Jump to content
Dogomania

nieaktualny wątek. pozostała impreza dla internetówych hejterów


sylwija

Recommended Posts

z fb Runa

01.04

Wczoraj odwiedziliśmy w klinice LUCKY'ego 😔😷
LUCKY NASZ WSPANIAŁY LUCKY JEST JUŻ PO OPERACJI.
Operacja odbyła się wczoraj pod wieczór
Wybudził się bez problemu. 🍀
Wokół ran zaczęła rozwijać się martwica, którą trzeba było natychmiast usnąć.
Mimo podwyższonych parametrów wątrobowych nie można było zwlekać 😭😭
BARDZO DUŻO MARTWEJ TKANKI trzeba było usunąć❗
ROZLEGŁOŚĆ OBRAŻEŃ JEST PORAŻAJĄCA.💔💔 😢😢 😭😭
O ile rany na udach mogą goić się bez interwencji chirurgicznej mimo że są rozległe i bardzo głębokie.
To SZYJA jest GŁĘBOKĄ OLBRZYMIĄ RANĄ - ' na wylot ' - rozciągającą się wokół.😭😭😭
To sącząca się rana 😭
Nadal istnieje możliwość zagrożenia sepsą, ma założony dren i raczej bez kolejnych interwencji chir. się nie obejdzie.😢😢😢
Jak długo będzie przebywał w szpitalu nie wiemy ? 😔😢😭
Dlatego jesteśmy zmuszeni zwiększyć zbiórkę do 10 tys i nie jesteśmy pewni czy kwota ta jest kwotą ostateczną. 😔
LUCKY to psiak niesamowity z ogromną siłą walki o przetrwanie 🍀❤️💚❤️
On wie, że chce mu się pomóc.
Wszystkie zabiegi znosi z pokorą jest przemiły 🙂 Lekarze są pełni podziwu dla jego pokory i łagodności. Można powiedzieć, że to on pociesza wszystkich liże po rękach dziękując za pomoc, mimo że sam bardzo cierpi.😢😢😔
Wszyscy w klinice bardzo go polubili ❤️
A my prosimy 🙏🙏🙏 pomóżcie kochani Lucky'emu
Link to comment
Share on other sites

z fb Runa

02.04

BAHEERE kota z białaczką uratowanego przez strażaków z pod podłogi strychu - pamiętacie ?
W stanie ciężkim 😔😔 trafił do szpitala.
Źrenica nie reagowała prawidłowo
Był krwiak na policzku ale nie było złamań czaszki. Był bardzo słaby, nie miał siły, miał objawy neurologiczne nie podnosił się - leżał 😢
A po wykonaniu testów, okazało się, że ma PANLEUKOPENIE 😢😢
Aby ratować jego życie konieczna była transfuzja
Walka lekarzy o niego trwała 14 dni.
Dzień leczenia z pobytem kota w klinice to aż 500 zł 😢 ale nie ratować nie pomóc?
Przecież fundacja istnieje po to aby pomagać chorym zwierzętom
KOCHANI UDAŁO SIĘ BAHEERA WYGRAŁ z PANLEUKOPENIĄ💚❤️
Na panleukopenie w RUNA odeszło 6 kotów 💔💔💔💔💔💔
BAHEERA wygrał życie 🥰
BAHEERA już w domu 😀 z całą torbą leków
Dwa antybiotyki, probiotyk, krople do ucha, bo jest podejrzenie, że objawy neurologiczne to skutek licznych bakterii w uchu 😢
Aby usunąć lub zmniejszyć krwiak na policzku masujemy
Apetyt mu dopisuje
Walka o jego zdrowie nadal trwa
Koszty leczenia ogromne
PROSIMY BARDZO 🙏🙏🙏 O POMOC temu walecznemu kotu
Mamy ogromne długi w lecznicach
NIE DAJEMY. RADY POMÓŻCIE
Ponieważ, nie ma zbiorki na leczenie Baheery a koszty olbrzymie 😢🌺 umieszczamy zbiórkę na faktury za leczenie naszych zwierząt i prosimy o pomoc.
Opłaty za leczenie i pobyt w szpitalu - kosmos 😢
⬇️
Pamiętajcie proszę o przekazaniu nam 1,5% z Waszego podatku
⬇️
KRS 0000338389
Cel szczegółowy 12137 RUNA
Ela
_______________________
image.jpeg.0cf26538f56251a166a643dec968945b.jpeg
image.jpeg.31f7b9d0e7fb7498223c7bc22b725719.jpeg
Link to comment
Share on other sites

z fb Runa

04.04

DZIŚ NASZE ZWIERZĘTA ZNALAZŁY SIĘ W DRAMATYCZNEJ SYTUACJI ❗ POTRZEBUJĄ WAS
Pilnie potrzebujemy zebrać 40 tys zł
To KOSZT MIESIĘCZNY
♦️utrzymania zwierząt 😔
♦️funkcjonowania fundacji, opłat
za media oraz
♦️koszt koszmarnie drogiej opieki
weterynaryjnej
NIE możemy i nie chcemy ZAWIEŚĆ naszych zwierząt
One tak bardzo Nas potrzebują.
65 uratowanych przed śmiercią kotów
9 uratowanych psów
23 uratowane kózki przed śmiercią
2 uratowane mułki przed rzeźnią
2 wspaniałe osiołki które pomogliście wykupić i uratować od śmierci
6 owieczek i baranki które uniknęły śmierci.
Każda wpłata to DLA NICH ŻYCIE!
KOTY Skrzywdzone przez cZŁOwieka
Ofiary zwyrodnialców, podpalane, bite, jako maleńkie kotki wyrzucane do lasu na śmierć.
Zawszone, zapchlone z kocim katarem, zarobaczone
Wyrzucane na drodze szybkiego ruchu 😭😭
Potrzebują :
♦️karmy suchej i mokrej bez zbożowej , która obecnie jest bardzo droga (porcja dobrej mokrej karmy dla 1 kota to + - 3 zł dziennie x 7 dni w tygodniu = 21 zł dla 1 kota
x 65 kotów = 1365 zł to koszt karmy dla 65 kotów tygodniowo
x 4 tygodnie = 5460 zł miesięcznie
+ sucha karma około 4 tys.
Razem karma miesięcznie 10 tys zł
♦️żwirku - żwirek to koszt około 4 tys zł
♦️opieki wet od 5 tys wzwyż nie ma górnej granicy
♦️2 kocurki i 5 kotek wymagają kastracji
W całym budżecie miesięcznym koszty utrzymania 65 kotów są najwyższe to minimum 20 tys zł
Psy bezpańskie błąkające się po okolicy szukające pomocy uratowane przed schroniskiem
Potrzebują :
♦️ Karmy suchej i mokrej
♦️ Karmy wet - alergie jak Kare
♦️ Kare w typie nowofunlanda musi mieć kastrację to koszt około 800 zł
Skrzywdzone kózki, które po urodzeniu płaczące, zostały zabrane od rozpaczającej za nimi matki potraktowane jak odpady,
Bo mleko, które miała matka kózka, człowiek postanowił sprzedać.
Dla koźlaczka nie starczyło 😪
Kózki które miały być przeznaczone na rożno.
Potrzebują:
♦️ Siana
♦️ Warzyw marchewki, buraczki bardzo lubią i chętnie jako przysmak jedzą jabłuszka
♦️ Opieki weterynarza
♦️ Opieki kowala co trzy, cztery miesiące
Osiolki i Mułki wykorzystywane przez ludzi, do granic a potem skazane na rzeź za swoją służbę 😭
Potrzebują:
♦️ Siana
♦️ Warzyw marchewki, buraczki i uwielbianego przysmaku jabłuszek
♦️ Opieki weterynarza
♦️ Baloo młody kucyk potrzebuje kastracji to koszt co najmniej 1000zł
♦️ Opieki Kowala co trzy, cztery miesiące
Dziś te skrzywdzone zwierzęta znalazły się w dramatycznej sytuacji
TO DLA NICH skrzywdzonych zwierząt ZOSTAŁA POWOŁANA FUNDACJA RUNA która z miłości i troski o nie, od 10 lat ratuje, leczy stara się znaleźć nowe odpowiedzialne domy.
Dla tych, którym domów nie udało się znaleźć: bo stare, bo nie rozkochały w sobie nikogo,
bo kalekie zostaną do końca swoich dni w RUNA, tu jest ich dom.
Tu kochane szanowane przez nikogo nie niepokojone wiodą spokojne życie.
Nic nie muszą a wszystko mogą 💚
Przez lata z pomocą wspaniałych ludzi dawaliśmy radę. Niestety jest coraz trudniej i ludzie, którzy wspierali, pomagali też mają problemy i też nie starcza im na pomoc zwierzętom. Fundacja praktycznie została sama, stałych darczyńców, którzy nadal wspierają, można policzyć na palcach
Dlatego zwracamy się, a tak naprawdę błagamy o pomoc!
Bez Państwa pomocy, mimo że bardzo się staramy, nie zdołamy przetrwać, co wtedy stanie się z naszymi zwierzętami?
Bardzo duże pieniądze pochłania leczenie zwierząt
Koszty są olbrzymie.
Nasze zwierzęta bardzo chorują dotknęła nas panleukopenia na którą odeszło 6 kotów 💔
Odeszły dwie kózki mimo pomocy wet nie dało się ich uratować 😭.
Obecnie w szpitalu po "potwornym" pogryzieniu jest nasz LUCKY.
Aby ratować jego życie konieczna była operacja
Bez Was nie ma RUNY 🙏
E.
⬇️
___________________________
Link to comment
Share on other sites

z fb Runa

07.04

PILNE ‼️
Napisz w komentarzu pod postem na stronie Bemo Pets:
✅️"Fundacja RUNA"
aby dołożyć swoją cegiełkę
i pomóc Fundacji zdobyć 100 kg KARMY
dla potrzebujących zwierząt. 🐕
TWÓJ GŁOS MA ZNACZENIE.
Zagłosuj na RUNĘ.💛💚💙
Proszę udostępnij też ten post swoim znajomym. Razem mamy Moc ✌️
Akcja trwa do 07.04.2024 do końca dnia.
Dziękuję za dotychczasowe komentarze pod postem Bemo Pets. Jesteście super! Wygra tylko jedna Fundacja, dlatego potrzebujemy jeszcze następne głosy.
/Ilona
Link to comment
Share on other sites

z fb Runa

 07.04

ZDROWIE TO NASZ
NAJWIĘKSZY SKARB 💰
TAK SAMO DLA LUDZI
JAK I DLA ZWIERZĄT 👨‍👩‍👧‍👧🐈
Z okazji Światowego Dnia Zdrowia
zachęcamy do wsparcia
Fundacji RUNA Pomoc Zwierzętom
w ratowaniu najbardziej potrzebujących Zwierząt, których dalszy los jest zależny wyłącznie od dobrej woli Człowieka.
Podstawowe potrzeby Zwierząt i Fundacji to:
✅️ dobrej jakości karma dla psów i kotów, pasza dla kopytnych,
✅️ zakup transporterów i materiałów medycznych
✅️ serwisowanie i naprawy samochodu do transportu zwierząt do kliniki
✅️ wizyty w klinikach weterynaryjnych, przeprowadzanie badań i diagnoza chorób
✅️ specjalistyczne leczenie zwierząt schorowanych i starszych
✅️ podawanie zwierzętom leków i przeprowadzanie zabiegów
✅️ sterylizacja, kastracja, odrobaczenie i szczepienie zwierząt
💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛💛
Fundacja RUNA liczy na Twoją Pomoc
💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚
Link to comment
Share on other sites

z fb Runa

08.04

Nasz BLAKE zasnął i już się nie obudzi 💔😭
Blake był z nami krótko. 😭
Na jego ratowanie wydaliśmy ogrom pieniędzy. Nigdy nie uzbieramy na pokrycie kosztów jego leczenia.
Starania, walka o jego życie były bardzo trudne, pochłonęły masę pieniędzy, ale też siły, pracy, czasu, no i emocji, takich naprawdę mocnych emocji.
Czy było warto?
Czasami słyszymy.
Staramy się leczyć tylko do momentu, dopók jest szansa, dopóki jest nadzieja, dopóki zwierzak nie cierpi.
Wiecie, że Sylwia niestety wiele razy już musiała podejmować decyzję o eutanazji 😢 aby zwierzak nie cierpiał.
Zawsze chce jeśli to możliwe, żeby do końca był w swoim środowisku w domu i jeżeli to możliwe tu odszedł
Kilka słów o Blake'u.
Dla Sylwii był to bardzo ważny kot. cyt "Niesamowicie mi się podoba, nie tylko zewnętrznie - choć piękny i dostojny, ale też z charakteru - zrównoważony, mądry. To ani nie pieszczoszek nakolankowy, ani nie dzikusek. Taki kot, na którego przyjaźń trzeba zasłużyć, on Cię nie odtrąca, ale wyraźnie czuć, kiedy zaakceptuje, dopuści do siebie bliżej. I z dużą chęcią życia. no i się popłakałam. "
Pozostała niedokończona zbiórka, na ratowanie BLAKE niestety nikt nam nie umorzy kosztów ratowania życia tego wspaniałego kota
Link to comment
Share on other sites

z fb Runa

08.04

BARDZO PROSIMY 🙏 o SZEROKIE UDOSTĘPNIANIE w "PSICH GRUPACH" oraz o KOMENTARZE Z KONKRETNĄ POMOCĄ pod POSTEM ŹRÓDŁOWYM
"Czy znacie, możecie wskazać -kogoś lub organizację, która mogłaby przyjąć psa. Młodego, fajnego, ale nieprzewidywalnie agresywnego.
Nie jest to agresja dominanta, lękowa, ochrony zasobów. Na co dzień pies może przebywać z innymi psami, kotami. Jest młody, lubi się bawić, lubi ludzi, jest energiczny, Nie wiadomo, czym spowodowany jest nagły wybuch agresji, ale doprowadził on już do zagryzienia i mocnego pogryzienia /ale też prawie zagryzienia/ innego psa, mniejszego i takiego, z którym się praktycznie wychowywał.
przyczyna nieznana, ale jest to poważne zagrożenie, skierowane było do zwierząt, jak wspominałam, które znał i które były słabsze od niego. nie umiem powiedzieć, czy mogłaby być skierowana inaczej. nie umiem powiedzieć nic o powodzie.
ktoś musiałby z pełną świadomością i odpowiedzialnością podjąć się nad nim opieki, pracy, obserwacji? Może trzeba od tego psa wymagać, dawać mu zadnia do wykonania, jakoś go 'rozładowywać'
Psu grozi eutanazja, i to nie jest szantaż emocjonalny. To jedyne wyjścia dla niego i otoczenia, w którym teraz przebywa. Może to choroba psychiczna, może coś innego, ale stanowi potencjalne zagrożenie, jeśli ktoś się nim nie zajmie."
E/
___________________________
Link to comment
Share on other sites

https://rejestr.io/krs/754655/fundacja-runa-pomoc-zwierzetom

Cel działania

1)humanitarna ochrona zwierząt, w szczególności kotów i psów; 2)zwalczanie bezdomności zwierząt w tym opieka nad zwierzętami porzuconymi i potrzebującymi opieki, prowadzona w azylach, domach tymczasowych, schroniskach i przytuliskach; 3)działalność adopcyjna; 4)prowadzenie i wspieranie działalności edukacyjnej, naukowej, informacyjnej, propagandowej, profilaktycznej i wydawniczej w zakresie ochrony zwierząt i środowiska oraz prawidłowej opieki nad zwierzętami; 5)organizowanie pomocy weterynaryjnej potrzebującym zwierzętom polegającej na ich leczeniu - w tym profilaktyce, diagnostyce i rehabilitacji zwierząt pozostających zarówno pod opieką fundacji jak i pod opieką osób prywatnych, których sytuacja finansowa uniemożliwia sfinansowanie stosownych zabiegów weterynaryjnych oraz realizowanie programu kastracji i sterylizacji zwierząt;

Link to comment
Share on other sites

z fb Runa

09.04

LUCKY 🥰🥰 WYCHODZI ZE SZPITALA 🥰🥰
RADOŚĆ JEGO i NASZA OLBRZYMIA 🥰 😀🥰
Nacierpiala się psina okrutnie ale teraz jest lepiej niż się spodziewaliśmy. Okazuje się, że skończyło się na jednej operacji.
Rany goją się dobrze, 🙂
Za trzy dni wizyta kontrolna i wyciąganie szefów po operacji.
Najtrudniej goją się głębokie rany na udach. 😔
W domu nadal potrzebne leczenie, przemywanie i zabezpieczanie ran.
Ale jesteśmy bardzo szczęśliwi 🥰😀🥰
Dziękujemy ❤️ też lekarzom z Legwetu za wysiłek i pomoc w ratowaniu jego życia bo sytuacja była bardzo, bardzo poważna.
Jego życie było na granicy życia i śmierci.
Niestety pozostały ogromne koszty do zapłacenia
LUCKY w szpitalu był od 27.03. do 08.04.
to 13 dni i koszt operacji
Jeden dzień pobytu to 500 zł
Lucky to bardzo pokorny, sympatyczny psiak, który zaskarbił sobie sympatię personelu w lecznicy. Tak jakby rozumiał, że chcą mu pomóc współpracował przy leczeniu.
Pomóżcie prosimy 🙏Was spłacić nam dług za ratowanie życia Lucky'ego.
E/
Link to comment
Share on other sites

z fb Runa

10.04

"KARMELEK w szpitalu. od dwóch dni podejrzenie nowotworu 💔
Niestety potwierdziło się najgorsze diagnoza chłoniak 😭😭 💔
"Karmelek nagle bardzo dużo schudł na dzisiaj zapisałam go na wizytę, ale pojawiły się duszności, więc wczoraj pojechałam i został w Legwecie.
Obraz płuc dramatyczny, 😞 zmiany przedklatkowe, ściągnięty płyn 😞 z klatki piersiowej - nie FIPowy, może sercowy, może wysiękowy. NAPRAWDĘ słabo z nim 😔
Nie myślałam, że będzie musiał zostać w szpitalu, jak on sobie tam poradzi 😢💔
To dorosły kot, ale z sercem i zachowaniem jak kociak całkiem "
Bardzo prosimy 🙏 o pomoc w leczeniu Karmelka
edit:
Sylwia miała dziś 10.04. jechać odwiedzić Karmelka umówić do onkologa uzgodnić ewentualny termin operacji.
Niestety wiadomość z kliniki zmieniła plany 😭😭.
Nowotwór jest rozsiany zajmuje prawie całą klatkę piersiową 😭😭 wszelkie próby ingerencji czy stosowanie chemii, czy operacja nie zapewniły by mu komfortu życia
😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭
Sylwia po konsultacji z wet podjęła decyzję 💔💔 jedzie do Karmelka.
Jedzie pożegnać 😭💔 KARMELKA 😾💔
Link to comment
Share on other sites

Z prywatnego cytuję:

bardzo ważna jest dla mnie zbiórka na ogrodzenie i wolierę, ale sytuacja jest jaka jest. Beznadzieja. Totalna zapaść finansowa.
jakiś czas temu zadzwoniła pani, nie jako osoba prywatna. zauważyła, ze zbiórka idzie fatalnie, ze długo i powiedziała, ze oni nam zrealizują ten temat. żebym przygotowała proformę
Zapytałam, czy to żart - ależ skąd. Więc mając/nie mając nadzieję poprosiłam firmę o kosztorys. wysłałam do pani.
i cisza
więc wysłałam maila z zapytaniem. oczywiście proszę tylko dać chwilę, bo kończą się dwa inne projekty
i .. cisza
więc wysłałam maila z pytaniem. oto odpowiedź - "Dzień dobry,
bardzo przepraszam za brak odzewu. Zrealizowałam ostatnio dwie akcje pomocowe i w między czasie przestałam koordynować tym działaniem. Bardzo mi przykro, że nie udało mi się dopiąć tego tematu mimo, że bardzo się starałam porozumieć z innymi osobami z zespołu, aby i to przedsięwzięcie się udało."
i wiecie, że nie miałam specjalnej nadziei, nie cieszyłam się. Już nie raz się przekonałam, że obietnice coś znaczą dopiero, gdy są spełnione
Ale Jesteśmy tak małą i biedną fundacją, z tyloma problemami się borykamy. że traktowanie nas z takim lekceważeniem, kpiną jest strasznie nie w porządku. Powiedziałabym, ze to zwykłe k..stwo.
i mimo, że nie liczyłam, to jest mi cholernie przykro i tak bardzo i żal naszych zwierząt.
nie mogę zadbać nawet o ich bezpieczeństwo.
To nie złość, tylko taki smutek, Że jest beznadzieja, a jeszcze ktoś dobija, kopniaki daje.
Że ktoś sobie ze mnie żartuje, to ch.. ale z naszych zwierzaków? jak można?
Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.04.2024 o 15:52, rozi napisał:

Jesteśmy tak małą i biedną fundacją, z tyloma problemami się borykamy. że traktowanie nas z takim lekceważeniem, kpiną jest strasznie nie w porządku. Powiedziałabym, ze to zwykłe k..stwo.

No właśnie. Mieli dać kasę i nie dali. Okropność.

To gdzie można obejrzeć sprawozdania finansowe Runy ?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

z fb Runa

12.04

wiosna.
wszyscy się cieszą, ze słońce, ciepło i w ogóle radość
a u nas to też problemy, tylko inne, co tu się cieszyć
i uważajcie na kleszcze, jest masakryczny wysyp a w lecznicach co drugi przypadek, to babeszjoza.
zbiórka na Bravecto - zabezpieczenie przed kleszczami
⬇️
___________________________
Link to comment
Share on other sites

Naprawdę coraz trudniej to wszystko czytać. Coraz większy szantaż emocjonalny i roszczeniowa postawa. Może sprzedaż wyhodowanych w organizacji maluchów poprawiłaby sytuację finansową? Może nazbierałoby się choć na kastrację samców? Wtedy i potrzeby byłyby mniejsze. Umiera sporo, jesli nie bedą się rodzić kolejne, to bilans powinien być ok.

Link to comment
Share on other sites

z fb Runa

14.04

ponawiam apel
to bardzo ważne - pies jest naprawdę fajny, w mojej ocenie ma potencjał, ale trzeba się nim zająć. Może wystarczy od niego wymagać, zmusić do pracy, zmęczyć.. a może nawet leczyć. Pies wymaga obserwacji, poświęcenia czasu i uwagi
on normalnie przebywa z innymi zwierzętami i nic się nie dzieje. Nie wiadomo, co wyzwala tak silną i zajadłą wręcz agresję
Podkreślę - to nie jest pies fundacyjny, RUNA nie może go wziąć pod opiekę.
ale bardzo bardzo mi go szkoda, dlatego próbuję /na razie bezskutecznie/ znaleźć dla niego ratunek
image.jpeg.66639a56e0831a232141c325a2680aa6.jpeg
 
Link to comment
Share on other sites

z fb Runa

14.04

RUNA ma prawie 2 h łąki z której mogłyby korzystać nasze kopytne ale trawa jest przez nie wyjedzona do cna. 😔 Co tylko troszkę odrośnie zaraz znika. A rośnie słabiutko bo jest nie nawożona.
Bez nawozu trawa na karmę dla nich nie odrośnie 😔 😔
Aby wyrosła świeża trawa 🌱🌿🍀 dla naszych zwierząt musimy kupić nawóz. Teraz jest czas aby to zrobić bo w przeciwnym razie będzie zbyt późno " w przyrodzie wszystko ma swój czas"
Jest osoba, gotowa pomoc i rozsypać nawóz charytatywnie🥰 ale potrzebujemy go kupić to koszt 2 tys zł.
Niestety to dodatkowe koszty
Prosimy pomóżcie nam zabezpieczyć karmę dla naszych zwierząt: osiołków🫏 koników,🐎 baranków 🐏owiec 🐑i kóz 🐐
Nawożenie musimy zrobić na już.
Nie mamy za co kupić nawozu
Wszystkie pieniądze pochłaniają faktury od wet za leczenie zwierząt 😢😢😢😭
Na koncie fundacji jest 100 zł 😭
Prosimy 🙏 Was o pomoc
Otwórzcie serca 💞 dla nich
Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.04.2024 o 07:03, Moli@ napisał:
trawa jest przez nie wyjedzona do cna. 

Nic dziwnego, 2 ha łąki na takie stado to raczej nie jest luksus. Nawóz niewiele pomoże, nawet jakiś taki kosmiczny, jaki najwyraźniej planują - no, chyba że podany koszt to tak 500 zł nawóz, 1500 zł transport 😄 

Jakim cudem ta fundacja w ogóle jeszcze działa, 40 tys/mc stałych kosztów, pewnie co najmniej drugie tyle w dodatkowych potrzebach, a z drugiej strony 30 stałych darczyńców plus źle idące zbiórki. Jakieś cuda ekonomiczne.

edit: a nie, coś źle doczytałam, to 30 to nie stałych, tylko "serc poruszonych". Nadal niewiele.

Link to comment
Share on other sites

z fb Runa

15.04

Baheera to kot, który przezwyciężył panleukopenie, jest bardzo waleczny.
Cud, że żyje – przy białaczce, anemii itd.
To on został uratowany przez strażaków. Pamiętacie?
Nie jest całkowicie zdrowy - ma poważne problemy neurologiczne. Mimo walki o jego zdrowie od dwóch tygodni, w domu regularne przyjmuje leki i stosowany jest masaż pyszczka, nie widzimy poprawy a może nawet pogorszenie.
Baheera nie utrzymuje równowagi, przewraca się na prawą stronę, chodzi, biegnie wręcz krzywo.
Konieczna jest pilna wizyta u neurologa, ale niestety nie mamy pieniędzy.
Powinien iść do neurologa, który go prowadzi, który wdrożył leczenie czyli do Redline.
Mamy olbrzymie długi w szpitalu "Redline" za leczenie naszych kotów /na oddziale zakaźnym/ chorych na panleukopenie, za transfuzję Baheery i ponad dwa tygodnie walki z panleukopenią. W szpitalu trwała też walka o życie BAYRAKTARA i innych 5 kociaków, których zabrała ta okrutna choroba
Na zbiórce do tej pory zebraliśmy 5 tyś zł, za które wszystkim ofiarodawcom serdecznie dziękujemy ❤️
Niestety to zbyt mało na opłacenie długu w Redline.
Do faktur dochodzi koszt leków, surowicy, antybiotyków, sterydów, suplementów/, które musieliśmy kupić, aby zabezpieczyć nasze koty.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...