Jump to content
Dogomania

Bo czy nierasowość przekreśla szansę na lepsze życie? Wcale nie! MISIO (teraz BRUGO) ma swoją Rodzinę! :)


Tyśka)

Recommended Posts

Od paru dni dostaję codziennie zapytania o Misia na OLX.
Nawet dzisiaj. Zawszę odsyłam do Murki, mówiąc też że Murka ma inne psiaki, a Misiowi być może coś się szykuje... To niezwykłe, że wystarczyło psiaka umieścić do hoteliku i zainteresowanie jest spore (nie podmieniłam wszystkich zdjęć, bo zdjęcia Misio z sesji ma cudne, ale opis popodmieniałam).

Jestem ciekawa jak wizyta...

Link to comment
Share on other sites

Jestem, jestem. Możecie kciuki puścić.

Jak było do przewidzenia, wizyta była tyko formalnością. Misiek będzie miał rewelacyjny dom u młodego pana Filipa.

Warunki będzie miał bardzo dobre ,a najważniejsze ,że będzie miał miłość, którą przyszły pańcio chyba wyssał z mlekiem matki.

Misiek chyba za tydzień pojedzie do Wrocławia i zacznie wielkomiejskie życie.

P.Filip obiecał zamieszczać informacje i zdjęcia na wątku , bo tu zagląda.

 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Misio do domku pojedzie w piątek. TZ zawiezie go do Dębicy, a stamtąd z rodzicami p.Filipa wyruszy do Wrocławia:)

Ranka po kastracji zabliźniła się bardzo ładnie, już Misia dwa dni temu uwolniłam z kołnierza, nie interesuje się już newralgicznym miejscem:)

Link to comment
Share on other sites

49 minut temu, wiolhelm170 napisał:

Super. Murko a co z chipowaniem?  jak inni myślą?  Chipujemy misia?  Czy to już sprawa właściciela? 

Misiu ma nature włóczęgi i myślę, że trzeba go zaczipować nie licząc na przyszły DS. Ale samo zaczipowanie nie rozwiązuje sytuacji. Trzeba także zarejestrować chłopaka. Ja rejestruje na siebie w bazie Safe-Animal koszt 39,00 zł. Niektórzy weterynarze sami rejestrują i wtedy nic to nie kosztuje. Trzeba tylko zapytać w jakiej bazie rejestruje. Jeśli nie w Safe-Animal, to lepiej zapłacić te 39,00 zł, bo to najlepsza, dostępna w Polsce, międzynarodowa baza

https://www.safe-animal.eu/dla-wlascicieli-i-hodowcow

Przyszły właściciel będzie mógł przerejestrować Misia na siebie, jeśli będzie tego chciał. Nie wszyscy przerejestrowują.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, Istar19 napisał:

też jestem za zachipowaniem i rejestracją na S-A. Krucho u mnie w tym miesiącu z kasą, ale mogę jeszcze na ten cel przelać skromne 10 zł (bo Misiu chyba na minusie? )

elficzkowa, czy mogłabyś przedstawić aktualne finanse Misia ?

Jeśli będzie pod kreską to ujmę go w bazarku, który właśnie tworzę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...