Jump to content
Dogomania

Czester nie żyje, zmarł niespodziewanie 13 grudnia 2020 roku, biegaj kochany po niebiańskich łąkach :(


Bgra

Recommended Posts

Karma CZesterkowa u mnie. Zapłaciłam 300,20 zł - niestety w paczce nie ma rachunku. Wrzucę więc zdjęcia karmy i myślę że Bgra potwierdzi "czymś" zakup jedzonka.

 

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx.jpg.f3effcb60e3cc44c5ffd3ef3bb334809.jpg

 

 

Zakupilam mu też Colon i podpaski ale to już będzie zapłacone ze Skarpety Plaskatych. Dzięki wielkie.

czcz.jpg.e7db32386af7f26cc878c3544dc56529.jpg

 

 

Nadal czekamy na info o DS. Podobno połowa marca.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.02.2018 o 10:34, anecik napisał:

Bgra zamówiła na mój adres za pobraniem karmę suchą i mokrą dla Cześka.  Dostawa ma być w dniu jutrzejszym. Koszt coś niewiele ponad 300 zł - jutro wstawię rachunek. Kiedy dostawa Czesterka do DS nie wiem......

Przepraszammmm, wstawiam ,zaraz się wytłumaczę dlaczego mnie tak długo nie było na dogo.

28383323_1626498914101725_1470491466_n.png

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam,zwykle rachunek jest dołączony do  zakupów,niestety nie tym razem,Anetta prosiła mnie o wstawienie potwierdzenie zapłaty.

Przepraszam wstyd mi było wchodzić na dogo,żle się czuję jak wychodzi na to,że namieszałam a tak nie było,co raz  to zmiana terminu,czuję się potwornie .Mogę jedynie przeprosić,czuję się winna i dlatego,wiem to nie rozwiązanie,unikałam dogo jak ognia :(  Cieszę się ,że u Czesterka wszystko ok,jak kolejny termin zostanie zmieniony...to zapadnę się pod ziemię.

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

54 minuty temu, Bgra napisał:

Przepraszam,zwykle rachunek jest dołączony do  zakupów,niestety nie tym razem,Anetta prosiła mnie o wstawienie potwierdzenie zapłaty.

Przepraszam wstyd mi było wchodzić na dogo,żle się czuję jak wychodzi na to,że namieszałam a tak nie było,co raz  to zmiana terminu,czuję się potwornie .Mogę jedynie przeprosić,czuję się winna i dlatego,wiem to nie rozwiązanie,unikałam dogo jak ognia :(  Cieszę się ,że u Czesterka wszystko ok,jak kolejny termin zostanie zmieniony...to zapadnę się pod ziemię.

 

33 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

A gdyby zapytać wprost czy na pewno chcą Czesterka? Bo musisz wiedzieć, na czym stoisz? 

Szkoda, że tyle czasu anecik żyła w dezinformacji. 

Zgadzam sie z tym co napisała Tyś w 100% Bożenko,trzeba zapytać wprost! Takie odwlekanie czy zwodzenie,niestety ale nie najlepiej świadczy...Czekamy więc na jakieś konkrety bo nie bardzo zrozumiałe są dla nas te kolejne zmiany terminu....?

Link to comment
Share on other sites

50 minut temu, Bogusik napisał:

 

Zgadzam sie z tym co napisała Tyś w 100% Bożenko,trzeba zapytać wprost! Takie odwlekanie czy zwodzenie,niestety ale nie najlepiej świadczy...Czekamy więc na jakieś konkrety bo nie bardzo zrozumiałe są dla nas te kolejne zmiany terminu....?

Nie wiem czy nie trzeba szukać nowego domku,najpierw to były szczeniaki,teraz pies fundacyjny i zwlekają z odebraniem psa...Anettka jest w kontakcie z Aldoną.

 

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, Bgra napisał:

Nie wiem czy nie trzeba szukać nowego domku,najpierw to były szczeniaki,teraz pies fundacyjny i zwlekają z odebraniem psa...Anettka jest w kontakcie z Aldoną.

 

Myślę,że Anetka rozezna się w całej tej sprawie i będzie wiadomo na czym stoimy, a raczej Czesterek.Wtedy podejmiemy jakieś działania...

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Bgra napisał:

Nie wiem czy nie trzeba szukać nowego domku,najpierw to były szczeniaki,teraz pies fundacyjny i zwlekają z odebraniem psa...Anettka jest w kontakcie z Aldoną.

 

Przepraszam bardzo ale proszę nie ubierać mnie we wszystko co jest związane z psem przebywającym u mnie. Albo mam rozmawiać z DS na temat kosztów transportu, albo mam pokazywać rachunki DS za poczynione zakupy albo dopytywać co u psa po adopcji albo co tam jeszcze kto sobie wymyśli.....  Chciałam uzyskać konkretną bądź jakąkolwiek informację na temat wyjazdu Czesterka do DS więc otrzymałam od Ciebie nr telefonu. Rozmawiałam z Panią Aldoną raz i więcej nie będę dzwonić. I nie jestem z nią w kontakcie. Powiedziała że przyjazd Cześka będzie to około połowy marca i da znać kilka dni wcześniej.

 

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Bogusik napisał:

Myślę,że Anetka rozezna się w całej tej sprawie i będzie wiadomo na czym stoimy, a raczej Czesterek.Wtedy podejmiemy jakieś działania...

Bogusiu rozeznać się powinna osoba odpowiedzialna za psa.  Ja powinnam dostać informację kiedy go przetransportować.

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, anecik napisał:

Bogusiu rozeznać się powinna osoba odpowiedzialna za psa.  Ja powinnam dostać informację kiedy go przetransportować.

Anetko na pewno masz rację.Ja tylko odniosłam się do tego co napisała Bożenka i pomyślałam,że to przekazanie kontaktu było miedzy Wami zgodnie ustalone.

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Bogusik napisał:

Anetko na pewno masz rację.Ja tylko odniosłam się do tego co napisała Bożenka i pomyślałam,że to przekazanie kontaktu było miedzy Wami zgodnie ustalone.

Ja się tylko chciałam - jak większość z Was na wątku - dowiedzieć jakiś konkretów.

Nadal uważam że każdy z nas ma swoją rolę.

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, anecik napisał:

Przepraszam bardzo ale proszę nie ubierać mnie we wszystko co jest związane z psem przebywającym u mnie. Albo mam rozmawiać z DS na temat kosztów transportu, albo mam pokazywać rachunki DS za poczynione zakupy albo dopytywać co u psa po adopcji albo co tam jeszcze kto sobie wymyśli.....  Chciałam uzyskać konkretną bądź jakąkolwiek informację na temat wyjazdu Czesterka do DS więc otrzymałam od Ciebie nr telefonu. Rozmawiałam z Panią Aldoną raz i więcej nie będę dzwonić. I nie jestem z nią w kontakcie. Powiedziała że przyjazd Cześka będzie to około połowy marca i da znać kilka dni wcześniej.

 

Anettko zwykle rachunek jest w paczce ...ok moja wina,nie przewidziałam.O zmianie terminu wiedziałaś,co do kontaktów,prostuję,raz się zdzwoniłaś bo też Aldona w rozmowie ze mną pytała o szczegóły dotyczące Czestera,więc wydawało mi się,że co do zachowania,przyzwyczajeń psa ,najlepsze inf ma z pierwszej ręki czyli od Ciebie,ok :) przepraszam za nadużycie. Więcej grzechów nie pamiętam...o kosztach transportu to nie ze mną ...chyba,że masz na myśli zapłatę za transport Czestera do weta autem Twojego męża ,to tak bo kogo miałam spytać o wycenę. Miałam wrażenie,że kontakt mamy dobry,ale ok,jak dowiem się czegoś konkretnego,czytaj ostatecznego terminu przekazania psa o ile do niego faktycznie dojdzie powiadomię .

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Zaraz zrobię przelew do anecik za karmę zakupioną dla Czesterka tj.300,20zł.

Jeżeli chodzi o transport Czesterka do DS to bardzo dziękujemy anecik,że chce pomóc w transporcie.To jest ogromna pomoc.Koszt transportu zostanie zwrócony,nie ma innej opcji.

A termin połowa marca to też nie jest jakiś odległy z tym,że powinna o tym być poinformowana anecik bo prowadzi DT i miejsce u niej dla nowego psiaka zależy od wyadoptowanych psiaków.

I jeszcze mam pytanie,czy ta karma zakupiona teraz jest dla Czesterka u anecik czy to jest karma,która ma jechać z Czesterkiem do DS.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...