Jump to content
Dogomania

boss12

Recommended Posts

Witam, wczoraj auto potrąciło mojego jamnika - wstępne badania rtg wykazały wieloodłamowe złamanie miednicy, kręgosłup cały, uraz narządów wewn ale brak perforacji,  niestety nie działa unerwienie tylnej części ciała psa (brak czucia - łapki, odbyt, ogon). Pies teraz leży w klinice Sfora na Wawrze - nie jest zła ale nie wydaje mi się najlepsza, lekarz dowodzi że operacja nie jest wskazana i na pewno uszkodzone są nerwy (to sam widzę).  Dzisiaj jadę w nocy na rezonans ale wynik będzie za tydzień. 

Poszukuję najlepszej kliniki wet. dla niego za wszelka cenę z wieloma specjalnościami aby zrobili wszystko co się da  (jestem osoba samotną i  to wszystko co mam)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Współczuję bardzo!  nie jestem z warszawy ale podam ci numer telefonu do Isadory / Fundacja S.O.S dla jamników/ leczyła już najtrudniejsze przypadki i na pewno wie gdzie mogą zapewnić najlepszą opiekę ,musisz dzwonić do skutku, często Isadora jest w terenie, na interwencji , dzwoń 507735732 Powodzenia

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Witam wszystkich Państwa i dziękuję za odzew i pomoc.

Psa umieściłem w Auxilium w Milanówku. Czucie zaczęło wracać jakimś cudem - byłem z tego ogromnie ucieszony licząc ze w tym tygodniu go odbiorę do domu. Niestety w czasie weekendu kondycja znacznie się pogorszyła - wywiązał się masywny stan zapalny otrzewnej oraz narządów brzucha, w poniedziałek było już bardzo źle i w końcu we wtorek rano mój Boss odszedł...Żałuję mimo wszystko ze go nie odwiedziłem w weekend ale lekarze odradzali ponieważ bardzo przezywał jak go tam zostawiałem i nie chciałem go dodatkowo w ten sposób stresować. Nie mam już mojego jamniczka....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...