Jump to content
Dogomania

nieaktualny wątek. pozostała impreza dla internetówych hejterów


sylwija

Recommended Posts

1 godzinę temu, MALWA napisał:

Sylwiaja - czy taki makaron jak poniżej  może być ?

https://allegro.pl/makaron-dla-psa-do-gotowania-swiderek-6x5kg-30-gr-i7488754819.html

Chciałam zamówić 60 kg, miałabyś dla Kóz na 2 tygodnie.

ja to zawsze normalny kupowałam, który był najtańszy, w makro czy selgrosie, czy biedronce - ludzki taki

ale chyba ten tez w porządku - ja suchy im daje, gotowanego nie chcą

dziekuję :)

48 minut temu, Livka napisał:

Mam następujące wpłaty na potrzeby BDT u sylwija:

MALWA 200 zł

Poker 170 zł

RIVER 50 zł

mdk8 30 zł

Razem 450 zł

Dziękuję najpiękniej jak potrafię :)

dziekuej :)

4 minuty temu, agat21 napisał:

Sylwija, poszła znowu stówka na Runę. Daj znać wieczorem po sprawdzeniu konta, jakie są zaległości za zwierzaki. 

dziekuje, napisze

1 godzinę temu, Marysia O. napisał:

Ponieważ mój post się zagubił zacytuję go jeszcze raz :) Propozycja jak najbardziej aktualna, muszę się zorientować w swoich możliwościach czasowych (może udałoby mi się w najbliższą niedzielę...?) i dam znać. Mogłabym też wtedy ew. uczestniczyć w przekazaniu jakich rzeczy czy pieniędzy gdyby była taka potrzeba.

W poście podałam też propozycję nowego tytułu wątku.

Domyślam się, że chodzi o AnnaA, faktycznie dość dawno jej już na dogo nie widziałam.

tak,

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, sylwija napisał:

ja to zawsze normalny kupowałam, który był najtańszy, w makro czy selgrosie, czy biedronce - ludzki taki

ale chyba ten tez w porządku - ja suchy im daje, gotowanego nie chcą

dziekuję :)

OK, to zamówię. Tylko poproszę adresik do wysyłki  :)

Tak mi łatwiej.  Do Makro i Selgrosu nie mam karty, a z Biedronki musiałabym sama zatachać do auta, a później na pocztę.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sylwio wszystko już wiem, zadzwonię do Ciebie jutro w sprawie terminu przyjazdu, żebyśmy mogły się umówić :)

Jeszcze tak pomyślałam, że w tytule wątku warto dopisać na końcu "INFO od strony 9.", żeby tym którzy wejdą tu pierwszy raz było łatwiej ogarnąć sytuację.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, Livka napisał:

Uwaga ! Mam pytanie do:

MALWY, Poker i RIVER - czy Wasze wpłaty mogę rozliczyć na bazarku cegiełkowym ?

Byłoby czytelniej dla wszystkich, ale decyzja należy do Was :)

Lepiej nie rozliczać tych wpłat na bazarku, bo nie będzie można z tych pieniędzy zapłacić za prąd, czy inne rachunki. Można by jedynie zapłacić weta, czy karmę dla zwierząt.

Link to comment
Share on other sites

39 minut temu, elik napisał:

Lepiej nie rozliczać tych wpłat na bazarku, bo nie będzie można z tych pieniędzy zapłacić za prąd, czy inne rachunki. Można by jedynie zapłacić weta, czy karmę dla zwierząt.

też tak myślę. Bazarkowe dochody mogą pokryć potrzeby zwierzaków. Natomiast potrzeby sylwii można pokryć tylko   z dobrowolnych  wpłat .

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.08.2018 o 21:40, elik napisał:

Ponawiam pytanie. Jeśli te rzeczy przydałyby się, to proszę o adres.

 

Dnia 13.08.2018 o 21:45, sylwija napisał:

elik  dziękuję, zaraz wyślę adres na pw

. . .

Mam adres :)  Trochu to potrwa, bo teraz (od kwietnia do października) jestem na działce, a sporo rzeczy mam w Krakowie, gdzie mieszkam na stałe. Będę w Krakowie 27-29.08. i wtedy wyślę Ci paczkę.

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, sylwija napisał:

Kępa Skórecka 9a

26-910 Magnuszew

Dziękuję :)  z kózkami :) 39210980_2020366604649628_20868112992991

 ja mam karty ale na meza i nawet nie moge wziac faktury, jak cos dla zwierzakow kupuję :(

Dziękuję za adres. Poproszę jeszcze na pw imię i nazwisko, by wiadomo było dla kogo jest paczka.

Sylwio - a czy Twój Mąż pracuje ?

Link to comment
Share on other sites

36 minut temu, sylwija napisał:

mozna RUNA

albo

Sylwia Parzuchowska-Zaręba

nie mieszkamy z mężem juz chyba 5-6 lat razem. wszytsko jest na mnie tylko :(

 

Ok. Dane już mam, myślę, że jak wieczorem zrobie zakup, to dojedzie do Ciebie po niedzieli. 

Przepraszam za osobiste pytania.

Link to comment
Share on other sites

23 godziny temu, Poker napisał:

też tak myślę. Bazarkowe dochody mogą pokryć potrzeby zwierzaków. Natomiast potrzeby sylwii można pokryć tylko   z dobrowolnych  wpłat .

Teraz to chyba najważniejsza sprawa, to zapłacenie tej zaległej raty kredytu. Czy jest na to szansa? Termin biegnie zostały chyba nie całe dwa tygodnie :(.

Link to comment
Share on other sites

Witajcie dobre duszyczki :)

8 godzin temu, jankamałpa napisał:

Teraz to chyba najważniejsza sprawa, to zapłacenie tej zaległej raty kredytu. Czy jest na to szansa? Termin biegnie zostały chyba nie całe dwa tygodnie :(.

Skupiamy się na opłaceniu pomniejszych rachunków czyli za prąd, gaz, zwierzęce potrzeby, żeby było na paliwo.

Liczę na to, że ktoś pomoże w negocjacjach z bankiem - może dałoby się rozłożyć te ogromne raty na mniejsze chociaż przez jakiś czas.

Nie damy rady uzbierać około 4 tys. na jedną tylko ratę, a zaległe są dwie z tego co pamiętam.

Dlatego tak ważne są rozmowy z bankiem i ktoś kto może w tym pomóc.

Wierzę w to bardzo, że znajdzie się ktoś taki !

7 godzin temu, b-b napisał:

 

a.jpg.8e90831ead0c3c6077b3c35f76fb0347.jpg

b.jpg.1c5e5fa5d553483f835ec240a1b92404.jpg

b-b super banerki - stokrotne dzięki :)

Link to comment
Share on other sites

Rozliczenie :

Wpłynęło 450 zł - na potrzeby sylwiji

przelałam  400 zł -  na konto P. Ani na paliwo i wysyłkę fantów z bazarku na FB - opłaty pocztowe kupujący wpłacają na konto Runy  - Sylwia nie może z nich skorzystać.

pozostało 50 zł + 370 zł z wpłaconych już cegiełek z bazarku czyli 420 zł.

Dziś zrobiłam przelew za jeden rachunek za prąd na kwotę 562,32 zł  

420,00 zł - 562,32 = -142,32 ( minus pokryję z kolejnych wpłat za cegiełki )     

To na razie tyle :)        

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

A może ktoś ma do podarowania taki jakby parawan, zagrodę dla szczeniaczków.. dla dzieci raczkujących? można rozstawić np. na trawie i byłoby bezpiecznie, nie rozlezą się po krzakach... u mnie jest zarośnięte mocno i duży teren, a też zależy mi, żeby kozy nie zdeptały maleństw..
Maluchy z dnia na dzień się zmieniają, coraz sprytniejsze i energiczniejsze.. Ja nie mogę cały czas siedzieć przy nich i pilnować :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...