Jump to content
Dogomania

Czester nie żyje, zmarł niespodziewanie 13 grudnia 2020 roku, biegaj kochany po niebiańskich łąkach :(


Bgra

Recommended Posts

3 godziny temu, ona03 napisał:

Żartuję sobie z kubraczka, kupiłam go kiedyś dla mojego kurdupelka i okazał się za duuuuuuuży, trafił do anecikowej Mimiśki, na którą był w sam raz, a tu Czesterek paraduje sobie w kamizelce hihihi, super, że się przydał :)

Miałam moim dziewczynom przetrzepać szafę ;) ale one są mniejsze,krótsze,niekoniecznie węższe ;) więc ...ale i tak sprawdzę ,może coś się będzie nadawało na zimę ;) Ten kubraczek fajniutki :)

2 godziny temu, Anula napisał:

Jak patrzę na to zdjęcie to mi się płakać chce bo to jest takie dziecko,które potrzebuje opieki i miłości.

23634703_1524694130948871_1713669673_n.jpg

Bo to jeszcze trochę dzieciuch jest :)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, b-b napisał:

Potrzebne jest ubranko dla Czesterka?

Kochana dopiero skończyłam rozmawiać z Anetką,dziękuje bardzo!szkoda kasy na przesyłki,Czesterka ubiera pod kolor jego włosa ;) ma ubranka :)

Wszystko ok,trochę kropi czasami,Anetka próbuje wyciskać z miernym skutkiem,sam siusia :) kupale świetne ;)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.11.2017 o 20:04, Bgra napisał:

Kochana dopiero skończyłam rozmawiać z Anetką,dziękuje bardzo!szkoda kasy na przesyłki,Czesterka ubiera pod kolor jego włosa ;) ma ubranka :)

Wszystko ok,trochę kropi czasami,Anetka próbuje wyciskać z miernym skutkiem,sam siusia :) kupale świetne ;)

I oby kupale takie już zostały:)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.11.2017 o 12:17, Anula napisał:

Cudownie,że udało się uprosić pomoc.Są jednak fajne firmy,które pomagają.

Zawsze to mniej pieniędzy wydanych.

 

20 godzin temu, ewu napisał:

I oby kupale takie już zostały:)

Najgorsze już chyba za nami :)

13 godzin temu, Tianku napisał:

odwiedzam Czesterka :)

 

a jak z zapaszkiem....? 

Odoru jak na początku już nie ma,teraz utrzymuje się nieprzyjemny zapach samego Czesterka,nasilający się jak ma pełną pieluszkę.

12 godzin temu, ona03 napisał:

Taką całkiem gratiskową ? Loluś też dostawał, fajni ludzie tam pracują :)

Czesterku, pilnuj kupali, a będzie super :)

Gratisowa,co w niej będzie zobaczymy,podpaski i pampersy to tylko wiem :)

1 godzinę temu, tomcug napisał:

Odwiedzam Czesterka i cały czas podczytuję, co u niego słychać. Na fotkach prześliczny jest :)

Cudo to prawda :)

 

Proszę o udostępnianie na fb zrzutki Czesterka :) Skarpeta Plaskatych na minusie a mamy swoje inne zobowiązania,zbiórka trwa jeszcze 11 dni .

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, Anula napisał:

To jak zwykle czekam na wiadomości i oby były optymistyczne.

Jestem też po wstępnej z rozmowie w rehabilitantką,zobaczymy może uda się pokazać malca w dniu wizyty u weta.

Oczywiście jak to dojdzie do skutku to Czester na ten czas zamieszka u mnie.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.11.2017 o 20:45, Anula napisał:

To następna dobra wiadomość.

Jedziemy po malca w piątek i jak się uda to wizyta u reh,to jeszcze pod znakiem zapytania czy wbijemy się w wolny czas.

23 godziny temu, b-b napisał:

No to trzymam kciuki za wizytę!

Dzięki :) buziaki :)

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Bgra napisał:

Jedziemy po malca w piątek i jak się uda to wizyta u reh,to jeszcze pod znakiem zapytania czy wbijemy się w wolny czas.

Dzięki :) buziaki :)

Bożenko a jakie zadanie będzie miała rehabilitacja? W czym to ma pomóc?Możesz coś więcej napisać.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Anula napisał:

Bożenko a jakie zadanie będzie miała rehabilitacja? W czym to ma pomóc?Możesz coś więcej napisać.

Jestem po rozmowie z wetem ortopedą z Orzesza,kawałek drogi,na szybko przez tel potwierdził ,że warto spróbować,nawet zalecał chociaż wiedział,że na tym nie zarobi ;) bo to tylko rozmowa.Magnetoterapia,laseroterapia...cały czas myślę jak poprawić to wydalanie,Nivalin też dostaje po to .To młody psiak ma całe życie przed sobą,trzeba mu domek znaleźć ! :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...