Jump to content
Dogomania

nieaktualny wątek. pozostała impreza dla internetówych hejterów


sylwija

Recommended Posts

4 minuty temu, sylwija napisał:

mogę,. ale już cena jest 15, czyli ile mam dać? i nie gwarantuję, że wyłapię moment końca, żeby ewentualnie przebić :)

Zalicytuj za 16,00 zł. Jak ktoś przebije to dla mnie trudno, za to dla zwierzaków lepiej. Bardzo dziękuję.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, sylwija napisał:

w piatek 2 tyg. temu byla komisja, powiedzieli, ze odpowiedz wysla w ciagu dwoch tygodni, wiec jak wyslalai w piatek, to kiedy powinnam miec? mysle, ze lada dzien

ale ana razie nie ma co interweniowac

to ten tydzień można odczekać znając pocztę.

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, sylwija napisał:

41632345_348401529035068_699335664089222

proszę o kciuki, dzisiaj dzięki Amandzie i Wali z Łódzkiego TOZu, miała miejsce wizyta pa, i jak nic nieprzewidzianego się nie wydarzy, to Lusieńka będzie się pakować do domku

wow :D suuper1 czyli wizyta wypadla pozytywnie:) tak czułam, bo Pani w rozmowie sprawiała wrażenie takie- jakie powinien sprawiać idealny opiekun Lusi:)

Bardzo się ciesze i trzymam kciuki! Z CAŁYCH SIŁ :)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

dzisiaj dwa zapytania o Nikę, ale .. niezobowiązujące totalnie

w sobotę rano Lusia do domku jedzie

w niedzielę mają wpaść znajomi, pomóc naprawić bramkę, którą albo asher, albo Jamor staranował i sponiewierał, i drzwi tarasowe, więc przy okazji nowe zdjęcia dziewczynek spróbuje zrobić i poproszę o odświeżenie ogłoszeń

O Jamora i Ashera -  nawet sms'a

chyba jest wysyp szczeniaków, przynajmniej sądząc po apelach na fb. choć te są super inteligentne.. takich 'ze świecą szukać'..

Link to comment
Share on other sites

22 minuty temu, sylwija napisał:

 

O Jamora i Ashera -  nawet sms'a

Ashera to mógłby wziąć ktoś, kto ma kasę i swoje marzenia spełnione. Takich właśnie ludzi odwaliłaś za płot razem z awanturą o kozy.

Edit.: A dlaczego sądzisz, że Asher jest "adopcyjny". Moim zdaniem nie jest, to znaczy ja bym go nie oddała, gdyby się u mnie znalazł skądś.

Link to comment
Share on other sites

34 minuty temu, rozi napisał:

Ashera to mógłby wziąć ktoś, kto ma kasę i swoje marzenia spełnione. Takich właśnie ludzi odwaliłaś za płot razem z awanturą o kozy.

Edit.: A dlaczego sądzisz, że Asher jest "adopcyjny". Moim zdaniem nie jest, to znaczy ja bym go nie oddała, gdyby się u mnie znalazł skądś.

1. ja nie robiłam awantury o kozy/ Na dzień dzisiejszy kozy nie są o oddania.

2. nie uważam, ze Asher jest adopcyjny - do tego mnie przekonano, że warto spróbować

3. Jest Zosia - koteczka - niby nieadopcyjna, bo naprawdę specjalnej troski, długa historia medyczna.. ale charakterologicznie, osobowościowo - dużo bardziej adopcyjna,  niż zdecydowana większość kotów u mnie..

Link to comment
Share on other sites

26 minut temu, sylwija napisał:

1. ja nie robiłam awantury o kozy/ Na dzień dzisiejszy kozy nie są o oddania.

2. nie uważam, ze Asher jest adopcyjny - do tego mnie przekonano, że warto spróbować

 

Warto spróbować oddać Ashera, bo co? Źle mu u Ciebie? Czy go nie chcesz mieć na stałe?

Kozy chcesz mieć na stałe, nie oddasz, OK. Wszystko wiem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...