Jump to content
Dogomania

Kluby


Carie

Recommended Posts

ELO!!!!

Carie moza to porownac do klubow kolarskich... co im to daje?? napewno jest latwiej znalesc sponsora dla klubu niz dla pojedynczego zawodnika...

z klubami zaprzegowymi wydaje mi sie ze to jest tak ze grupka znajomych razem trenuja razem jezdza na zawody to czemu maja byc anonimowi?? nazywaja siebie jako grupe i ja reprezentuja :wink:

albo jestes poczatkujacym milosnikiem tego sportu masz psa chcesz startowac itd... ale nie masz transportu nie masz doswiadczenia.. zglaszasz sie do takiego grona/klubu ktorzy z checia ci pomoga w zdobywaniu wiedzy ;)

Link to comment
Share on other sites

Albo tak jak to jest we Wroclawskim Amaroku,ze masz psa,ale nie masz mozliwosci zeby go trenowac z takich czy innych wzgledow,wiec go oddajesz do czyjegos zaprzegu. Zdaje sie,ze tam kazdy pies nalezy do kogos innego 8)

Ktoś bardzo mądrze pomyślał. :lol: W ten sposób jest mniej psów niszczących z nudów kanapy. :wink:

Link to comment
Share on other sites

ELO!!!

MAJA probowalismy kiedys z FP tak robic w poznaniu... tylko ze meczace bylo objerzdzanie calego poznania by zebrac psy i je wziasc na trening... ludzie sami powinni przyjezdzac a ja ich nie bede zmuszal.... pojawiali sie na jednym treningu i jush sie nie poajwili....

chociaz nie powiem mam takiego psa pozyczanego ktory byl nawet czasem 2 miechy u mnie tydzien przepustki do wlascicelki i z powrotem na miech do mnie :wink:

Link to comment
Share on other sites

Ja mam jak najlepsze zdanie o klubach, czyli zrzeszonych maszerach .

Pomijając sprawy formalne, lepszy dostęp do sponsorow czy pomocy ze strony miasta lub gminy, my po prostu bardzo się lubimy , lubimy nasze psy , lubimy razem spotykać się i trenować. Lubimy razem wyjeżdżać

( nie tylko na zawody). jedni drugich uczą , mobilizują i pomagają sobie.

W naszym środowisku jesteśmy rozpoznawani a ludziom dobrze kojarzy się haslo "psie zaprzęgi".

I to wszystko cieszy. :-)))

Link to comment
Share on other sites

MAJA probowalismy kiedys z FP tak robic w poznaniu... tylko ze meczace bylo objerzdzanie calego poznania by zebrac psy i je wziasc na trening... ludzie sami powinni przyjezdzac a ja ich nie bede zmuszal.... pojawiali sie na jednym treningu i jush sie nie poajwili....

Z naszych wieloletnich (8 lat) doswiadczen w Amaroku wypracowalismy naturalna selekcje. Kto chce zeby jego pies trenowal, musi wykazac troche zaangazowania. Przywozi na trening psa, czasami jezdzi z nami na zawody, zgrupowania psio-ludzkie itd. Nic na sile. Jesli ktos naprawde tego chce jego pies trenuje z nami, jesli nie to szybko traci zainteresowanie.

Link to comment
Share on other sites

JA NALEŻE DO WROCŁAWSKIEJ A RACZEJ PODWROCŁAWSKIEJ ,,SFORY,, TO ŚWIETNA GRUPA LUDZI KTÓRYCH ŁĄCZĄ NIE TYLKO WSPÓLNE TRNINGI , WYJAZDY NA ZAWODY ALE I MIŁE KOLEŻEŃSKI SPOTKANIA , .... NA TRENINGACH NIE WSZYSCY SAMI TRENUJĄ SWOJE PSY , CZĘŚĆ ZWYCZAJNIE ZAWOZI PSY NA TRENING DLA INNYCH MASZERÓW - JA NP. TAK ROBIE SAMA JEŻDZE Z PSAMI REKREACYJNIE DLA PRZYJEMNOŚCI A NA ZAWODY ODDAJE SWOJE POCIECHY .UWIELBIAM TYCH LUDZI - ŚWIETNA PACZKA NAM SIĘ ZEBRAŁA I CO NAJWAŻNIEJSZE BARDZO OTWARTA NA NOWE OSOBY A TO UWAŻAM ,ŻE JEST BARDZO WAŻNE BO NIE WSZĘDZIE TAK JEST SAMA TEGO DOŚWIADCZYŁAM :lol:

Link to comment
Share on other sites

ELO!!!

MAJA probowalismy kiedys z FP tak robic w poznaniu... tylko ze meczace bylo objerzdzanie calego poznania by zebrac psy i je wziasc na trening... ludzie sami powinni przyjezdzac a ja ich nie bede zmuszal.... pojawiali sie na jednym treningu i jush sie nie poajwili....

Bo to cały czas ten sam problem. Ludzie często decydują się na psa, nie zdając sobie sprawy z jego "obsługi". :cry:

Może należałoby założyć w ramach klubu firmę transportową? I kasować za przywóz psów na treningi grubą kasę.:wink: Skoro kogoś stać na częste kupno nowej kanapy, to i na transport tym bardziej. :evilbat: :wink: Mielibyście szmal na coroczny wyjazd na Alaskę. :wink:

chociaz nie powiem mam takiego psa pozyczanego ktory byl nawet czasem 2 miechy u mnie tydzien przepustki do wlascicelki i z powrotem na miech do mnie :wink:

To tak, jakbyś go adoptował. :wink:

Link to comment
Share on other sites

witajcie.

piszecie o klubach, a moze tak jakies linki do stron waszych klubow badz do klubow ktore znacie ? chetnie poczytal bym o takowych.. moze nawet znalazl cos w poblizu ( zasieg swietokrzyskiego ).. kto wie..

poszukam jsezcze w linkach.. wiec moze pytanie bedzie zbedne i tam znajde czego szukam... tak czy siak, z gory dziekuje..

Link to comment
Share on other sites

ELO!!!

chociaz nie powiem mam takiego psa pozyczanego ktory byl nawet czasem 2 miechy u mnie tydzien przepustki do wlascicelki i z powrotem na miech do mnie :wink:

To tak, jakbyś go adoptował. :wink:

my sobie to nazwalismy lisingiem :wink:

no coz w poznaniu powstal nowy klub no i chcemy zachecic poznaniakow na treniongi ;)

Link to comment
Share on other sites

witajcie.

piszecie o klubach, a moze tak jakies linki do stron waszych klubow badz do klubow ktore znacie ? chetnie poczytal bym o takowych.. moze nawet znalazl cos w poblizu ( zasieg swietokrzyskiego ).. kto wie..

poszukam jsezcze w linkach.. wiec moze pytanie bedzie zbedne i tam znajde czego szukam... tak czy siak, z gory dziekuje..

W Linkowni masz ich od groma :)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...