Jump to content
Dogomania

Megaderm


futerko

Recommended Posts

Witam, jak w tytule, czy ktoś używał tego leku? Chodzi mi o to ze ja teraz to stosuje i mój pies ma luźna kupę... jest to spowodowane tym lekiem? Bo je karme dolina Noteci i nigdy nie miał po tej karmie biegunki... Oprucz tego leku kompie go tez w szamponach leczniczych bo ma ropne zapalenie skory i jakieś wycieki z ucha wiec dostaje tez krople... wiec jedyne co to ten megaderm co mogłoby powodować te biegunkę... dostaje jedna saszetkę do jedzenia dziennie 

Z góry dziękuje za odpowiedzi:) 

Link to comment
Share on other sites

Pies jest chory.Ma "jakieś wycieki z ucha" - tzn.?Ma ropne zapalenie skóry...Biegunke może miec z powodu infekcji (zakażenia) bakteryjnego,ale możesz na kilka dni przerwać podawanie Megadermu I zobaczysz,czy biegunka ustąpi.

I jeszcze jedno  - nie obraź się,ale zainstaluj sobie program do poprawiania błędów ortograficznych,nawet jeśli jestes dyslektyczna,to nie powód,żeby tak 'walic po oczach'...Trochę szacunku dla czytelnika byłoby sympatycznym gestem z Twojej strony.

Psu - zyczę zdrowia.

Link to comment
Share on other sites

No niestety mam dysleksje i to raczej nie powinno obrażać czytelnika:) czy tez nie powinno „walić po oczach” :) posługuje się dwoma językami na raz i niestety błędy bede robić, jeśli to razi to proszę nie odpisywać czy komentować moich postów:) nie obraziłam się:) 

a megaderm odstawię i zobacze

Link to comment
Share on other sites

A byłaś u weta? Czy sama leczysz wycieki z ucha i ropne zapalenie skóry?

Czy to nie przypadkiem "zasługa" tej "rekomendowanej hodowli",z której masz psa?

Wiesz,tłumaczenie się dysleksją i używaniem dwóch języków jest dziecinne.

Jesli drugiego używasz tak samo jak polskiego to...nie znasz po prostu żadnego.I trochę obciach pisać,że posługujesz się dwoma :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...