Jump to content
Dogomania

Czester nie żyje, zmarł niespodziewanie 13 grudnia 2020 roku, biegaj kochany po niebiańskich łąkach :(


Bgra

Recommended Posts

Nadeszły wpłaty dla Czesterka od Kochanych osób,którym los maluszka nie jest dla nich obojętny.

jaguska-stała za XI

koja-jednorazowa-50,00zł

helli-stała za XI

zuza57-jeddnorazowa-20,00zł

Ogromnie dziękujemy.

Prawie 60 zaproszeń wysłałam zapraszając na wątek i prosząc o pomoc finansową.7 osób zaoferowało pomoc.DZIĘKUJĘ.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, kajtek napisał:

I oby tak dalej :-). Krew w moczu pojawiła się pewnie wskutek mikrourazu przy cewnikowaniu. 

Ciągłe wprowadzanie ciała obcego =ciągłe nadkażanie i urazy ,masz rację,dziwię się wetowi,no ale cóż...

2 godziny temu, Anula napisał:

Super wiadomości.Na początku pobytu u Anety,były koszmarne.Mam nadzieję,że ta passa minie bezpowrotnie.

No a Czesterek mości się na kanapach i pcha się do łóżka bo jak każdy pies potrzebuje ciepła i kochania,przytulania.

Też tak myślałam ale przyczyny mogą być różne.Dlatego nie byłam zachwycona ciągłym cewnikowaniem.

Bliskości w kontaktach z człowiekiem teraz już mu nie zabraknie :)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Anula napisał:

Nadeszły wpłaty dla Czesterka od Kochanych osób,którym los maluszka nie jest dla nich obojętny.

jaguska-stała za XI

koja-jednorazowa-50,00zł

helli-stała za XI

zuza57-jeddnorazowa-20,00zł

Ogromnie dziękujemy.

Prawie 60 zaproszeń wysłałam zapraszając na wątek i prosząc o pomoc finansową.7 osób zaoferowało pomoc.DZIĘKUJĘ.

Anulko to świetny wynik :) Każdy ma kogoś na utrzymaniu,kogoś wspiera,komuś kibicuje,nie jeden Czester w potrzebie, a mimo to taka ilość dobrych dusz malucha wspiera :) Dziękuję i ja serdecznie !

44 minuty temu, b-b napisał:

Cału czas czytam wiadomości o Małym.

Aniu zapisz i mnie na stałą 20zł dla malucha.

Oby jego postępy były coraz lepsze<kciuki>

 Hej Bogdusiu :) ciągle mamy nadzieję na lepsze jutro dla  Czesterka :) Ja też podziękuję za dwie dychy stałej !

 

Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, b-b napisał:

Cału czas czytam wiadomości o Małym.

Aniu zapisz i mnie na stałą 20zł dla malucha.

Oby jego postępy były coraz lepsze<kciuki>

Bogduniu,stokrotne dzięki za stałą deklarację dla Czesterka.Jesteś Kochana.Zaraz zapiszę.

Dane do przelewu raczej masz.W tytule:Czester-stała-nick

Link to comment
Share on other sites

23 minuty temu, ona03 napisał:

Odwiedzam w święto Czesterka,  co tam u niego ?

Czesterek ustawił się w kolejce po smaczki,no nie może ich jeść,trochę kupale zrobiły się rzadsze,bez dramatu jednak.

22 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

I ja zaglądam... nie mam jak pomóc, ale zaglądam regularnie.

Pomagasz swoją obecnością :) i tym samym podbijasz wątek,może przez trafi do domku stałego,kto wie :)

 

7 minut temu, Anula napisał:

Bogduniu,stokrotne dzięki za stałą deklarację dla Czesterka.Jesteś Kochana.Zaraz zapiszę.

Dane do przelewu raczej masz.W tytule:Czester-stała-nick

:)

Link to comment
Share on other sites

Czesterek pozdrawia niedzielnie :) kupka wróciła do normy,ta popo smaczku ;)  no teraz jak już to tylko kawalątek paróweczki :)

Ogłoszenia nadal wstrzymane,zobaczymy po wizycie u weta.

To cudowny pies,Anetka się go nachwalić nie może,grzeczny,usłuchany,miły,przytulak,same zalety :)

wierzę,że znajdzie domek stały.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Sledze od poczatku Wasza walke o tego cudownego piesia. Jestem pelna podziwu, uznania, ale coz Wam po tych slowach. 

Też wierze, ze znajdzie sie ktos, kto Czesterka pokocha i da mu ds. Nie takie cuda sie tu widziało...

Tymczasem trzymam wciąż mocne kciuki za Jego szczesliwe dalsze zycie i za wspaniale Opiekunki, te bliskie, na wyciągnięcie ręki i te, które pomagają z daleka.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Figunia napisał:

Sledze od poczatku Wasza walke o tego cudownego piesia. Jestem pelna podziwu, uznania, ale coz Wam po tych slowach. 

Też wierze, ze znajdzie sie ktos, kto Czesterka pokocha i da mu ds. Nie takie cuda sie tu widziało...

Tymczasem trzymam wciąż mocne kciuki za Jego szczesliwe dalsze zycie i za wspaniale Opiekunki, te bliskie, na wyciągnięcie ręki i te, które pomagają z daleka.

Aniu dziękuję ze jesteś z nami :) Prawda kochana,bez  tylu dobrych dusz nie dałoby się Czesterskowi pomóc :) a już sama Anetka ,no nie chcę się powtarzać ! trzymaj słońce,trzymaj kciuki :)

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, Bgra napisał:

Czesterek pozdrawia niedzielnie :) kupka wróciła do normy,ta popo smaczku ;)  no teraz jak już to tylko kawalątek paróweczki :)

 

To cudowny pies,Anetka się go nachwalić nie może,grzeczny,usłuchany,miły,przytulak,same zalety :)

wierzę,że znajdzie domek stały.

Ze smaczków to chyba tylko ciasteczka wątróbkowe, pieczone przez niektóre cioteczki  pozostaną Czesterkowi, ale też tylko te twarde.

Jak się wszystko unormuje to może  ktoś się zakocha w przytulaku :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, Bgra napisał:

Czesterek pozdrawia niedzielnie :) kupka wróciła do normy,ta popo smaczku ;)  no teraz jak już to tylko kawalątek paróweczki :)

Ogłoszenia nadal wstrzymane,zobaczymy po wizycie u weta.

To cudowny pies,Anetka się go nachwalić nie może,grzeczny,usłuchany,miły,przytulak,same zalety :)

wierzę,że znajdzie domek stały.

Jak dobrze ,że już jest lepiej. Kochany maluch:)

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, ona03 napisał:

Ze smaczków to chyba tylko ciasteczka wątróbkowe, pieczone przez niektóre cioteczki  pozostaną Czesterkowi, ale też tylko te twarde.

Jak się wszystko unormuje to może  ktoś się zakocha w przytulaku :)

Czester w parówkach ma przemycane leki ,to musi mu wystarczyć .

Potem faktycznie może psiastka :) sama też piekę :)

 

7 godzin temu, ewu napisał:

Jak dobrze ,że już jest lepiej. Kochany maluch:)

 Jutro jedziemy do malucha,potwierdziłam wizytę u mojego weta.

Trzymajcie kciuki ! :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Anula napisał:

Będę trzymać kciuki i będę myślami z Wami.O której jest zaplanowana wizyta? 

Nadeszła pomoc finansowa od Aldrumka-jednorazowa deklaracja i od b-b stała deklaracja.Ślicznie dziękujemy.

Wyruszamy o 8-tej,wizyta potwierdzona,dojedziemy na 11:00

Cieszę się,z każdej złotówki ,bo to wiano Czesterka to szansa na spokojne życie.

Zrzutka się też podniosła,mamy w tej chwili 1285 zł .

Już nie wiem jak dziękować Wam za wszystko !

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Bgra napisał:

Wyruszamy o 8-tej,wizyta potwierdzona,dojedziemy na 11:00

Cieszę się,z każdej złotówki ,bo to wiano Czesterka to szansa na spokojne życie.

Zrzutka się też podniosła,mamy w tej chwili 1285 zł .

Już nie wiem jak dziękować Wam za wszystko !

Kciuki będę mocno zaciskać! Wczoraj jak zaglądałam na zrzutę to jeszcze było 940,00zł,a dzisiaj już  tyle :) Siła udostępniania działa...!

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, Bogusik napisał:

Kciuki będę mocno zaciskać! Wczoraj jak zaglądałam na zrzutę to jeszcze było 940,00zł,a dzisiaj już  tyle :) Siła udostępniania działa...!

Kciuki zawsze się przydają :) dzięki !

tak to działa,im więcej ludzi zobaczy tym większa szansa :) czuję,że maczałaś w tym palce :) dzięki!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, tomcug napisał:

Podczytuję, mam nadzieje na lepsze jutro dla Czesterka. Swoją drogą piękne imię mu nadałyście  :)

Każdy kto jest na wątku Czesterka ma jakieś zasługi,a każda z nich,to podmuch wiary i nadziei w lepsze jutro....:) Anetka nadała mu to imię i wszystkim przypadło do gustu :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...