniej nie było mowy,że psa przyjeżdżają 18 marca i cisza.

Przykro mi bardzo,bo obie dziewczyny mnie "wystawiły " paskudnie,każda osobno w innym temacie,oba związane z psami,nie chcę nawet mówić,dramat.Obie są z Tozu.

Czekam aż się odezwie,chociaż to unikanie chyba mówi samo przez siebie. Jeszcze nikt mnie tak nie zwodził,nie oszukał .Tyle straconego czasu.

Zaczynam ogłaszać Czestera,na ile sama potrafię.

 

 

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Bgra napisał:

Kolejny termin za chwilę a ja nie mogę się dodzwonić do Aldony...dzisiaj miała dzwonić,dostałam tylko krótką wiadomość na messengera,że ma problem z siecią,że ma remont w domu o którym wcześniej nie było mowy,że psa przyjeżdżają 18 marca i cisza.

Przykro mi bardzo,bo obie dziewczyny mnie "wystawiły " paskudnie,każda osobno w innym temacie,oba związane z psami,nie chcę nawet mówić,dramat.Obie są z Tozu.

Czekam aż się odezwie,chociaż to unikanie chyba mówi samo przez siebie. Jeszcze nikt mnie tak nie zwodził,nie oszukał .Tyle straconego czasu.

Zaczynam ogłaszać Czestera,na ile sama potrafię.

 

 

no to przykro bardzo:(

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Bgra napisał:

Kolejny termin za chwilę a ja nie mogę się dodzwonić do Aldony...dzisiaj miała dzwonić,dostałam tylko krótką wiadomość na messengera,że ma problem z siecią,że ma remont w domu o którym wcześniej nie było mowy,że psa przyjeżdżają 18 marca i cisza.

Przykro mi bardzo,bo obie dziewczyny mnie "wystawiły " paskudnie,każda osobno w innym temacie,oba związane z psami,nie chcę nawet mówić,dramat.Obie są z Tozu.

Czekam aż się odezwie,chociaż to unikanie chyba mówi samo przez siebie. Jeszcze nikt mnie tak nie zwodził,nie oszukał .Tyle straconego czasu.

Zaczynam ogłaszać Czestera,na ile sama potrafię.

 

 

Bożenko,nie ogłaszaliśmy Czesterka na portalach bo był zaklepany ten domek.W takim razie ogłaszaj go,ma fajne zdjęcia tylko w tekście trzeba ująć jego przypadłość aby nie było zbędnych telefonów.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Bgra napisał:

Ok,zacznę wieczorem,w Skarpecie ju wisi od kilku dni...

 Mogę trochę prywaty ;)

wczoraj urodziła mi  się wnusia :) Mańka 3,300 ,trzy parte i na świecie :) szybka dziewczynka ...

Gratulacje Babciu !!!  5aa66bfe8af79_kciukiok8.jpg.cd7be0cf799ec6fbf4920e796ae51545.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Poker napisał:

Gratulacje !!!  urodziła się czy ktoś ją urodził? Niech się chowa szczęśliwie.

Dziękuję :) mamusia nawet nie wie kiedy ;) to raczej Mańka sama się urodziła haha

3 godziny temu, ona03 napisał:

Gratulacje Pani Babciu

tbn_gratulacje-z-okazji-narodzin.JPEG

 

 

Dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, Anula napisał:

To ja też przybiegam z gratulacjami.Wszystkiego najlepszego Bożenko.Kochaj wnusię ile sił masz w sobie i ciesz się nią.To teraz masz parkę.

Dziękuję  bardzo :) jak nie  kochać :)

14 godzin temu, togaa napisał:

Gratulacje dla Babci, a wnusi duuuużo zdrówka i  wszelkiej pomyślności na tym Świecie !

Jak ma na imię ?

Dziękuję bardzo :) wnusia Maria :) starszy braciszek Adaś :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nadeszły deklaracje stałe za III-10.03.18

1.jaguska

2.MikAga

3.helli

Wszystkim darczyńcom bardzo dziękuję.

Pieniążki Czesterka topnieją ale co zrobić.W następnym miesiącu trzeba będzie pomyśleć o jakimś bazarku dla ślicznotki.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.03.2018 o 12:57, Bgra napisał:

Ok,zacznę wieczorem,w Skarpecie ju wisi od kilku dni...

 Mogę trochę prywaty ;)

wczoraj urodziła mi  się wnusia :) Mańka 3,300 ,trzy parte i na świecie :) szybka dziewczynka ...

Bożenko GRATULUJE!

Malutkiej dużo zdrowia życzę :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.03.2018 o 10:14, Anecik napisał:

No i mamy 15 marca. 

no co zrobisz jak nic nie zrobisz...

Dnia 15.03.2018 o 10:24, elik napisał:

Magiczna data ?

wcale nie magiczna :( a tak bardzo czekamy na dzień,kiedy Czesio znajdzie swojego człowieka...

Link to comment
Share on other sites

Zapadła decyzja,w końcu nastał ten dzień...jutro około 10-tej Anettka zawozi Czesterka do domku Aldony,potraktujemy domek jako tymczasowy i taką ankietę w 2 egzemplarzach przygotowałam.

Niestety jutro nie mogę pojechać...pojadę na wizytę poadopcyjną.

Oby polubił się z nowymi kolegami/koleżankami.

Czesio zabiera cały ekwipunek w tym leki, śr pielęgnacyjne,karmę,dokumentację .

Czas zacząć ostro rudego ogłaszać do adopcji,kiedyś były bazarki ogłoszeniowe ...

Trzymajcie kciuki proszę .

Faktura za leki i śr pielęgnacyjne 158 zł -koszt Skarpety.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Bgra napisał:

Zapadła decyzja,w końcu nastał ten dzień...jutro około 10-tej Anettka zawozi Czesterka do domku Aldony,potraktujemy domek jako tymczasowy i taką ankietę w 2 egzemplarzach przygotowałam.

Niestety jutro nie mogę pojechać...pojadę na wizytę poadopcyjną.

Oby polubił się z nowymi kolegami/koleżankami.

Czesio zabiera cały ekwipunek w tym leki, śr pielęgnacyjne,karmę,dokumentację .

Czas zacząć ostro rudego ogłaszać do adopcji,kiedyś były bazarki ogłoszeniowe ...

Trzymajcie kciuki proszę .

Faktura za leki i śr pielęgnacyjne 158 zł -koszt Skarpety.

Nadszedł ten dzień oczekiwany.

Czy DT będzie za karmę i weta,czy inna opcja wchodzi w grę?

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Anula napisał:

Nadszedł ten dzień oczekiwany.

Czy DT będzie za karmę i weta,czy inna opcja wchodzi w grę?

Tak jak wcześniej zostało ustalone .

2 minuty temu, Poker napisał:

Tak się zastanawiam ,że jeżeli u Aldony ma być DT , to dlaczego musi wyjechać od anecik ?

To już może odpowie Anettka a raczej Jej mąż .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...