Jump to content
Dogomania

Pies po wyrywaniu zębów i narkozie


Nadia18

Recommended Posts

Witam mój pies miał dziś wyrywane wszystkie zęby. Dostał głupiego jasia i  jeszcze jakiś środek dożylny. Pies już powoli dochodzi do siebie, ale mam pytanie dotyczące tego po ile godzinach od zabiegu może jeść? i czy w ogóle może skoro ma wyrwane zęby i prawdopodobnie ranki. Niepokoi mnie również język który bezwładnie wisi z boku pyszczka. Czy to normalne ?

Link to comment
Share on other sites

Może pić do woli.Jutro podać mokrą karmę nie suchą.

Co to za wet zrobił zabieg,że nie poinformował jak należy się zająć psem po zabiegu.Potrzebna też jest wizyta u weta za 4 dni czy nie paprze się i nie ma ropy.

Czy dostał jakieś tabletki p.bólowe do domu? Jak nie to będzie cierpiał.W pysku jest jedna rana,a także obolała jest szczęka.

Język był przytrzymywany przez zęby a teraz ich brak,Być może będzie zawsze już wystawał.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Nadia18 said:

Witam mój pies miał dziś wyrywane wszystkie zęby. Dostał głupiego jasia i  jeszcze jakiś środek dożylny. Pies już powoli dochodzi do siebie, ale mam pytanie dotyczące tego po ile godzinach od zabiegu może jeść? i czy w ogóle może skoro ma wyrwane zęby i prawdopodobnie ranki. Niepokoi mnie również język który bezwładnie wisi z boku pyszczka. Czy to normalne ?

Mój pies miał niedawno podobny zabieg. Miał nie jeść do następnego dnia i dostał tabletki przeciwbólowe, chyba na trzy dni.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...