Jump to content
Dogomania

INKA W SWOIM DOMKU!!Malutka Inka ze schroniska wygrała życie!!


Alaskan malamutte

Recommended Posts

14 minut temu, Sowa napisał:

Żeby tak trafiła do kogoś baaardzo aktywnego....

Na razie Ineczka jest dosyć spokojna, nie wykazuje nadmiaru energii. Tylko w zabawie, jak gania za piłeczką, to wtedy włącza motorek. Na spacerkach dosyć energicznie chodzi, ale równie szybko chce wracać do domu. Najlepiej czuje się na kolankach, albo kładzie się na kanapie, obok i wtula w człowieka. Bawi się pluszakami, ale najbardziej lubi piłeczką. 

Mam takie domki:

1. Pani pracuje 8 godzin

2. Pani w domu (dosyć młoda)

3. Pani z trójką dzieci:18 lat, 12 lat i 6 lat 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Alaskan malamutte napisał:

Havanko, nie ma innej opcji!! Ineczka będzie miała super domek!! Jeszcze raz pięknie dziękuję za ogłoszenie!!divers2291.gif

Wiem, że domek prześwietlisz od podszewki. A jego znalezienie nie było trudne, bo tak jak napisała Jo37, ładnemu zawsze łatwiej. A ja jeszcze dodam, że i "małemu".

Tak sobie teraz pomyślałam; mamy jeszcze do "wydania" trzy malutkie sunie - od Jo37, Elik i Twoją Lalę - pekineczkę. Może domkom, które "nie załapią" sie na Inkę a będą godne uwagi, proponować te kruszynki?

1 godzinę temu, Jo37 napisał:

Ładnemu zawsze łatwiej. Szkoda, że o inne psiaki nie ma telefonów.

Tak, to prawda, sunia ładna, młodziutka i malutka. To były jej główne atuty. Tyle psiaków czeka na domy, bezskutecznie...

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Havanka napisał:

Tak sobie teraz pomyślałam; mamy jeszcze do "wydania" trzy malutkie sunie - od Jo37, Elik i Twoją Lalę - pekineczkę. Może domkom, które "nie załapią" sie na Inkę a będą godne uwagi, proponować te kruszynki?

Jo37 będzie robiła wizyty. jeżeli nie Ineczka, to rzeczywiście może inne sunie....

Link to comment
Share on other sites

22 minuty temu, Dusia-Duszka napisał:

Zaglądam jak co dnia, a tu nic nie piszą. Jak to tak? Dzień bez relacji, to dzień stracony :)))

Przed chwilką wróciłam z pracy...Już się poprawiam k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,004_QH_orig

Mam mnóstwo zapytań o Ineczkę...Ech.....Dusiu-Duszko...Tobie bym oddała choćby zaraz....k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,002_Rk_orig

A tymczasem troszkę plenerowej Ineczki!

DSC04681.JPG

DSC04680.JPG

DSC04671.JPG

DSC04682.JPG

DSC04677.JPG

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Wczoraj Ineczka miała wycieczkę samochodem. W samochodzie była bardzo grzeczna nie wierciła i nie kręciła się w samochodzie, tylko troszkę się bała.Siedziała grzecznie obok Dorotki. Więc będzie idealnym kompanem do podróży jak się nauczy.Już się oswaja do mężczyzn nawet wyszła z panem na spacer.
A kto się oprze tym oczętom??? No kto????

DSC04665.JPG

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...