Jump to content
Dogomania
elik

ZAKOŃCZONY Przedłużony do 15.10. godz. 20:00 Dużo beneficjentów, dużo fajnych fantów - przyjdź pomóż psiakom. Do 8.X. godz. 21:00

Recommended Posts

Dnia 8.10.2017 o 09:01, Jo37 napisał:

Czy możesz sprawdzić długość wkładki butów nr 21 i dokładne wymiary żakietu nr 39

Witam i po wielu długich przypadkach udało mi się wreszcie znaleźć net i trafia mnie, jak słyszę w TV, że net w plusie ma najlepszy zasięg. Akurat !!! TZ biegał a modemem po całym pokoju i raz jest, a raz go nie ma. Kurtka na wacie !.

Tak więc wkładki bucików nr 21 mają 23 cm długości.

Żakiet nr 39 - wymiary: szerokość pod pachami i na dole 53 cm, długość żakietu 61 cm, długość rękawa 58 cm.

Dnia 9.10.2017 o 11:50, andegawenka napisał:

Eliczku, a nr 2 jaką ma szerokość w pasie np. Ja szczupła jestemk,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,14_oM_orig., tylko w jednym miejscu jest mnie za dużo k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,004_QH_orig

Noooo to siem dowiem ile w tym najgrubsiejszym mniejscu masz.

Koszulka od samej góry, do samego dołu ma 52 cm x 2 oczywizda haaa !

I co pasi ???

Dnia 9.10.2017 o 13:12, Evas napisał:

Witam, czy mogę prosi o wymiary niektórych ubrań. Rozmiar 10 to jest jak S? interesują mnie  rzeczy nr 31,  30, 33, 60. Szlafrok w jakim jest rozmiarze?. Pozdrawiam.

Bardzo proszę :)

30 Żakiet zapinany na zamek.  Szerokość pod pachami 50 cm x 2, długość 61 cm, dł. rękawa 61 cm.

31. Cienka bluzeczka (Atmosphere) .  Szerokość pod pachami i na dole 49 cm x 2, długość 56 cm.

33. Płaszcz na podszewce (Atmosphere).  Szerokość pomiędzy ramionami 39 cm, pod pachami 49 cm x 2, długość 77 cm, dł. rękawa 60 cm.

60. Szlafrok. Szerokość pod pachami 63 cm x 2, długość 130 cm, dł. rękawa 61 cm.

38 minut temu, elik napisał:

Witam i po wielu długich przypadkach udało mi się wreszcie znaleźć net i trafia mnie, jak słyszę w TV, że net w plusie ma najlepszy zasięg. Akurat !!! TZ biegał a modemem po całym pokoju i raz jest, a raz go nie ma. Kurtka na wacie !.

Masz dobrego TZ ;)

28 minut temu, elik napisał:

Noooo to siem dowiem ile w tym najgrubsiejszym mniejscu masz.

Koszulka od samej góry, do samego dołu ma 52 cm x 2 oczywizda haaa ! I co pasi ???

Jak to od góry do samego dołu. Tylko szerokość chcę:(

Jeśli to szerokość to może być. U mnie same chłopaki więc w razie co, będę miała na kogo wcisnąć :)

3 minuty temu, andegawenka napisał:

Masz dobrego TZ ;)

Jak to od góry do samego dołu. Tylko szerokość chcę:(

Jeśli to szerokość to może być. U mnie same chłopaki więc w razie co, będę miała na kogo wcisnąć :)

Zgadza się, to szerokość, a od samej góry, do samego dołu ma tele samo cm. Czyli jak się rzekło - rura :)

To być ma C.W. czy K.T.

Acha ta koszulka z tyłu ma takie cóś malnięte, ale to Ci jutro cyknę zdjęcie, bo dzisiaj już mam dość i lecę w wyrko, a na komp siada TZ  :)

3 godziny temu, Olena84 napisał:

ale ja sie cieszę z tych 19;)

:)

2 godziny temu, andegawenka napisał:

Poproszę o przedłużenie lata nawet do 25 stopni :)

Oj lepiej nie, 25 stopni to prawie tropiki. 

6 godzin temu, andegawenka napisał:

W opcji KT, jeśli zapłacić będę mogła 19 października tego roku.:)

Poproszę o przedłużenie lata nawet do 25 stopni :)

Aaaaa jak tego roku, to być może, może być :)

Uś lece zapisać     biegne.gif.a8f40cc05f60886ff749a494a0ca6419.gif

3 godziny temu, Radek napisał:

:)

Oj lepiej nie, 25 stopni to prawie tropiki. 

59de2d3724d3d_gifupa.gif.8dc585ea36ab54d1b7bb6202223450c9.gif

10 minut temu, andegawenka napisał:

OK ! To 22 ° :)

Zapraszamy.

To ja chętnie te 22 poproszę w opcji K.T. może być     59de2d36d4075_gifproszcy.gif.533647aa6c2b799875127bdbde25b0a9.gif