Jump to content
Dogomania

INKA W SWOIM DOMKU!!Malutka Inka ze schroniska wygrała życie!!


Alaskan malamutte

Recommended Posts

7 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Ineczka wyruszyła dzisiaj rano, o 8. Domek tymczasowy podwiózł do Lublina, bo akurat jechał. Państwo dojechali z Warszawy i równie szybko wrócili. Wszystko sie cudownie poukładało :-)))

To dobrze rokuje na przyszłość. Mam nadzieję, ze wspólne życie w nowej rodzinie, też będzie się dobrze układać i wszyscy będą szczęśliwi !

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam przed chwilką z domkiem Ineczki. Sunia troszkę zestresowana, ale indykiem gotowanym  z marchewką nie pogardziła! Na razie boi się pana, ale podobnie było w domku tymczasowym. Natomiast synów Pani zaakceptowała od razu. Były już pierwsze próby zabawy piłeczką, ale takie trochę nieśmiałe. 

Mam obiecane zdjęcia, jak tylko dostanę, to wstawię na wątku.  

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dostałam takie wieści z Ineczkowego domku: 

"Tak śpimy jest już lepiej . Je i to sporo najlepszy wprawdzie indyczek z marchewką ale suche też jest ok. Potrzeby fizjologiczne zgłasza i też się skończył problem. Ze mną się bawi i wchodzi na kolanka. Mąż jeszcze trochę straszy ale zaczęła i od niego domagać się pieszczot. Boi się gwałtownych ruchów. Oczywiście dzisiaj nie bardzo pracowaliśmy bo zmienialiśmy się przy maluchu. Jutro jednak będzie musiała zostać sama. Mam nadzieje że nie rozniesie domu. Jest cudowna daje dużo szczęścia i radości. Pozdrawiam AP"

 

Ineczka.jpg

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Alaskan malamutte napisał:

Dostałam takie wieści z Ineczkowego domku: 

"Tak śpimy jest już lepiej . Je i to sporo najlepszy wprawdzie indyczek z marchewką ale suche też jest ok. Potrzeby fizjologiczne zgłasza i też się skończył problem. Ze mną się bawi i wchodzi na kolanka. Mąż jeszcze trochę straszy ale zaczęła i od niego domagać się pieszczot. Boi się gwałtownych ruchów. Oczywiście dzisiaj nie bardzo pracowaliśmy bo zmienialiśmy się przy maluchu. Jutro jednak będzie musiała zostać sama. Mam nadzieje że nie rozniesie domu. Jest cudowna daje dużo szczęścia i radości. Pozdrawiam AP"

A to dopiero początek wspólnego zycia ! Ta mała istotka ma w sobie ogromne pokłady szczęścia i radości !

Link to comment
Share on other sites

Alaskan, mam nadzieje, że to rozpieszczanie to tak bardziej żartobliwe niż dosłowne:-). Bo przecież nie ma lepszego sposobu na pozbawienie psa poczucia bezpieczeństwa i wypracowanie trudności w komunikacji z człowiekiem niż bezgraniczne rozpieszczanie... Wtedy pozostaje tylko nadzieja, że nasz domowy tyran - dziecko lub pies - będzie tyranem łaskawym dla rodziców bądź opiekunów.  

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.10.2017 o 18:51, Sowa napisał:

Alaskan, mam nadzieje, że to rozpieszczanie to tak bardziej żartobliwe niż dosłowne:-). Bo przecież nie ma lepszego sposobu na pozbawienie psa poczucia bezpieczeństwa i wypracowanie trudności w komunikacji z człowiekiem niż bezgraniczne rozpieszczanie... Wtedy pozostaje tylko nadzieja, że nasz domowy tyran - dziecko lub pies - będzie tyranem łaskawym dla rodziców bądź opiekunów.  

Sowa, przekazane.

 

Link to comment
Share on other sites

Dostałam dzisiaj info z domu Ineczki. Czip zarejestrowany w bazie. Przy okazji wizyty u weta sunia została dokładnie obejrzana i wet stwierdził, ze nie ma nawet roku!!! Stąd jej takie szczeniackie zachowania!!. Ineczka ma super apetyt, boczki się zaokrąglają, strachy minęły. Kocha cała rodzinkę i z wzajemnością!!  

Mam obiecane zdjęcia!!

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...