Jump to content
Dogomania

Czester nie żyje, zmarł niespodziewanie 13 grudnia 2020 roku, biegaj kochany po niebiańskich łąkach :(


Bgra

Recommended Posts

6 godzin temu, malti napisał:

proszę o numer konta, wpłacę coś jednorazowo

Dziękuję ! jak wpadnie Anula zaraz poda :)

 

4 godziny temu, Gusiaczek napisał:

Czester1.jpg

Czester2.jpg

Czesterek.jpg

Czesterek2.jpg

Jakość kiepska, ale na tym kompie nic więcej nie zrobię. Pozdrawiam i trzymam kciuki za Czesterka :)

Jejciu jakie fajne :) tylko teraz co wybrać ;)

1 godzinę temu, ona03 napisał:

Piękne Gusiaczku, bardzo dziękuję, zaraz sobie ukradnę jednego Czesterka  :)

 

I już mam:)

lecę zmieniać u siebie :)

 

 

Kupale ładne,jeszcze lecą pasma brudnego śluzu.Chłopak bardzo moczy i podpaskę i pampersa,zaczynam nieśmiało myśleć,czy to jednak Nivalin pomaga ?

Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, koja napisał:

i ja poproszę o konto - na razie wpłacę coś jednorazowo

Bardzo,bardzo dziękujemy.

21 godzin temu, Bgra napisał:

Niestety,dzisiaj pojawiła się krew w moczu,na razie dostaje antybiotyk,zobaczymy co będzie jutr

O rany a skąd ta krew,czy świeża?

13 godzin temu, Bgra napisał:

Anulko ;) Aneta odwala kawał dobrej i śmierdzącej roboty,całodobowo,to jedyna szansa na życie Czesterka,inaczej ....

mam pytanie,oferowałam już co miesiąc ze Skarpety wszystko co potrzebne do pielęgnacji malca,transport,opłatę za mojego weta i leki,Ty wspomniałaś o podniesieniu stawki,czy może dorzucisz do tych 300 zł karmę ? je Brita i Animondę.

Na zrzucie jest 840 zł

Anetka w poniedziałek zapłaciła u weta 39 zł,nie wiem czy już przelałaś, piszę ,żeby nie umknęło :)

Skarpeta Plaskatych przelała na konto Anetki 200 zł za październik/listopad na środki do pielęgnacji.

Za listopad przelałam Anecie 300,00zł za opiekę.Pisałaś,że od grudnia będzie inne rozliczenie i Aneta na razie ma karmę.Nie wiem jak to w tej chwili wygląda ale bez problemu można Anecie dołożyć pieniążki za karmę za listopad tylko muszę wiedzieć,czy Aneta jakoś będzie karmę rozliczać,ponieważ raczej Aneta będzie ją zamawiać.Ja z Anetą rozliczam się z góry za dany m-c.Może by można było także z góry rozliczać się z karmą ale to bardzo proszę uzgodnij z Anetką jak ona to widzi.

Na razie nie będziemy ruszać pieniążków z rzuty,one niech pozostaną na czarną godzinę.Fajnie,że tyle już jest.

Nie przelałam 39,00zł.Zaraz zrobię przelew.Bożenko,dzięki za przypomnienie bo mi to umkło. Przypominaj mi.

Zaraz umieszczę w poście rozliczeniowym wydatki Skarpety tj.200,00zł.

10 godzin temu, malti napisał:

proszę o numer konta, wpłacę coś jednorazowo

Bardzo,bardzo dziękuję,Zaraz podeślę konto.

8 godzin temu, Gusiaczek napisał:

22195571_1913358918990558_1910865956178149870_n.jpg.4416380d77d4934602c0739efa13ac7d.jpg

Gusiaczku Kochana wielkie serdeczności przesyłam za zrobienie banerka.Dziękuję.Jak Bogusik wróci z pracy to zadzwonię do niej i się spytam o wstawienie bo nie umiem.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Bogusik napisał:

Ja już też zaopatrzyłam się w cudny banerek,który wyczarowała Gusiaczek :)

Trudny miałam wybór :)

 

2 godziny temu, Anula napisał:

Bardzo,bardzo dziękujemy.

O rany a skąd ta krew,czy świeża?

Za listopad przelałam Anecie 300,00zł za opiekę.Pisałaś,że od grudnia będzie inne rozliczenie i Aneta na razie ma karmę.Nie wiem jak to w tej chwili wygląda ale bez problemu można Anecie dołożyć pieniążki za karmę za listopad tylko muszę wiedzieć,czy Aneta jakoś będzie karmę rozliczać,ponieważ raczej Aneta będzie ją zamawiać.Ja z Anetą rozliczam się z góry za dany m-c.Może by można było także z góry rozliczać się z karmą ale to bardzo proszę uzgodnij z Anetką jak ona to widzi.

Na razie nie będziemy ruszać pieniążków z rzuty,one niech pozostaną na czarną godzinę.Fajnie,że tyle już jest.

Nie przelałam 39,00zł.Zaraz zrobię przelew.Bożenko,dzięki za przypomnienie bo mi to umkło. Przypominaj mi.

Zaraz umieszczę w poście rozliczeniowym wydatki Skarpety tj.200,00zł.

Bardzo,bardzo dziękuję,Zaraz podeślę konto.

Gusiaczku Kochana wielkie serdeczności przesyłam za zrobienie banerka.Dziękuję.Jak Bogusik wróci z pracy to zadzwonię do niej i się spytam o wstawienie bo nie umiem.

Anulko w Październiku ze Skarpety poszło 100+110zł.Jak mi powiedziałaś ,że to ja jestem odpowiedzialna za psa,dopiero zajrzałam do rozliczeń i nie spodobało mi się,że mówi się o płatnym dt a z 300 zł Anetka kupuje wszystko,co w obecnym stanie nie starcza nawet na zakupy lekko licząc,więc  zaoferowałam weta,leki,śr pielęgnacyjne,transport ze Skarpety.Teraz zmieniam na gorąco,mam nadzieję,że w grudniu poleci już z automatu.

6 listopada ze Skarpety na konto dogo poszło to 200 zł za środki pielęgnacyjne za październik i listopad.

Dzisiaj jeszcze porozmawiam z Anerką co Ona na moją propozycję ,jak to widzi.Malec je animondę + Brita,moje mają po 6 kg jedzą po 150g,wiem za dużo,ale chyba ciężka zima będzie ;)

2 godziny temu, Aldrumka napisał:

podziwiam Wasza walkę, poproszę o nr konta drobną kwotę wpłacę

Dziękuję serdecznie :)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Kupale ładne,odór znacznie wg opinii męża Anetki znośniejszy ;) pieluchy mokre,jak próbuje wyciskać to nie za bardzo mocz wychodzi.

Jutro Czester na smycz i obserwacja czy sam sika i ile .

Anulko Czester je https://sklep.karmimypsiaki.pl/catalog/product/view/id/998/s/brit-care-adult-small-jagniecina-z-ryzem-7-5-kg/?utm_source=criteo&utm_medium=retargeting&utm_campaign=criteo_lowerfunnel

plus Animonda,myślę,że jak dorzucisz to tych 300 jeszcze 100  zł na jedzenie to nie będzie nadużycie,bo nie wyobrażam sobie,że będzie liczyć chrupki :)

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Bgra napisał:

Kupale ładne,odór znacznie wg opinii męża Anetki znośniejszy ;) pieluchy mokre,jak próbuje wyciskać to nie za bardzo mocz wychodzi.

Jutro Czester na smycz i obserwacja czy sam sika i ile .

Anulko Czester je https://sklep.karmimypsiaki.pl/catalog/product/view/id/998/s/brit-care-adult-small-jagniecina-z-ryzem-7-5-kg/?utm_source=criteo&utm_medium=retargeting&utm_campaign=criteo_lowerfunnel

plus Animonda,myślę,że jak dorzucisz to tych 300 jeszcze 100  zł na jedzenie to nie będzie nadużycie,bo nie wyobrażam sobie,że będzie liczyć chrupki :)

Bożenko nadużycia absolutnie nie mam na myśli.Po prostu chcę dokładnie wiedzieć ile mam przelewać pieniążków co miesiąc.Tak jak pisałam reguluję z góry za dany miesiąc,przeważnie 01.danego miesiąca.To w takim razie od grudnia będzie szedł przelew 400,00zł do Anety.Będzie to dużym udogodnieniem w rozliczaniu karmy,bez rachunków itp.

Reasumując 400,00zł-opłata stała +wet( leki,wizyta)-jeżeli takie wynikną.

Jeżeli Ty będziesz ponosić jakiekolwiek koszta związane z Czesterkiem to będę robić przelew na Twoje konto.

Nie wiem jak będą rozliczane środki czystości bo to trzeba też jakoś ogarnąć.Pomyśl czy w tym + wet czy jakoś inaczej.

Jeżeli będą jakieś dodatkowe koszty bardzo proszę napisz,żebym zrobiła przelew do Anety na taką i taką kwotę za coś tam a ja natychmiast zrobię przelew.

W poście rozliczeniowym jest wyszczególnienie na czarno kwot i te pieniążki nie są wliczone w ogólną kwotę zasobów Czesterka jedynie dla informacji,ponieważ te pieniążki nie wpłynęły do mnie.

Wydaje mi się,że post rozliczeniowy jest przejrzysty wraz z datami wpływów i wydatków.Jeżeli nie to popraw mnie.Zaglądaj na ten post aby wiedzieć jakie są finanse Czesterka.

 

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Anula napisał:

Bożenko nadużycia absolutnie nie mam na myśli.Po prostu chcę dokładnie wiedzieć ile mam przelewać pieniążków co miesiąc.Tak jak pisałam reguluję z góry za dany miesiąc,przeważnie 01.danego miesiąca.To w takim razie od grudnia będzie szedł przelew 400,00zł do Anety.Będzie to dużym udogodnieniem w rozliczaniu karmy,bez rachunków itp.

Reasumując 400,00zł-opłata stała +wet( leki,wizyta)-jeżeli takie wynikną.

Jeżeli Ty będziesz ponosić jakiekolwiek koszta związane z Czesterkiem to będę robić przelew na Twoje konto.

Nie wiem jak będą rozliczane środki czystości bo to trzeba też jakoś ogarnąć.Pomyśl czy w tym + wet czy jakoś inaczej.

Jeżeli będą jakieś dodatkowe koszty bardzo proszę napisz,żebym zrobiła przelew do Anety na taką i taką kwotę za coś tam a ja natychmiast zrobię przelew.

W poście rozliczeniowym jest wyszczególnienie na czarno kwot i te pieniążki nie są wliczone w ogólną kwotę zasobów Czesterka jedynie dla informacji,ponieważ te pieniążki nie wpłynęły do mnie.

Wydaje mi się,że post rozliczeniowy jest przejrzysty wraz z datami wpływów i wydatków.Jeżeli nie to popraw mnie.Zaglądaj na ten post aby wiedzieć jakie są finanse Czesterka.

 

Aniu dzięki serdeczne :)

W poście rozliczeniowym też wszystko jasne :) w miarę jak śr,piel. zacznie brakować kasa Skarpety zareaguje,najlepiej potem kupować gdzie taniej w sieci.trochę czasu mam bo zaczynają spływać dary :)

Czesterek rano zrobił siku,stał i siusiał ;) do teraz ,czyli kilka godzin pielucha sucha i podpaska też,kupale ładne,Anetka nie może się nachwalić ;) Anioł nie kobieta :)

Wszystkim ANIOŁOM Czesterka serdeczne dziękuję za pomoc,za wszystko !

 

 

Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, Bgra napisał:

 

Czesterek rano zrobił siku,stał i siusiał ;) do teraz ,czyli kilka godzin pielucha sucha i podpaska też,kupale ładne,Anetka nie może się nachwalić ;) Anioł nie kobieta :)

 

Tak trzymać Czesterku :)

aneciku kofffffamy Cię beerhandenklappend.gif&key=b5678d84dd88f

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

59 minut temu, Gusiaczek napisał:

Cieszę się, że banerek przypadł do gustu, ale najbardziej radują sukcesy Czesterka :)

Wstawiam pomniejszony :

 

22195571_1913358918990558_1910865956178149870_n.jpg.4416380d77d4934602c0739efa13ac7d.jpg

Sam chyba wyczuł postępy ;) bo się bezceremonialnie wpakował Anetce do łóżka haha

banerki cudne ! dziękuję jeszcze raz :)

58 minut temu, ona03 napisał:

Tak trzymać Czesterku :)

aneciku kofffffamy Cię beerhandenklappend.gif&key=b5678d84dd88f

No co tu dodać ;) kochamy też męża Anetki :)

57 minut temu, Anula napisał:

Tak,radują i to bardzo.Bożenki wiadomość bardzo mnie ucieszyła,powiało optymizmem,oby tylko takie były wiadomości to trochę odetchniemy wszyscy.

Oby co najgorsze,najbardziej cuchnące już było za nami :)

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Tianku napisał:

good-job.png

 

Jak dobrze,że tyle osób wspiera naszego Czesterka :)

4 godziny temu, Bogusik napisał:

Jeszcze dopiero co,strach była zaglądać na wątek bo eksmisja Czesterka i to "natychmiastowa"  wisiała w powietrzu....:) Bardzo się cieszę,że sprawy sioo-koopkowe pomału się normują :)

Robota śmierdząca i to cały czas,na okrągło,ja bym go pewnie eksmitowała ;)

Ustaliłam z Anetką  (sama nawet o tym nie pisząc,przepraszam!) że Czester ostatecznie mógł zamieszkać w domku hotelowym,Anetka nigdy nas nie postawiła pod ścianą :) :) :) przedobry człowiek !

 

13 minut temu, Anula napisał:

Nadeszła wpłata od malti.Ślicznie dziękujemy.

Też pięknie dziękuję :)

Dopiero co rozmawiałam z Anetką ,kropi trochę ,poza tym wszystko ok :)

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, ona03 napisał:

Dzień dobry Czesterki, jak się spało :)

Dzień dobry :) maluch dalej sam ,nie do końca,ale na spacerku próżnia pęcherz,po czym kilka godzin nie kropi,kupale 5 x dziennie ale śliczne ;)

Mości się na kanapach,pakuje się do łóżka ;)

Dzisiaj Magda od Kraksy i Pikulca,którym od lat wyciska pęcherz przez tel udzieli Anecik  cennych wskazówek :)

 

 

Link to comment
Share on other sites

48 minut temu, Bgra napisał:

Dzień dobry :) maluch dalej sam ,nie do końca,ale na spacerku próżnia pęcherz,po czym kilka godzin nie kropi,kupale 5 x dziennie ale śliczne ;)

Mości się na kanapach,pakuje się do łóżka ;)

Dzisiaj Magda od Kraksy i Pikulca,którym od lat wyciska pęcherz przez tel udzieli Anecik  cennych wskazówek :)

 

 

Super wiadomości.Na początku pobytu u Anety,były koszmarne.Mam nadzieję,że ta passa minie bezpowrotnie.

No a Czesterek mości się na kanapach i pcha się do łóżka bo jak każdy pies potrzebuje ciepła i kochania,przytulania.

17 minut temu, kajtek napisał:

I oby tak dalej :-). Krew w moczu pojawiła się pewnie wskutek mikrourazu przy cewnikowaniu. 

Też tak myślałam ale przyczyny mogą być różne.Dlatego nie byłam zachwycona ciągłym cewnikowaniem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...