Jump to content
Dogomania

Czester nie żyje, zmarł niespodziewanie 13 grudnia 2020 roku, biegaj kochany po niebiańskich łąkach :(


Bgra

Recommended Posts

42 minuty temu, Bgra napisał:

Aż mi dech zaparło,niekwestionowana gwiazda dogo :) przepiękne zdjęcia :)

Kolejna gwiazda wśród siuśmajtków, bo pierwszą jest Loluś, nasz Cięciunio.

Fotogeniczny jest niesamowicie i mądry ,że nie ma ochoty ściagać pieluchy , ani pampasa.

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, Poker napisał:

Kolejna gwiazda wśród siuśmajtków, bo pierwszą jest Loluś, nasz Cięciunio.

Fotogeniczny jest niesamowicie i mądry ,że nie ma ochoty ściagać pieluchy , ani pampasa.

Znam Lolusia ,zresztą kto nie :) Loluś to najjaśniejsza gwiazda ,Czester kolejna :)

Mój Ali przez ostatni rok nosił pampersa,polubił od pierwszego razu,po wietrzeniu nie poszedł spać tylko przychodził i czekał na zapakowanie dupinki,to już półtora roku...

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, anecik napisał:

Chciałabym serdecznie podziękować Anuli i Bogusik za masę maskotek dla psiaków. Bardzo, bardzo dziękuję - jednocześnie Anulko proszę podaj kwotę przesyłki,

Przesyłka no przecież gratis,nie może być inaczej.

Ogromnie cieszę się,że udało się Czesterkowi pomóc dzięki sporej grupie osób.Nie wyobrażam sobie go w Miedarach.Czesterek teraz dopiero wie,że żyje i ma super warunki u Ciebie.Jest zadbany,kochany,ma swoje zabaweczki,które jak widać uwielbia.

Kurcze,chciałabym,marzy mi się aby taki własnie miał dom.

Super zdjęcia profesjonalne. Jest na czym oko zawiesić.A mi się to zdjęcie także podoba. Uchole,mordka do zacałowania.

P1140139.jpg.3ac655ce7254f3bfb05fc560bb7dd7da.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Bgra napisał:

było mnie wcześniej uprzedzić ;)

 

Anulko mam parę groszy na Skarpecie dla Czesterka ,na razie 110 ,słać już czy jak się ciut więcej nazbiera ?

Jeżeli uważasz,że trzeba słać to nie widzę przeszkód.Jest post rozliczeniowy i pieniążki nie przepadną.

Nie wiem jak wygląda z zrzutą? Czy te pieniądze gdzieś są lokowane,przesyłane,jak to wygląda?

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, Anula napisał:

Jeżeli uważasz,że trzeba słać to nie widzę przeszkód.Jest post rozliczeniowy i pieniążki nie przepadną.

Nie wiem jak wygląda z zrzutą? Czy te pieniądze gdzieś są lokowane,przesyłane,jak to wygląda?

Anulko w Skarpecie z fantów dla Czesterka mam 110 zł ,już piszę do skarbnika,żeby przelał :) na zrzutce jest 551zł i to w każdej chwili można przelać na konto,którym została zbiórka zweryfikowana,to Twoje 1 zł i nie ma możliwości przelania na inne konto.Koniec za 38 dni,zbieramy do 3 tysięcy ;) To zbiórka bez prowizji i ukrytych kosztów.

Martwi mnie bo utknęła w miejscu :(

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Bgra napisał:

Anulko w Skarpecie z fantów dla Czesterka mam 110 zł ,już piszę do skarbnika,żeby przelał :) na zrzutce jest 551zł i to w każdej chwili można przelać na konto,którym została zbiórka zweryfikowana,to Twoje 1 zł i nie ma możliwości przelania na inne konto.Koniec za 38 dni,zbieramy do 3 tysięcy ;) To zbiórka bez prowizji i ukrytych kosztów.

Martwi mnie bo utknęła w miejscu :(

A napisz mi jak trzeba zrobić aby zrzutę ruszyć.Czy to się jakoś podnosi do góry jak przy naszych bazarkach,a może udostępnia?

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Anula napisał:

A napisz mi jak trzeba zrobić aby zrzutę ruszyć.Czy to się jakoś podnosi do góry jak przy naszych bazarkach,a może udostępnia?

Masz u mnie link ,masz u siebie na Fb bo pozwoliłam sobie wrzucić ;) trzeba to udostępniać,im więcej ludzi zobaczy tym większa szansa na grosz.

Przelać to co w niej jest? tylko to się nie wyzeruje tam na str Zrzutki ,każda kolejna wpłata doda się do tego 551 zł

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Bgra napisał:

Masz u mnie link ,masz u siebie na Fb bo pozwoliłam sobie wrzucić ;) trzeba to udostępniać,im więcej ludzi zobaczy tym większa szansa na grosz.

Przelać to co w niej jest? tylko to się nie wyzeruje tam na str Zrzutki ,każda kolejna wpłata doda się do tego 551 zł

Okey to będę udostępniać.Na razie może nie przelewaj z rzuty.Ja już kończę bazarek,rozliczam,Bogusik też a więc będą pieniążki na pobyt Czesterka.Jeszcze RTG ale damy radę.Nie wiem też jak będą rozliczane pampersy ale to wypowie się anecik.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Anula napisał:

Okey to będę udostępniać.Na razie może nie przelewaj z rzuty.Ja już kończę bazarek,rozliczam,Bogusik też a więc będą pieniążki na pobyt Czesterka.Jeszcze RTG ale damy radę.Nie wiem też jak będą rozliczane pampersy ale to wypowie się anecik.

Ok,nie przelewamy,jak będzie potrzeba wołaj.

Link to comment
Share on other sites

kochane jestem fanką Czesterka z fb,  kibicujemy mu z całych sił,  pomagam z rozruchem zbiórki. Ogólnie zawsze zajmuje się od lat adopcjami i zastanawiam się czy jeżeli stan Czesterka na to pozwala abyśmy ogłosili go na fb że szuka domku stałego.  Wiadomo że jest to piesek wyjątkowy więc szukanie domku może potrwać.  Co myślicie o tym?  

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, Bgra napisał:

Może wyjdę trochę do  przodu,cóż spytam,kiedy można Czesterkowi zacząć szukać domku stałego ? może zdarzy się CUD.

 

20 godzin temu, asia300 napisał:

Czy dla Czesterka można już szukać Ds ? 

 

 

42 minuty temu, asia300 napisał:

kochane jestem fanką Czesterka z fb,  kibicujemy mu z całych sił,  pomagam z rozruchem zbiórki. Ogólnie zawsze zajmuje się od lat adopcjami i zastanawiam się czy jeżeli stan Czesterka na to pozwala abyśmy ogłosili go na fb że szuka domku stałego.  Wiadomo że jest to piesek wyjątkowy więc szukanie domku może potrwać.  Co myślicie o tym?  

Witamy serdecznie na dogomani i wątku Czesterka :)

Kochane,jak najbardziej trzeba chłopaka ogłaszać.Nic nie stoi na przeszkodzie a wykonanie RTG to tylko dla potwierdzenia postawionych diagnoz.Zdjęcia ma cudowne i poprzednie i teraźniejsze,więc jest naprawdę z czego wybrać.Przydał by się jakiś fajny tekst i jeżeli macie wenę do napisania,to było by super! :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

22 godziny temu, anecik napisał:

:D

ciii.......bo Lolkowaty usłyszy

Z Lolusia taki narcyz, że nic nie jest w stanie zmienić jego myślenia, On, On, On......  :)

 

 

21 godzin temu, Bgra napisał:

Znam Lolusia ,zresztą kto nie :) Loluś to najjaśniejsza gwiazda ,Czester kolejna :)

 

Tak mu mów :)

 

 

2 godziny temu, elficzkowa napisał:

A jeszcze jak wielbiciele Lolcia usłyszą ... to hmmm i ciii nie wystarczy :D

Ależ my kofffffamy wszystkie psiaczki, a te zapieluchowane szczególnie i życzę Czesterkowi najlepszego domku na świecie, a nawet dwóch ....... :)

Cudak z niego taki sam jak z Lolusia :)

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

No to zaczynamy szukać domku,jako kontakt podałam siebie.

Na zrzutce w tej chwili mamy 581 zł ,to niewiele,mam nadzieję ,że jeszcze uzbieramy.

Buziaki dla Czesterka.Anula,Anecik dziękuję serdecznie za opiekę nad syneczkiem i wszystkim Wam za wsparcie :) Dzięki Wam ten młodzian zyskał szansę na nowe życie :)

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, ola.mo napisał:

trzymam kciuki za Czesterka by szybko znalazł domek i udostępniam zrzutę by jak najwięcej pieniążków na diagnostykę uzbierac

 

Dziękuję ola.mo :) rozumiem,że w razie transportu możemy liczyć na Ciebie ? po kosztach ? jak zawsze jakbyś wodę lała ;)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Bgra napisał:

No to zaczynamy szukać domku,jako kontakt podałam siebie.

Na zrzutce w tej chwili mamy 581 zł ,to niewiele,mam nadzieję ,że jeszcze uzbieramy.

Buziaki dla Czesterka.Anula,Anecik dziękuję serdecznie za opiekę nad syneczkiem i wszystkim Wam za wsparcie :) Dzięki Wam ten młodzian zyskał szansę na nowe życie :)

Jeszcze by było dobrze podać kontakt do anecik także.Aneta opiekuje się maluchem,ma go na co dzień i może o wiele więcej o nim powiedzieć gdyby były zapytania niż my tu zebrani.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Anula napisał:

Jeszcze by było dobrze podać kontakt do anecik także.Aneta opiekuje się maluchem,ma go na co dzień i może o wiele więcej o nim powiedzieć gdyby były zapytania niż my tu zebrani.

Jako osoba odpowiedzialna za psa wezmę to na klatę,zrobię ewentualny przesiew,anecik ma swojej roboty po pachy,więc z przyjemnością ją odciążę :)

W razie potrzeby zdzwonię się z Anetką :)

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Bgra napisał:

Jesteśmy w trakcie robienia ogłoszeń  płatnych na miasta :Katowice,Gliwice,Kraków,Wrocław,Poznań,Warszawa.To koszt Skarpety.

Rozsyłamy także ogłoszenie na Fb

Fajnie Bożenko,może się coś z tego wykluje.Do Anety też zaglądają ludzie i spodoba się im Czesterek.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...