Jump to content
Dogomania

nieaktualny wątek. pozostała impreza dla internetówych hejterów


sylwija

Recommended Posts

Marysia O. poprosiła, abym napisała o możliwości zorganizowania  zbiórki na RatujemyZwierzaki - myślę, że to dobry pomysł, chociaż  nie  zawsze udaje się uzbierać całą kwotę.

Nie jestem pewna,  czy zbiórkę może założyć osoba prywatna czy tylko fundacja, tutaj trzeba byłoby dopytać...

Przy każdej zbiórce pieniądze są zbierane na konto RatujemyZwierzaki; osoba zakładająca zbiórkę określa cel, czas  i kwotę do uzbierania, może też w każdej chwili zakończyć lub przedłużyć zbiórkę.

Zebrana kwota będzie widoczna dla wszystkich zainteresowanych.

Po zakończeniu zbiórki RatujemyZwierzki przelewają pieniądze (pobierają  prowizję) na konto założyciela zbiórki np. fundacji,  a fundacja - na wskazane konto - np.  kliniki? weta? hoteliku ? ( faktura).

 

Link to comment
Share on other sites

27 minut temu, sylwija napisał:

A może ktoś ma do podarowania taki jakby parawan, zagrodę dla szczeniaczków..

Przydałby Ci się duży kenel, który mogłabyś bez podłogi postawić w ogrodzie, albo metalowy kojec.

https://allegro.pl/kojec-hodowlany-metalowy-klatka-pawhut-63x76-cm-i7473115989.html

Ja tak właśnie robię jak mam maluszki psie, czy kocie. W razie dużego słońca można na górnych krawędziach położyć jakiś materiał i maluszkom słońce nie zaszkodzi.

Tak to wygląda w przypadku kojca

1509213031_tymczaswBochni22_04.2016r.(5).thumb.jpg.7649abbf92d82856443133cfd42a7d22.jpg

532623777_tymczaswBochni22_04.2016r.(26).thumb.jpg.f0646497cd1e9934a47d4af162b81807.jpg

W Twojej sytu7acji, gdy masz zwierzaczki w różnym wieku, w różnej kondycji, posiadanie takiego kojca, czy kenelu jest wręcz konieczne.

Może po załatwieniu tych najważniejszych potrzeb, spróbowałybyśmy wyposażyć Sylwię w kenel lub metalowy kojec. Kenel byłby bardziej uniwersalny.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Livka napisał:

Dobry pomysł z tym kenelem.

Mam w domu z czasów jak jeszcze jeździliśmy z psiakami.

Spróbuję go wysłać jak najszybciej :)

To byłoby świetne rozwiązanie dla Sylwi na różne sytuacje.

Link to comment
Share on other sites

Zajrzyjcie proszę na rozliczenia w wątku kociaków - http://www.dogomania.com/forum/topic/133052-koty-kociaki-moje-tymczasy-koci-rezydenci-też-się-czasem-pokażą/

Nic dziwnego, że Sylwia ma teraz kłopoty finansowe ..., a to tylko część jej działalności prozwierzęcej.

Dziękuję wszystkim, którzy od lat pomagają i wspierają - datkami , bazarkami , dobrym słowem.

Kłaniam się Wam nisko !

Link to comment
Share on other sites

po opłacenie faktura za weta i karmę ze środków na subkoncie RUNA stan jest 130 zł

do zapłaty:

fak.F/00350/GPR/05/2018  - 992,63 kocie jedzenie

37/01/18 - 957 wet

rach za glutki - 623 , testy parwo, dwukrotne odrobaczenie i szczepienie, które będzie w sobotę lub poniedziałek - ale chce wywalczyć żeby to gmina zapłaciła

jedzenie dla nich dostałam i łóżeczko, w którym noc spędziły, dziecięce turystyczne

kennel to ja mam i w niedziele w nim siedzialy,a le w poniedzialek juz nie chcialy i sie darly niemilosiernie

a taki parawanik/zagroda to by pozwolił im sie bawic na trawce a bezpiecznie.  chodzi o to, ze bez podłogi i mozna przestawić

w niedzielę będzie Marysia i powiedziała, że narzeczony jej zobaczy, może z desek 'poszopowych' da sie cos zrobić ;)

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Tola napisał:

Na razie nie mam możliwości dłużssego korzystania z netu, ale po powrocie poczytam wątek.

Na razie mogę w imieniu fundacji ZEA zaoferowoać zakup karmy dla zwierzaków.

super :) ja teraz takiej zwykłej bytowej to dostałam sporo po zbiórce ślubnej. Brakuje mi za to bardzo takich bezzbożowych/dla alergików, oraz dla nerki, wątrobę, stawy. I to - i dla psów, i dla kotów, więc gdyby się jakąś udało dla moich podopiecznych zakupić, to byłabym wdzięczna

9 godzin temu, Poker napisał:

Jutro wysyłam pakę z żywnością.

pięknie dziękuję :)

 

Livka - taki kennel -klatkę, to ja mam, ale one tam całkiem nie chcę siedzieć i krzyczą niemiłosiernie

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, NikaEla napisał:

 

dziękuję gorąco :)

7 godzin temu, Poker napisał:

Cudniaste te glutki

bardzo słodkie i bardzo męczące

stresują inne zwierzaki bardzo, Asher to się wręcz ich boi

ja też się stresuję, bo np. raniutko dziś drą się okropnie, wczoraj odrobaczłam drugi raz. nie wiem, brzuszki bola, głodne, wyspały się i chcą wyjść z łóżeczka ..

dosłownie z dnia na dzień się zmieniają

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Livka napisał:

Kiyoshi najdroższa, możemy się uśmiechnąć o zrobienie ogłoszeń dla maluchów :)

Masz dobrą rękę !

Jasne- juz od 2 dni je oglaszam:) 

Kazdy psiak od sylwija do adopcji ma u mnie ogloszenia chociaz przyznaje ze gdyby ktos jeszcze chcial pomagac w tym temacie to prosze- kazde ogloszenie to szansa

O maluszki na razie nikt nie pytal 

 

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

30 minut temu, Livka napisał:

Stokrotne dzięki :)

Wlasnie przed chwila napisala pierwsza Pani chetna na glutka ;)

Musi teraz do mnie zadzwonic, potem wypelnic ankiete, ktora musi zaakceptowac sylwija i potem jeszcze wizyta PA

Zobaczymy. Pani chetna na to czarne podpalane cudo co na pierwszym zdjeciu patrzy w obiektyw

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...