Jump to content
Dogomania

nieaktualny wątek. pozostała impreza dla internetówych hejterów


sylwija

Recommended Posts

Bębenek--- ale REWELACJA z tym chomiczym domkiem:) dopiero dziś obejrzałam, tez kocham gryzonie, kiedyś miałam z Viva gryzonie adoptowane myszki, dwie mastomyszy, dwa chomiczki dżungarskie- Perełke i Śnieżke, a potem jeszcze dwie myszoskoczki. (wcześniej miałam kilka chomików syryjskich z likwidowanego laboratorium na UJ) .

Moje myszki miały "luźny" dom, tzn. cały blat szafki przerobiony na domek;) a inne latały po całym korytarzu jak było można. Super to są zwierzatka, aż mi się łezka zakręciła na wspomnienia

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Mnie też domek chomika się spodobał :) Właśnie takie warunki powinien mieć chomik, a nie jakieś fikuśne klateczki... sama żałuję, że nie mogę teraz gryzoni, bo też je uwielbiam.

Ale Bębenek masz rację - czasem mocno nieadopcyjne zwierzęta nagle zostają wypatrzone. Bo ktoś szuka konkretnie takiego psa... albo  przypomina im jakiegoś... przykładu daleko szukać nie muszę - od kwietnia na kojcach miejskich mieliśmy ślepego, małego kundelka. Od kwietnia! Miał porobione zdjęcia, ale w sumie nic nikt z tym nie robił. Ogłoszenia zrobiłam mu... tydzień temu, bo wtedy dowiedziałam się, że ślepaczek nadal jest i nikt nie interesuje się nim (mnie nie ma na miejscu, ogłaszam jak się dowiem o zwierzaku). I co? I po 3 dniach miałam kilku chętnych, a wczoraj pojechał do swojego domu. Ślepy, zwykły kundel, obijający się o wszystko. Nic przy nim nie było zrobione, całe leczenie i diagnostyka w rękach właściciela. Nic nie było wiadomo o nim, poza tym co dało się zaobserwować na kojcach. A jednak znalazł dom z najwyższej półki, państwo przyjechali prosto znad morza po niego (w jedną stronę 800km). Dlatego czasem warto ogłaszać, można nieźle się zdziwić ;).

W wolnej chwili ogłoszę tego kocurka, którego pokazała Marysia. Niech by poszedł do siebie.
Dziękuję za wyróżnienie Valerie :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Zajrzałam na fb, nic nie ma na temat Niki. Teraz haszczaki na topie, bo zbiórka 4300 zaplanowana, jest 700. Sylwia była na Dogo parę godzin temu, gdyby wizyta była i wypadła dobrze, to chyba by napisała. Chyba.

Wkleję:

Takie niby północniaki, a jak kochają to nasze słoneczko Ale! Gdyby nie trafiły do RUNY, pewnie wciąż siedziałyby w piwnicy. Same. Chore. Bez szans na odpowiednią opiekę. Teraz nie wystarczą już tylko szczepienia i dobra karma. Potrzebne są leki i badania. Pomóżcie im, zasłużyły na lepsze życie.
https://pomagam.pl/odmienicichlos

Brak automatycznego tekstu alternatywnego.

Link to comment
Share on other sites

25 minut temu, rozi napisał:

Zajrzałam na fb, nic nie ma na temat Niki. Teraz haszczaki na topie, bo zbiórka 4300 zaplanowana, jest 700. Sylwia była na Dogo parę godzin temu, gdyby wizyta była i wypadła dobrze, to chyba by napisała. Chyba.

Rozliczaj swój czas, nie czas Sylwii. To czy była na fb, czy nie, to jej sprawa. Sylwia pisała wielokrotnie, że posty na fb można planować wcześniej, oraz że nie pisze ich wyłącznie sama. Na fb można "być" tylko dlatego, że się ma włączone dane komórkowe w telefonie i złapie się sieć. Także rozliczanie czasy Sylwii na fb i gęstości jej postów jest słabe. Podobnie jak pisanie, że "haszczaki na topie, bo zbiórka za tyle i tyle pln"....

Smutne są takie oceny.

  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

32 minuty temu, bric-a-brac napisał:

Smutne są takie oceny.

Nie widzę nic zdrożnego w tym, co napisała rozi. Sylwija sama prosiła ją o to, aby wstawiała posty z FB tutaj, bo ona (sylwija) nie ma czasu. Naprawdę, uważam, że niektórzy tutaj są przewrażliwieni, a szkoda.

 

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Taki post się ukazał, zastanawiałam się czy wkleić, ale są w nim informacje o stanie finansów, nie chcę wyrywać z kontekstu:

 

w marcu 2018 miał miejsce kontrowersyjny dość bazarek
ja nie oceniam, nie osądzam, wymiany zdań itd itp
ja martwię się o byt moich podopiecznych.. Są dary, które maja pomóc żyć godnie moim podopiecznym /bagatela ok. 60 istot żywych/
ale
Joanna Witkowska
krótka kurtka futrz. 616

@Jarosław Korylia
długi płaszcza skórz. 637

żadna z tych kwot do tej pory nie wpłynęła na konto moich podopiecznych
mamy już gaz odcięty, walczymy o przetrwanie, jest źle, mało osób wpłaca - bo i po co - zwierzaki zaopiekowane, szczęśliwe?
nikt nie patrzy, ile to kosztuje.. kasy, pracy, zaangażowania
bazarek był, kontrowersje rozumiem, duża ekscytacja, wszyscy się pobawili. - ale to zwierzaki dostały po doopie. Zwierzaki, które są pod moją opiekę i czarno widzą przyszłość

Link to comment
Share on other sites

34 minuty temu, rozi napisał:

Taki post się ukazał, zastanawiałam się czy wkleić, ale są w nim informacje o stanie finansów, nie chcę wyrywać z kontekstu:

 

w marcu 2018 miał miejsce kontrowersyjny dość bazarek
ja nie oceniam, nie osądzam, wymiany zdań itd itp
ja martwię się o byt moich podopiecznych.. Są dary, które maja pomóc żyć godnie moim podopiecznym /bagatela ok. 60 istot żywych/
ale
Joanna Witkowska
krótka kurtka futrz. 616

@Jarosław Korylia
długi płaszcza skórz. 637

żadna z tych kwot do tej pory nie wpłynęła na konto moich podopiecznych
mamy już gaz odcięty, walczymy o przetrwanie, jest źle, mało osób wpłaca - bo i po co - zwierzaki zaopiekowane, szczęśliwe?
nikt nie patrzy, ile to kosztuje.. kasy, pracy, zaangażowania
bazarek był, kontrowersje rozumiem, duża ekscytacja, wszyscy się pobawili. - ale to zwierzaki dostały po doopie. Zwierzaki, które są pod moją opiekę i czarno widzą przyszłość

to jest aktualna wiadomość? Przecież Livka ostatnio płaciła za gaz i prąd i to dosyć wysokie kwoty. Ja pytałam na priv Sylwię, czy wie ile ma obecnie zadłużenia za prąd, gaz i chwilówki, ale mi nie odpowiedziała na to pytanie.

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, jankamałpa napisał:

to jest aktualna wiadomość? Przecież Livka ostatnio płaciła za gaz i prąd i to dosyć wysokie kwoty. Ja pytałam na priv Sylwię, czy wie ile ma obecnie zadłużenia za prąd, gaz i chwilówki, ale mi nie odpowiedziała na to pytanie.

Post z wczoraj 23:35

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Livka napisał:

Sylwio, które z tych zwierzątek są jeszcze do adopcji wirtualnej ?

Zaopiekuję się którymś chętnie ;)

Te z cytowanego, mojego posta, są (chyba) i do zwykłej adopcji.

Album "zwierzęta runy" podobno był nieaktualny, odczekałam chwilę, dziś postaram się wkleić te do wirtualnej. Z tego, co widać na fb teraz.

Obraz może zawierać: kot i tekst

Obraz może zawierać: kot i tekst

Obraz może zawierać: kot i tekst

Obraz może zawierać: kot i tekst

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...