Jump to content
Dogomania

nieaktualny wątek. pozostała impreza dla internetówych hejterów


sylwija

Recommended Posts

22 minuty temu, elik napisał:

I poszukać tańszego hoteliku.

tylko to nie jest proste - bo tanszy i gdzies w Polsce - jaka mam kontrole?

tu widze warunki, widze, jaka opieka, czy sa postepy, jak kondycja psa. moge zabrac na spacer

najelpiej byloibyt reaktywowac koijec u mnie, ale to znow koszt, a musialabym porzadnie zabezpieczyc, zeby żaden kot tam nie wszedl , buda jest porzadna..

ale tez, slabo daje rade z taka iloscia juz, niby milo i fajnie, ale pracy od za..a

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

I poszukać tańszego hoteliku.

 

1 godzinę temu, sylwija napisał:

tylko to nie jest proste - bo tanszy i gdzies w Polsce - jaka mam kontrole?

tu widze warunki, widze, jaka opieka, czy sa postepy, jak kondycja psa. moge zabrac na spacer

najelpiej byloibyt reaktywowac koijec u mnie, ale to znow koszt, a musialabym porzadnie zabezpieczyc, zeby żaden kot tam nie wszedl , buda jest porzadna..

ale tez, slabo daje rade z taka iloscia juz, niby milo i fajnie, ale pracy od za..a

Hotelik u Murki ma dobrą renomę i nie jest taki drogi. Za psiaka tej wielkości, a chyba nawet nieco większy, płacę 12,00 zł/dobę tj. 360,00 lub 372,00 zł/m-c. Warto się zastanowić.

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Poker napisał:

Stówka poleciała.

Może jednak lepiej reanimować kojec u Ciebie .Trudno będzie zebrać 600 zł miesięcznie. Ta kwota obejmuje też karmę? A jak jeszcze dojdą wydatki weterynaryjne, to ja dziękuję.

dlatego ja założyłam, że awaryjnie, kilka dni i może ktoś/coś..ale mimo niby sporego zainteresowania, pewnie chwilowego, to żadnej konkretnej oferty

z kojcem jest tak, że na tym zadoopiu, gdzie mieszkam,, nie ma chętnych do robienia  czegoś takiego, swoją droga wszyscy w polach teraz

karma w cenie, chciałam przywieźć, żeby było taniej, ale Artur powiedzieć, że bez różnicy, cena jest stała

6 godzin temu, elik napisał:

 

Hotelik u Murki ma dobrą renomę i nie jest taki drogi. Za psiaka tej wielkości, a chyba nawet nieco większy, płacę 12,00 zł/dobę tj. 360,00 lub 372,00 zł/m-c. Warto się zastanowić.

ale gdzie to jest?

wiele jest hotelików z renomą, ja mam ograniczone, bardzo, zaufanie. jak nie mogę sama  doglądać, to się źle z tym czuję i brak mi pewności

 

 

Link to comment
Share on other sites

Też jestem entuzjastką hoteliku u Murki, no i Jej samej i Jej TZta, ale to nie jest rozwiązanie dla Sylwiji. Ona obecnie  ma pod opieką czterdzieści kilka kotów, dziewięć psów i sześć kóz. Większość nieadopcyjna, stara lub chora, lub i to i to

https://www.facebook.com/runapomaga/

Pomoc, to albo przejęcie psa pod swoją całkowitą opiekę, lub systematyczne wsparcie finansowe. Wpłacam co miesiąc drobną sumę, ale to kropla w morzu potrzeb. 

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, konfirm31 napisał:

Też jestem entuzjastką hoteliku u Murki, no i Jej samej i Jej TZta, ale to nie jest rozwiązanie dla Sylwiji.

 

4 minuty temu, konfirm31 napisał:

Pomoc, to albo przejęcie psa pod swoją całkowitą opiekę, lub systematyczne wsparcie finansowe.

Tak, tylko teraz Sylwia płaci za hotel 600,00 zł miesięcznie dlatego zaproponowałam dobry hotel o połowę tańszy. Tylko z tego powodu.

Bynajmniej nie namawiam, informuję tylko o takiej możliwości, bo na chwilę obecną wydaje mi się to pewnym rozwiązaniem.

Nikt nie zgłasza DT więc zaproponowałam tańszy hotelik.

Link to comment
Share on other sites

Wszyscy  którzy mogą są zapsieni po uszy. Reszta nie może albo nie czuje się na siłach. Tańszy hotel albo kojec jest tańszym rozwiązaniem. Kojec niestety może się przydać jeszcze innym psom, więc jest to rozwiązanie bardziej długofalowe.

Link to comment
Share on other sites

dla Jamora najlepsze byłoby, żeby jakaś organizacja lub osoba prywatna przejęła nad nim opiekę

taka prawda, ja w kiepskiej sytuacji bardzo sama

z hotelu czym prędzej trzeba zabrać, bo nie będzie jak zapłacić. tu w okolicy nikt nie przyjdzie i nie ogarnie mi kojca, chciałam,, żeby ktoś z kosa przyszedł i skosił haszcze - bez szans

Link to comment
Share on other sites

Nie jestem za bardzo w temacie watku, ale przeczytałam stronę wczęsniej, że potrzebujesz np. pomocy przy ogłoszeniach.

Akurat ze swoimi pieskami jestem wyrobiona i w sumie tylko ogłoszenia odświeżam, więc znajde czas, by poogłaszać dla Ciebie, ale musze mieć- tekst do ogłoszeń, na jakie miasta ogłoszać i 6-8 bardzo dobrych zdjęć. Jesli to Cie poratuje wstaw dane tutaj na watku cytując mój post. Pliss...

 

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kiyoshi napisał:

Nie jestem za bardzo w temacie watku, ale przeczytałam stronę wczęsniej, że potrzebujesz np. pomocy przy ogłoszeniach.

Akurat ze swoimi pieskami jestem wyrobiona i w sumie tylko ogłoszenia odświeżam, więc znajde czas, by poogłaszać dla Ciebie, ale musze mieć- tekst do ogłoszeń, na jakie miasta ogłoszać i 6-8 bardzo dobrych zdjęć. Jesli to Cie poratuje wstaw dane tutaj na watku cytując mój post. Pliss...

 

poratuje :) dziekuję

jutro i pojutrze mam mnostwo sparw od zalatwienia, ale w środe juz wrzuce :)

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.06.2018 o 15:28, kiyoshi napisał:

Nie jestem za bardzo w temacie watku, ale przeczytałam stronę wczęsniej, że potrzebujesz np. pomocy przy ogłoszeniach.

Akurat ze swoimi pieskami jestem wyrobiona i w sumie tylko ogłoszenia odświeżam, więc znajde czas, by poogłaszać dla Ciebie, ale musze mieć- tekst do ogłoszeń, na jakie miasta ogłoszać i 6-8 bardzo dobrych zdjęć. Jesli to Cie poratuje wstaw dane tutaj na watku cytując mój post. Pliss...

 

Malutki wesoły Dallas szuka domu

Dallas to mały (8 kg), półtoraroczny piesek w typie terriera. Jest niezwykle radosny i energiczny, a przy tym uwielbia pieszczoty. Jako pies bezdomny znalazł schronienie w domu tymczasowym. Został wykastrowany i zaszczepiony. Jest zdrowy, utrzymuje czystość.

Szuka odpowiedzialnego opiekuna, który zapewni mu dużą dawkę aktywności, bo Dallas – jako młody piesek – tego potrzebuje. Świetnie dogaduje się z innymi psami i z kotami.

Obecnie przebywa w okolicach Góry Kalwarii, można jednak umówić się z nim na zapoznawcze spotkanie również w Warszawie.

Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej.

W sprawie adopcji proszę o kontakt telefoniczny: 514045805

Lub mailowy: [email protected]

36463606_1948573148495641_74832912182736

36544849_1948573241828965_29173393473488

36524852_1948573595162263_82653742514275

i mam takie pytanie - czy mogłabym zdjęcia na maila - wtedy mogłabym więcej i wybór należałby do  Ciebie, jakiś mój gust niezbyt typowy ;)

i pytanie do wszystkich, czy znalazłby się ktoś, kogo telefon mozna by podac do ogłoszeń zamiast mojego, ja wszystko o psiaku czy kociaku moge opowiedziec, moge potem oddzwonic do zainteresowanego adopcja, odpisac na maila

czesto nie moge odebrac telefonu, czesto tez w ogole nie widze, ze ktos dzwonil i nie odebralam :(

****

w odwiedziłam Jamora,
przypomnę; znalazłam go w zeszły czwartek, Gdy zobaczyłam, myślałam, ze nie żyje, ale podniósł głowę, potem wstał. Był w okropnym stanie - zagłodzony, wyczerpany, zakleszczony..
Wczoraj.. - no cóż, zupełnie inny pies 1f642.png:) odmieniony, wygląda już jak pies, żeber nie widać, radosny, energiczny, miziasty /zdjęcia na szybko robione, telefonem/
w najbliższym czasie Jamor zostanie umówiony na zabieg kastracji, oczywiście, jeśli nie będzie przeciwwskazań medycznych, oceni lekarz, który wcześniej zrobi badania
Minął tydzień - różnica jest kolosalna,ale pamiętajmy, że to początek drogi.
koszt doby hotelowej 20 zł, kastracja, badania, chip, szczepienia, no i przede wszystkim DOM - taki dobry, kochający, bezpieczny
Jamor jest bardzo proludzki, mimo przeżyć złych, ma dużo zaufania do człowieka, dogaduje się z innymi psami, jest energiczny, wesoły. Jest duży - jak owczarki

znacie kogoś, kto by mógł mi kojec naprawić, uszczelnić /przed kotami/? to Kępa Skórecka - między Góra Kalwaria a Kozienicami, ok. 17 km od Warki

potrzebne też szelki, smycz, obroża - dla Jamora - może ktoś podaruje ?

36327694_1945491258803830_31656623820347

36347777_1945500358802920_53620750662699

36503250_1945500402136249_39204730514639

36492354_1946444322041857_63727403949705

Link to comment
Share on other sites

Dallas jest cudowny!! Juz go pokochalam :) jesjeszcze dzis zabiore sie za ogloszenia

Zaraz podam Ci mail na priv bo tu zablokuja

Co do numeru telefonu- w ostatecznosci moglabym podac swoj. Teraz mam tylko 6 psow swoich oglaszanych wiec 7my nie zrobi roznicy a mysle ze domek znajdzie szybko, ale to bys musiala do mnie zadzwonic w wolnej chwili i odpowiedziec na wszystkie pytania ktore moga zadawac chetni na adopcje ;)

Jamorek tez slodki!

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, kiyoshi napisał:

Dallas jest cudowny!! Juz go pokochalam :) jesjeszcze dzis zabiore sie za ogloszenia

Zaraz podam Ci mail na priv bo tu zablokuja

Co do numeru telefonu- w ostatecznosci moglabym podac swoj. Teraz mam tylko 6 psow swoich oglaszanych wiec 7my nie zrobi roznicy a mysle ze domek znajdzie szybko, ale to bys musiala do mnie zadzwonic w wolnej chwili i odpowiedziec na wszystkie pytania ktore moga zadawac chetni na adopcje ;)

Jamorek tez slodki!

byłoby super :) zadzwonię i opowiem

jeszcze z psów mam Lusię do adopcji - ślicznotkę delikatną i Ashera - albinosa specjalnej troski..

bo Jamorek oczywiście też - moim zdaniem całkiem spokojnie mozna ogłaszać, akurat dla niego to nawet taka Wioletta daje telefon na fb, więc można i w ogłoszeniu podać, tylko fajne zdjęcia jak mu Artur z hotelu zrobi, aktualne, bo naprawdę całkiem inny pies, jak odpoczął, pojadł

Jeszcze mam super Kotka Karotka..bardzo adopcyjnego

co prawda nieadopcyjne - mają one i ja  nadzieję na dożycie u mnie spokojne..

Szczepan i Tosia

próbuję zebrać dla nich na słomę i weta, ale słabo idzie

a przecież urocze są i kochane takie i tez uratowane..

36476169_1947511615268461_74087654611495

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

20 minut temu, kiyoshi napisał:

Sylwija to poczekam az jutro do mnie zadzwonisz i przeslesz maila ale na razie tylko Dallasa bo jak zabiore sie za kilka to umknie mi z glowy :(

koziolki cudowne :)

pewnie, ja tylko 'sygnalizuję' swoje potrzeby :) dziękuję

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...