Jump to content
Dogomania

Jestem Dejzi. Byłam niekochana ale znalazłam takich, którzy mnie pokochali i już nie szukam domu.


Anecik

Recommended Posts

Co tu pisać. Wzięta skądś, urosła za duża, trzeba się pozbyć. Miała być oddana do schroniska (w najlepszym wypadku) więc wzięłam ją do siebie bo takiej maliźnie mogłoby być wyjątkowo trudno w budzie i kojcu.

Niedawno skończyła roczek, bardzo się boi, jest wychudzona, była bita. Z zachowaniem czystości jest różnie, na smyczy chodzi. Jest u nas ponad tydzień i pyszczek już uśmiechnięty. Apetyt ma wilczy, jest trochę szczekliwa - ale tylko jak coś się dzieje WAŻNEGO :D. Waży ok. 3 kg, lubi się przytulać i spać na kolanach (ewentualnie nad głową).

Mam nadzieję że znalezienie dobrego domu nie będzie problemem ale jak zawsze proszę o pomoc i wsparcie bo jak zwykle szczepienia, sterylka :(

Link to comment
Share on other sites

.   - 78 - szczepienia + odrobaczenie

    - 48 - 1/2 worka karmy Brit Care Adult Small Breed

    - 18 - olx

  - 296 - sterylizacja

---------------------------------------------------------------------------------------

  - 440 - stan na 07.10.2017

 + 335 - bazarek Gusiaczka

--------------------------------------------------------------------------------------

  - 105 - stan na 24.10.2017

 + 105 - bazarek Poker  16.11.2017

-------------------------------------------------------------------------------------

     0 zł

 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Jo37 napisał:

Ale fajny mikropiesek.

 

1 godzinę temu, Alaskan malamutte napisał:

Jestem i ja u sunieczki. 

 

1 minutę temu, elficzkowa napisał:

anecik, szepnij Dejzi do uszka, że cioteczki z dogo już ją kochają i znajdą jej najcudowniejszy, kochający domek. 

 

Witam serdeczne kolejnych gości :)

 

Tyćka wnerwiona - ma Młodą na oku i chce ją zjeść na śmierć

. P1130872.jpg.8291377fde39b7fca7df70b5a0cdd7c8.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

38 minut temu, Radek napisał:

Fajna malizna:)

Witaj Radku. Zaglądaj częściej :)

 

5 minut temu, mar.gajko napisał:

Boska kieszonkówka :) też się dorzucę do sterylki po 10-tym. Strasznie śmieszne są takie malutkie psy :) Hmm, 3 kg. Śmieszne :)

Witaj Mariola :) Dzięki za oferowaną pomoc.

Śmieszne to jest jak masz "trzypsy" na rękach tzn Rambo, Tyćkę i Dejzi i do kupy ważą 10 kg. Śmiesznie :D

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, anecik napisał:

Witaj Mariola :) Dzięki za oferowaną pomoc.

Śmieszne to jest jak masz "trzypsy" na rękach tzn Rambo, Tyćkę i Dejzi i do kupy ważą 10 kg. Śmiesznie :D

:) ja to uważam, że mój Franiu "malutki jest piesunio", a wazymy 14,6 ostatnio. A tu 3 kg :) a w  trzypaku 10 :)

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Gusiaczek napisał:

Witam się u Dejzi :) cieszę się, że już jest u Was.

Witaj Gusiaczku. Mała odżyła że hoho... Zaczepia Tycinkę do zabawy ale Tycia to twarda laska - nie chce się z nią bawić :) Dzisiaj idziemy na szczepienia, potem szybko sterylka. Zapłaciłam już Gabi za ogłoszenia i będziemy szukać domu bo tłok mi się zrobił na salonach :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, anecik napisał:

Witaj Gusiaczku. Mała odżyła że hoho... Zaczepia Tycinkę do zabawy ale Tycia to twarda laska - nie chce się z nią bawić :) Dzisiaj idziemy na szczepienia, potem szybko sterylka. Zapłaciłam już Gabi za ogłoszenia i będziemy szukać domu bo tłok mi się zrobił na salonach :)

Przyznam, że już się gubię w Mimronkowie, po prostu nie nadążam za Wami:)
Anetko sobota/niedziela ruszy O!Volumen Radek - główny darczyńca bazarku, wskazał Dejzi na beneficjentkę, mamy nadzieję, że i tym razem uda się wspomóc kolejne Ogonki w potrzebie

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Gusiaczek napisał:

Przyznam, że już się gubię w Mimronkowie, po prostu nie nadążam za Wami:)
Anetko sobota/niedziela ruszy O!Volumen Radek - główny darczyńca bazarku, wskazał Dejzi na beneficjentkę, mamy nadzieję, że i tym razem uda się wspomóc kolejne Ogonki w potrzebie

Był (jest?) plan założenia wspólnego wątku moim tymczasom - ale co z rozliczeniami? I czasu też mało. Pewnie byłoby prościej pisać na jednym wątku wszystko o wszystkich a nie skakać i odszukiwać na kolejnych stronach wątki.

 

Serdecznie dziękuję za planowany bazarek:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...