Jump to content
Dogomania

Lemoniada z Radys już w DS -27.10.2017 została wrocławianką :)


Sara2011

Recommended Posts

Lemi pojechała dzisiaj do SPA zmyć w końcu schroniskowy smrodek, powycinać dredy i wyczesać się. Na koniec w podziękowaniu zobiła kupę w salonie 1f642.png:).
Będziemy przymierzać się teraz do zdjęć i ogłoszeń pięknoty.
Lemi dla bezpieczeństwa jeszcze nadal chodzi w kołnierzu bo strasznie ją jeszcze korci aby się drapać po szwie posterylkowym.

wzn2dzfwajk5.jpg

rv6500kbnsmb.jpg

d4pdf6tiz3oy.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.10.2017 o 00:09, Poker napisał:

Fajna sunia o dwóch twarzach. Czy ona ma prawe oczko zdrowe?Wygląda jakby coś ciekło a niego.

Hania mówiła, ze nic z tego oczka nie cieknie, nie jest zaropiałe ale poprosiłam aby obejrzał je wet . Planowana jest wizyta u weta na szczepienie i czipowanie, to od razu wet obejrzy oczko i coś ew. przepisze.

No i nasza gwiazda:

an06dl34pd0c.jpg

6v6oa528k3tv.jpg

 

g0gjp4qs15xg.jpg

a2pwkt7un0km.jpg

bhdpqeq8u6bv.jpg

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, helli napisał:

Nie wiem co jest w ogłoszeniach, ale na tych zdj. nie wyglada na malutką, raczej średnią (a propos opisu ze str 2)

Lemoniada waży 10 kg i tyle podaję w ogłoszeniach. Chyba to puszyste futerko i kita sprawiają, że wygląda na większą niż jest :).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Napisałam post ,ale cały poleciał w kosmos.

Korespondowałam z Sarą . Ustaliłyśmy,że jak się nie znajdzie chętny to pojadę chociaż ulica Osiedlowa jest na drugim końcu miasta. Ja robię bardzo dużo wizyt, przeciętnie jedną w tygodniu ,a czasami i i trzy. Problem polega na tym ,że chętni zazwyczaj wracają z pracy , kiedy ja swoją zaczynam. I wtedy mogę jechać na g. 20 albo w weekend .

Poza tym inne osoby też muszą nabierać wprawy.

Link to comment
Share on other sites

38 minut temu, zachary napisał:

Tak Poker, masz rację, inni też mogą robić wizyty pa. Chodziło mi tylko o kontakt z Tobą i poradę w sprawie osób do pa z Twojego Wrocławia....

Nie ma  sprawy.Problem jest taki ,że dużo osób wywiało z dogo na FB i tam ich należy szukać. Kiedyś była  na dogo bardzo silna i spora grupa ludzi z Wrocławia. Ale te czasy minęły.Wielka szkoda.

Link to comment
Share on other sites

Kochani, ogłaszam, że Lemoniada ma dom. Zamieszka we Wrocławiu w domku jednorodzinnym. W domu mieszka Pani i jej mąż oraz ich 30-letni syn oraz 3 adoptowane kotki. Niedawno odeszła za TM ich sunia ON-ka, była chora na nowotwór, również wcześniej adoptowana gdzieś pod Olsztynem. Pani bardzo ciepła, bardzo zafascynowana naszą działalnością na rzecz bezdomnych psiaków co (jak powiedziała) przywraca jej wiarę w ludzi. Czuję, że Lemi będzie bardzo dobrze w tym domku.

Państwo proszą o transport Lemi do Wrocławia, za który zapłacą. Czekam na potwierdzenie od szafirki, czy i kiedy można liczyć na transport.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...