Jump to content
Dogomania

Czester nie żyje, zmarł niespodziewanie 13 grudnia 2020 roku, biegaj kochany po niebiańskich łąkach :(


Bgra

Recommended Posts

22 minuty temu, teresaa118 napisał:

zapisze i pomysle o pomocy

Witam :) każda pomoc na wagę złota :)

 

Pochwalę się przy okazji ;) pierwsza limitowana edycja ;) skarpetowy kubek z naszymi ostatnimi już w domkach plaskatymi :) Kasa z licytacji też dla Czesterka :)

23201604_1513681082050176_803651654_n.jpg

23201874_1513681038716847_151759015_n.jpg

23283144_1513681182050166_1823769207_n.jpg

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, jaguska napisał:

Bgra, może poproś Anetkę żeby poszła z Czesterkiem na spacer bez pieluchy i podpatrzyła jak siusia, bo on ładnie podnosi łapkę i widać czy sika, szczególnie pierwsze siku po wyjściu, bo wiadomo że później to już po każdym psiaku poprawia niewielkimi ilościami, ale ten pierwszy sik u mnie był normalny, strumien, siur, sik ;)

Jak ktoś będzie organizował bazarek dla Czesterka to ja bym się dołączyła z fotkami i wysyłka ode mnie, niewiele ale zawsze coś, bardzo proszę. 

jaguska Czesterek od wczoraj chodzi bez pampasa,nie kropi,sika,czasami podnosi nóżkę,czasami kuca jak dzieczynka,Anetka na oko zacznie oceniać ilość oddawanego moczu,będzie monitorować czas do ponownego kropienia.Wtedy pójdzie do swojego weta i poprosi o pomoc i naukę w wyciskaniu pęcherza.Oficjlanym wetem malucha jest mój wet.Tylko jakby trzeba było na już a nie miałabym transportu to Anetka idzie do swojego weta.

Link to comment
Share on other sites

34 minuty temu, togaa napisał:

Wszystko co potrzebne Czesterkowi; pieluchy (polecam Happy 5 w czteropaku), podkłady, chusteczki, wkładki itp. można kupic po cenach producenta w tym sklepie internet;

https://www.blizejciebie.pl/?gclid=Cj0KCQjwyvXPBRD-ARIsAIeQeoFdiPctc4qeALsUjKybmaTNosKbEIkaBIbF22sK4hfS-rZ0fF5ZwPwaAloWEALw_wcB

Dziękuję barrdzo,zaraz biegnę się przyglądać :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, togaa napisał:

Wszystko co potrzebne Czesterkowi; pieluchy (polecam Happy 5 w czteropaku), podkłady, chusteczki, wkładki itp. można kupic po cenach producenta w tym sklepie internet;

https://www.blizejciebie.pl/?gclid=Cj0KCQjwyvXPBRD-ARIsAIeQeoFdiPctc4qeALsUjKybmaTNosKbEIkaBIbF22sK4hfS-rZ0fF5ZwPwaAloWEALw_wcB

Baaaardzo przyjemne ceny :)))) wielkie dzięki :))))

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Bgra napisał:

jaguska Czesterek od wczoraj chodzi bez pampasa,nie kropi,sika,czasami podnosi nóżkę,czasami kuca jak dzieczynka,Anetka na oko zacznie oceniać ilość oddawanego moczu,będzie monitorować czas do ponownego kropienia.Wtedy pójdzie do swojego weta i poprosi o pomoc i naukę w wyciskaniu pęcherza.Oficjlanym wetem malucha jest mój wet.Tylko jakby trzeba było na już a nie miałabym transportu to Anetka idzie do swojego weta.

Może do mnie trafił z wyciśniętym pęcherzem?  

ale też sikał normalnie, może trzeba by zaobserwować, może nie "wysikuje" się do końca i część zalega aż się pęcherz zapełni? Dziwne to, ale powtórzę jeszcze raz, u mnie sikał. 

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, jaguska napisał:

Może do mnie trafił z wyciśniętym pęcherzem?  

Może tak być,teraz wiemy czemu się przyglądać :) To taki fajny psiak,wszystko pozwoli przy sobie zrobić także obcej osobie,widział mnie pierwszy raz.Słodki misio o brzydkim zapaszku ;) może jak te złogi uda mu się z jelit wymieść to i zacznie pachnieć,przynajmniej psem ;)

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, milagros19853201 napisał:

z deklaracja slabiej al;e zapisze sobie i chociaz hopkne 

Bądź na wątku z Czesterkiem i z nami.To też bardzo ważne jest.

1 godzinę temu, Tianku napisał:

dziekuje za zaproszenie choc juz i tak podczytuje...teraz troszke zaszalalam na bazarkach i mam w kolejce kilka psiakow ktorym obiecalam pomoc wiec limit wyczerpany ale pomysle i poprosze konto podesle kolezance na pewno grosik wplaci 

Dziękuję,zaraz podeślę.Każda złotówka jest w sytuacji Czesterka bardzo istotna i pomocna.

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, janka@ napisał:

Dziękuję za zaproszenie na wątek Przejże swoje deklaracje i stan finansów i wpłacę coś jednorazowo albo dam stałą.

Bardzo dziękuję.

1 godzinę temu, maarit napisał:

Zaglądam i ja...

 

15 minut temu, elficzkowa napisał:

Dziękuję za zaproszenie. Wątek pięknego Czesterka podczytuje od początku.

Zostańcie z nami i kibicujcie Czesterkowi.To taki wspaniały piesek jest a tak skrzywdzony przez los.

Link to comment
Share on other sites

38 minut temu, pitusia napisał:

Poproszę o nr konta. Wpłacę coś dla malucha. 

 Witam :) serdeczne dzięki !

 

23 minuty temu, Bogusik napisał:

Rozliczyłam bazarek ciuszkowy i Czesterkowi przypada w udziale 30% czyli 244,95zł :) Anulko potwierdź proszę na wątkach...

http://www.dogomania.com/forum/topic/340209-zakończony-rozliczam-ciuszki-od-m-do-xl-serdecznie-zapraszam-do-201017/#comment-17156862

Bogusik pokaźna kwota ! dziękować w imieniu Czesterka :)

22 minuty temu, HELENA5 napisał:

mogę jedynie podrzucić, hop

Witam :) dziękuję,że jesteś :) proszę kibicować maluchowi :)

 

Witam wszystkich ,pierwszy raz udało mi się cytować więcej odpowiedzi ;)  przyszłość Czesterka rysuje się jaśniej :) 

dziękuję wszystkim nowym osobom za to,że jesteście z nami :) 

na Zrzutę wpłacono 775 zł

Link to comment
Share on other sites

39 minut temu, Bogusik napisał:

Rozliczyłam bazarek ciuszkowy i Czesterkowi przypada w udziale 30% czyli 244,95zł :) Anulko potwierdź proszę na wątkach...

http://www.dogomania.com/forum/topic/340209-zakończony-rozliczam-ciuszki-od-m-do-xl-serdecznie-zapraszam-do-201017/#comment-17156862

Dziękuję i już potwierdzam.Zaokrągliłam kwotę do 245,00zł i wpisałam w post rozliczeniowy.

Link to comment
Share on other sites

Ostatnia wiadomość z domku Czestera,dalej nie kropelkuje ,natomiast Colon i Metoclopramid zaczęły wymiatać jelita,mały ma regularną biegunkę !

Biedna Anettka,nawet nie wiem czy się cieszyć,czy jednak nie wypada bo Anettce szykuje się bezsenna noc :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...