Jump to content
Dogomania

Ropne krostki


zabcia0

Recommended Posts

2 miesiące temu adoptowałam amstaffke. Poza wcześniejszym brakiem jakichkolwiek szczepień zauważyliśmy też u niej jakąś alergie pokarmową. Po karmie naszego drugiego psa miała biegunkę. Kilka razy ja zmieniliśmy aż w koncu dostała Acana heritage adult large po której już ma normalny stolec. I tak szczęśliwie od dwóch tygodni jednak zanim ja dostała na szyi po obu stronach zaczęły pojawiać się jakby strupki i place bez sierści. Lekarz zbadał skórę pod mikroskopem (strupki, sierść, starty naskórek) lecz nie znalazł żadnych bakterii. Już drugi tydzień bierze antybiotyk bo nie widać poprawy,za tydzień kontrola, jeśli się nie polepszy mamy spróbować z karma hipoalergiczna. I tu się pojawia ale. Podobno alergen utrzymuje się w organizmie jeszcze długo po jego odstawieniu. Czy jest możliwe że wraz z poprzednią karma został odstawiony, I mimo że nasza Faith przyjmuje już karmę która jej nie szkodzi to strupki jakiś czas będą się jeszcze pojawiać bo organizm potrzebuje czasu aby się zregenerować? Czy przestawić ja na karmę hipoalergiczna czy nie zmieniać po raz kolejny karmy skoro po tej brak problemów gastrycznych I dać organizmowi dojść do siebie? imageproxy.php?img=&key=fb990b1e378caf02

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...