Jump to content
Dogomania

Bo czy nierasowość przekreśla szansę na lepsze życie? Wcale nie! MISIO (teraz BRUGO) ma swoją Rodzinę! :)


Tyśka)

Recommended Posts

Spał bardzo grzecznie, w łóżku. :) Jest bardzo wesoły, kilka spacerków w najbliżej okolicy już było. Ma już swojego pana doktora, był na wizycie kontrolnej, bo trochę się drapie. Został zaopatrzony przeciwko pchełkom, a obcinanie pazurków za dwa tygodnie, żeby się na razie nie stresował.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Kąpany był u nas przed wyjazdem, wszyscy przeżyliśmy:)

Pchełek na pewno nie ma, był zakrapiany u weta Vectrą 3D i jeszcze preparat działa.

U nas też się drapał na początku (nawet o tym wiolhelm wspominałam przez tel.), to chyba z ciepła (pił dużo wody) lub ze stresu. Potem mu przeszło.

 

Rozliczenie zrobię po weekendzie jak będę mieć rachunek od weta za czipa, bo wczoraj TZ się spieszył i nie czekał na rachunek.

Link to comment
Share on other sites

To przepraszam Murko, nie wiedziałam o kąpieli. No właśnie z tym drapaniem mówiłaś pamiętam. One się i tutaj drapaly mimo że dawałam kropelki. Braszka z tego powodu była już kilka razy u weta. Zawsze stwierdza ze za sucha skóra i bierze kapsułki po których jest lepiej. A jak przestaje brać to znowu się drapie. 

Link to comment
Share on other sites

32 minuty temu, Filipki napisał:

Niestety Brugo złapał jakiegoś wirusa, zdaniem weterynarza jeszcze wcześniej, ale to nieistotne. Dostał lekarstwa i teraz czuje się już lepiej, chociaż trochę pokasływał i kichał oraz odpluwał flegmę. Poza tym jest bardzo słodki. :)

23772413_1716243791721383_1797916115_n.jpg

U Mureczki właśnie kilka psiaków zachorowało i już są po leczeniu i jest okey.To jakiś był/jest okropny wirus zaraźliwy.

Link to comment
Share on other sites

Wirus to pewnie od nas, bo u nas psiaki chorowały. Brugo u nas nie kaszlał, ale pewnie zmiana miejsca, stres spowodował rozwój choroby. Mam nadzieję, że szybko sobie z nią poradzi. U nas jeszcze dwa psy są leczone (boksowe już przechorowały i teraz na domowe się rzuciło).

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, Murka napisał:

Filipki już wpłacili 200 zł (to za transport + chip).

Rozumiem,czyli to poza transportem i chipem jest do zapłaty 105 zł. Na koncie Misia jest 88 zł, czyli brakuje 17 zł. Wiolhelm, czy Ty dopłacisz te 17 zł  bezpośrednio do Murki a ja wpłacę 88 zł czy zrobimy to jakoś inaczej ? 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...