Jump to content
Dogomania

york


gadzinka32

Recommended Posts

Witam moja suczka york uciekła nam z domu podczas pierwszej cieczki dokładnie nie wiem który to był dzień . Niestety (dopadł) ją pies sąsiada kundel nie wiem czy doszło do zapłodnienia czy nie , i moje pytanie brzmi ** czy następne mioty mogą być zagrożone choć będzie puszczana z yorkiem ?

Link to comment
Share on other sites

Po pierwsze trzeba było natychmiast pójść do weterynarza i przerwać ew. ciążę. Po drugie po co ją rozmnażać, czy jest rodowodowa? I dziwię się, że nadal są ludzie, ktorzy wierzą, że jak suka była raz pokryta przez kundelka to kryta rasowym tez urodzi kundelki. Zabobony wiejskie.

Czy kobieta jak raz urodzi dziecko z czarnym to potem z białym też będzie miała czarne dzieci?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, dwbem napisał:

Po pierwsze trzeba było natychmiast pójść do weterynarza i przerwać ew. ciążę. Po drugie po co ją rozmnażać, czy jest rodowodowa? I dziwię się, że nadal są ludzie, ktorzy wierzą, że jak suka była raz pokryta przez kundelka to kryta rasowym tez urodzi kundelki. Zabobony wiejskie.

Czy kobieta jak raz urodzi dziecko z czarnym to potem z białym też będzie miała czarne dzieci?

Dwbem-są tacy co wciąż wierzą w teorię telegonii.I niestety,często wierzą w to hodowcy.Chodzi w tym  to,że pierwszy samiec ma wpływ na na cechy nie tylko swojego genetycznego potomstwa ale także na cechy potomków tej samicy pochodzących od innych samców.

Dlatego,ci wierzący w te bzdury faceci chcą za żonę dziewicę:)

 

Gadzinka,masz hodowlę yorków?

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...