Jump to content
Dogomania

INKA W SWOIM DOMKU!!Malutka Inka ze schroniska wygrała życie!!


Alaskan malamutte

Recommended Posts

08.10.2017r. Inka pojechała do swojego własnego domku do Warszawy!!  Bądź już na zawsze szczęśliwa malutka cudna sunieczko!!!

Ineczka.jpg

                                                              IMG_1213.jpg

 

Suczkę w schronisku wypatrzył TZ Toli. i kiedy jechałyśmy wczoraj z Tolą, aby zrobić zdjęcia psiakom, prosił, aby ją też sfotografować....Tylko my nie mogłyśmy jej znaleźć w żadnym boksie....

Ale suczka tam była......

P1290143.JPG

P1290144.JPG

Podeszłam, zawołałam i wzięłam ja na ręce. Przytuliła się, jakby prosiła, aby ją stamtąd zabrać...Wiedziałyśmy, że NA PEWNO ją zabierzemy....zwłaszcza, że pod palcami wyczułam wpite kleszcze.....Zaczęłyśmy z Tolą intensywnie myśleć, szukać. 

Zadzwoniłam do Pani Moniki, u której były dzieci Lali, czy pomoże, czy weźmie malutką na BDT. Usłyszałam TAK!!! 

Dzisiaj zabrałam malutką, jest już bezpieczna!!!! Domek tymczasowy dał malutkiej na imię INKA.

Pani Moniko, Dorotko, pięknie dziękuję!!!! k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,61_QX_orig.  

 

 

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Formy pomocy dla Ineczki:

1.Opieka weterynaryjna: badanie, odrobaczenie, odpchlenie - Fundacja ZEA  serduchooo7.gif

2.Karma - Fundacja ZEA serduchooo7.gif

3. Tianku - 15 zł serduchooo7.gif

4. helli - 50 zł serduchooo7.gif

5 Anula - 30 zł serduchooo7.gif

                                                      

Razem:  95,00 zł 

          - 17,81 zł ( wyróznienie OLX)

                                                                   

Stan konta ; 77,19 zł  - przekazano na konto suczek z tego wątku: 

 

    Stan konta : 0 zł        

Bazarek:

1. Alaskan malamutte 

Link to comment
Share on other sites

Suczka waży ok 5 kg. Ma lekką niedowagę. ale nie to jest problemem. Wyjęliśmy z suni ok 40 kleszczy!!!!!! Pchły skakały po niej radośnie, wielkie, napite!!! Koszmar!!! Suczka została zbadana, zważona, dostała preparat na kleszcze i pchły. Dzisiaj będzie kąpana, bo drapie się okrutnie. Jutro odrobaczanie.

Rana po sterylce zaogniona.....Musi być w fartuszku....

W domu wyjęliśmy jej jeszcze z 5 kleszczy, już martwych.....A pchły trzeba było zmiatać z podłogi.....

Malutka zachowuje czystość  w domu, chodzi na smyczy. Wie co to kanapa i kolanka. Bardzo przyjazna, pozwala sobie robić wszystko, nie protestuje. Na spacerkach merda ogonkiem do ludzi, innych psiaków. Na razie nie szczeka. 

A taka jestem śliczna!! 

IMG_20170925_173751_resized_20170925_064808200.jpg

IMG_20170925_175511_resized_20170925_064857996.jpg

IMG_20170925_173800_resized_20170925_064834703.jpg

IMG_20170925_175505_resized_20170925_064847083.jpg

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Ja tez bardzo dziękuję p. Monice i P. Dorotce za wielkie serce!

Dzięki ofiarowanemu BDT  Inka zaczęła lepszą część swojego życia.

Malutka uciekła z boksu, ale gdzie takie porzucone maleństwo miało iść;  i tak krążyła bidusia obok ogrodzenia - głodna, zapchlona, zjadana przez kleszcze :(

 Dla nas był to znak, ze nie może już wrócić do boksu!

Mój TZ przeszczęśliwy;)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Inka jest młodziutka, nie ma nawet dwu lat. Ząbki bielusieńkie. Odchuchamy, wykurujemy i szukamy domku!!!

Teraz proszę wszystkich o trzymanie kciuków, aby z tych kleszczy babeszjozy nie było!!!

Pani wet była w szoku,a jak wyjmowała kleszcze, po 20 przestała liczyć... Bardzo prosiła obserwować, jeśli tylko coś, to natychmiast do gabinetu!!! Domek jutro profilaktycznie wybiera się do pani wet, niech ją zbada jeszcze raz. 

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Havanka napisał:

Przyszłam do cudnej Ineczki. Miała malutka ogromnego farta w tym swoim nieszczęściu ! Przepraszam, ale finansowo nie dam rady wesprzeć. Może pomogę w ogłoszeniach Ineczki, kiedy przyjdzie pora...

Witaj Havanko! Pomoc w ogłoszeniach, bezcenna!! Jak już sunia będzie gotowa, to poproszę!

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Dostałam przed chwilką info z domku tymczasowego, że Ineczka grzecznie przespała całą noc, oczywiście w łóżeczku!!  Spała mocno, aż chrapała!!! divers2346.gif

Pewnie to pierwsza noc, od dłuższego czasu, gdy czuła się bezpieczna więc spokojnie i mocno zasnęła :) Śpij spokojnie panienko, już nic złego ci nie grozi. Teraz będzie już tylko lepiej. Kochane Dziewczyny się o to postarają   59ca68f8e6507_serce9bijce.gif.f5e4362d3ac8ed3ee65342314f56a27c.gif

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...